CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (727)
WITKACY - WITKIEWICZ Stanisław Ignacy (1885-1939)
"Portret Inki Alcoforado" , 1932
pastel na papierze
64 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: "Np3m NΠ6m | Witkacy | 1932 III | (T.Bs) Alcoforado".

360 000 zł

09-01-2024
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
"Pierwszy śnieg"
olej na płótnie
47 x 62 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "a.neumann".

18 500 zł

18-11-2022
JANOWSKI Adam
"Pałac Załuskich w Iwoniczu" , 1930
akwarela na papierze naklejonym na tekturę
35 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Janowski | Iwonicz 1930".

1 600 zł

12-01-2023
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze, 25 x 29,5 cm, sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".

2 600 zł

07-12-2018
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze
25 x 29,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".

2 400 zł

22-06-2023
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Saniami przez zimowy las" , 1922
olej na tekturze
40 x 65 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz 922".

14 000 zł

17-10-2023
"Postój przed chatą"
akwarela, gwasz na papierze
16 x 32 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

3 200 zł

25-07-2023
"Pieczenie ziemniaczków"
olej na tekturze
22,5 x 32,5 cm

9 800 zł

10-08-2022
"Napad wilków"
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany w lewym, dolym rogu: "A. Setkowicz".
Na odwrocie naklejka z opisem z Salonu Sztuki (ul. Szpitalna 40, Kraków).

13 500 zł

22-12-2022
"Drużba krakowski" , 1922
olej na tekturze
55 x 95 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "A. Setkowicz 922". Na odwrocie nalepka z krakowskiego Salonu Sztuki, ul. Szpitalna 40.

14 000 zł

12-10-2022
"Bociany na łące"
olej na tekturze
24 x 34 cm

8 500 zł

22-12-2022
FRANKE Albert Joseph (1860 Buchwitz (Budziszów) - 1929 Monachium)
"Martwa natura z kogutem"
olej na płótnie
90 x 100 cm
Sygnowany w lewym, dolnym rogu: "JOS. ALBERT".
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1935 roku oraz naklejka z wystawy w Brukseli z przełomu 1982 i 1983 roku.

8 000 zł

17-10-2022
BOBA Aleksander (1899-1944)
"Kościół Bożego Ciała w Krakowie" , 1938
olej na tekturze
34 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "Boba | Aleksander | Kraków 1938".

1 800 zł

25-05-2022
ORŁOWSKI Aleksander (1777 Warszawa - 1832 Petersburg)
"Postój Woźniców" , 1820
litografia na papierze
41,5 x 54 cm
sygnowana i datowana na płycie na środku (na podstawie żłobu): "AOrłowski | 1820"
Poniżej kompozycji napis: "Lithog: de J. Beggrow St Petersburg.". W prawym, dolnym rogu sucha pieczęć z herbem.

8 400 zł

06-04-2022
"Postój Woźniców" , 1820
litografia na papierze
41,5 x 54 cm
sygnowana i datowana na płycie na środku (na podstawie żłobu): "AOrłowski | 1820".

4 200 zł

17-10-2023
TROJKOWICZ Aleksander ur. 1916
"Kanonicza w Krakowie" , 1973
olej na płótnie
83 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A. Trojkowicz".
Na odwrocie nalepka wystawowa z krakowskiego Biura Wystaw Artystycznych z autorskimi pieczęciami artysty.

3 400 zł

26-02-2022
FEDOROVIC BELYI Aleksandr (1874 - 1934)
"Pejzaż z wiatrakami"
olej na tekturze
49 x 35 cm
sygnowany cyrylicą w lewym, dolnym rogu.

11 000 zł

06-04-2023
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Martwa natura z żółtymi różami i lustrem"
olej na tekturze
49 x 33 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "a.karpiński".

19 000 zł

10-01-2024
"Bukiet różowych róż"
olej na tekturze
46 x 75 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "a.karpiński"

36 000 zł

04-05-2022
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Widok z Kozińca na Dolinę Bystrej w Tatrach" , 1955
olej na tekturze
50 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "ALFRED TERLECKI.1955.".
Praca ukazuje widok z okolic Kozińca i Antałówki na Dolinę Bystrej (od lewej widoczny Nosal), w tle panorama polskich Tatr Wysokich.

7 400 zł

20-04-2022
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Na Bałtyku. Jastarnia" , 1952
akwarela na papierze
41 x 28,5 cm
sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Alfred Terlecki | Jastarnia 1952".

3 200 zł

28-03-2024
MISIEROWICZ Alojzy (1825- ok. 1905)
"Gołębie przy fontannie" , 1829
olej na płótnie dublowanym
63 x 75 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu:
"Pinxit A. Misiewicz R. 1829".
Motyw gołębi pijących wodę z misy został zaczerpnięty ze słynnej mozaiki posadzkowej z II wieku z Willi Hadriana w Tivoli.

14 500 zł

28-03-2024
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
"Motyw spod katedry. Żywiec"
olej na płótnie
80 x 84 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Siwecki".

3 200 zł

02-06-2022
MERIO Ameglio (1897-1970)
"Paryż - Montmartre"
olej na płótnie
38 x 46 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Merio Ameglio".

4 500 zł

24-01-2023
PALECZNA Amelia (1870 Kraków - 1953 Kraków)
"Grzybiarka"
olej na płótnie
66 x 54 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Paleczny".

4 200 zł

05-01-2021
liczba obiektów: 727