Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Szczypce do cukru
Suck srebro pr. 12 waga 26g dł. 15 cm

450 zł

20-02-2014
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 40g dł. 12 cm

450 zł

04-08-2016
Szczypce do cukru
srebro pr. 800 waga 25 g dł. 11 cm
12-06-2021
Szczypce do cukru
metal srebrzony Fraget dł. 14,5 cm
12-06-2021
Szczypce do cukru
srebro ok. 1820 rok sygn. Kordel waga 43,4 g dł. 14,5 cm
10-07-2021
Szczypce do ciasta
srebro pr. 800 waga 55 g dł. 15,5 cm
12-06-2021
Szczypce
srebro pr. 800 XIX w. dł. 12,5 cm

450 zł

11-08-2011
Szafka
biedermeier ok. 1820 rok brzoza wys. 85 cm szer. 42,5 cm gł. 40 cm

4 000 zł

22-11-2010
Stolik
sygn. K. Boratyński Warszawa II poł. XIX w. blat marmurowy,drewno orzechowe, brązy złocone wys. 76,5 cm szer. 100 cm gł. 72 cm

8 000 zł

11-10-2012
Solniczki - para
pocz. XX w. srebro pr. 84 waga 110g wys. 3 cm (para solniczek z łyżeczkami)

700 zł

12-03-2015
Solniczka
srebro pr. 84 waga 30g wys. 2,4 cm śr. 4,5 cm
14-12-2013
Siedząca kobieta
porcelana Miśnia XIX w. wys. 14 cm
14-04-2017
Serwantka narożna
I poł. XIX w. wys. 230 cm szer. 125 cm gł. 83 cm
14-12-2013
Serwantka
I poł. XIX w. wys. 162 cm gł. 40 cm szer. 72 cm

9 000 zł

24-01-2014
Serwantka
Art Deco wys. 166 cm szer. 135 cm gł. 45 cm

4 500 zł

28-05-2011
Serwantka
w stylu Art deco wys. 172 cm szer. 120 cm gł. 46 cm

4 500 zł

20-03-2008
Serwantka
I poł. XIX w. wys. 159 cm szer. 74 cm gł. 38 cm

9 000 zł

29-04-2008
Serwantka
w typie biedermeier I poł. XIX w. wys. 162 cm gł. 40 cm szer. 78 cm

9 000 zł

24-01-2014
Serwantka
II poł. XIX w. w typie Ludwika XVI drewno mahoniowe, okucia -brąz złocony wys. 140 cm szer. 66 cm gł. 36 cm

2 800 zł

25-02-2017
Sekretarzyk
w manierze Ludwika XV wys. 107 cm szer. 95 cm gł. 57 cm

9 500 zł

Sekretarzyk
biedermeier ok. 1820 rok wys. 108 cm szer. 85 cm gł. 45 cm

9 000 zł

27-05-2011
Sarenki
porcelana SELB-PLOSSBERG Rosenthal 1954 rok projekt: A. Roehring wys. 17 cm dł. 31 cm szer. 13 cm

2 500 zł

24-09-2013
Rybka
porcelana Rosenthal wys. 7 cm dł. 7 cm
13-05-2017
Rama
w typie empire I poł. XIX w. wymiary: 65,5 x 76,5 cm
27-01-2018
Rama
4 ćw. XIX w. wymiary: 72 x 99 cm
27-01-2018
liczba obiektów: 331