CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1247)
Zegar w typie Boulle’a, Francja, XIX w.
Zegar w obudowie drewnianej, architektonicznej, front dekorowany inkrustacją floralną w typie markieterii z mosiądzu i szylkretu. Tarcza z plakietkami pokrytymi białą emalią z kobaltowymi cyframi rzymskimi.

Wymiary: 51x28x14 cm

4 500 zł

06-09-2019
Zegar secesyjny, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z cyny, miedziowanej. Wysokość 37 cm.

1 750 zł

14-10-2015
Zegar portykowy, Wiedeń, I poł. XIX w.
Zegar kominkowy w stylu Empire. Obudowa drewniana, zdobiona dekoracjami z brązu złoconego, kolumny alabastrowe, tylna ścianka z taflami lustrzanymi, całość zwieńczona pełnowymiarową figurą przedstawiającą orła, wykonaną z drewna złoconego.

6 900 zł

03-07-2023
Zegar porcelanowy, Brno, 1910 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej, sygnowany.

1 500 zł

14-10-2015
Zegar konsolowy, Francja, k. XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.

Wymiary: 31x18x9 cm

3 200 zł

24-01-2024
Zegar kominkowy, J.Camelin, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „J.Camelin”. Wymiary: 30x19x9 cm

2 500 zł

25-07-2019
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1850 r.
Brąz złocony ogniowo. Wymiary 43x29 cm.

4 900 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok 1925 r.
Zegar w obudowie ręcznie malowanej z motywem "Ledy z łabędziem". Sygnowany na mechniźmie: "Societe Clusienne S.C.A.P.H.". Wymiary: wys.35 cm szer.21 cm, gł.10 cm.

2 800 zł

31-08-2015
Zegar gabinetowy, Francja, II poł. XIX w
Zegar z mechanizmem typu Brocot, obudowa z brązu złoconego. Wymiary: wys.41 cm, szer.19 cm, gł.15 cm.

5 800 zł

31-08-2015
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.

3 950 zł

13-10-2015
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.

Wysokość: 24 cm

2 200 zł

09-01-2019
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"

5 500 zł

10-06-2016
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.

5 800 zł

22-05-2019
Wóz do wina, Anglia, II poł. XIX w.
Zestaw dwóch karafek z ciętego, dwubarwnego szkła, umieszczonych w platerowanym, ażurowym stojaku w formie wozu, na ruchomych kółkach.

Wymiary stojaka: 11x48x18 cm

Wysokość karafki: 28 cm

4 200 zł

03-03-2023
Wizytownik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

29-03-2019
Wizytownik z psem, Wiedeń, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z rzeźbą z brązu.

Wysokość rzeźby: 10 cm

Średnica: 25 cm

1 300 zł

29-01-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 13x28x16 cm

2 800 zł

28-04-2023
Wizytownik z kaczkami, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z dwoma figurkami z brązu patynowanego.

Wymiary: 14,5x27x27 cm

2 500 zł

29-01-2024
Wizytownik z dziewczyną, Wiedeń, pocz. XX w.

Średnica: 24 cm

Wysokość: 15 cm

1 120 zł

31-10-2019
Wizytownik Art Deco, Wiedeń , 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm.

Wysokość: 13 cm

1 400 zł

21-11-2018
Witold Lewandowski “Portret”, ok. 1915 r.
Olej na tekturze, sygn. p.d. “W Lewand”.

Wymiary w ramie: 48x43,5 cm (34x29,5 cm)

6 500 zł

05-10-2021
Wisior z wojownikiem rzymskim, XIX w.
Złoto pr. 585, gemma intaglio w onyksie, rewers agat.

Waga: 6,4 g

Wymiary: 3x2x0,5 cm

2 800 zł

24-11-2023
Wisior z brylantami
Białe złoto pr. 750, 40 brylantów.

Masa brylantów: ok. 0,60 ct

Waga: 5,02 g

Barwa: H-I

Czystość: VS-SI

5 900 zł

30-08-2023
Wiosna, Dorothea Charol, Rosenthal, lata 1921-1922
Porcelana ręcznie malowana,częściowo złocona, sygnowana.

Wysokość: 29,5 cm

1 800 zł

26-07-2023
Willy Zügel “Kaczka”, Rosenthal, 1936 r.

Wysokość: 19 cm

1 200 zł

10-05-2023
liczba obiektów: 1247