Zegar w obudowie drewnianej, architektonicznej, front dekorowany inkrustacją floralną w typie markieterii z mosiądzu i szylkretu. Tarcza z plakietkami pokrytymi białą emalią z kobaltowymi cyframi rzymskimi.
Wymiary: 51x28x14 cm
4 500 zł
06-09-2019
Zegar secesyjny, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z cyny, miedziowanej. Wysokość 37 cm.
1 750 zł
14-10-2015
Zegar portykowy, Wiedeń, I poł. XIX w.
Zegar kominkowy w stylu Empire. Obudowa drewniana, zdobiona dekoracjami z brązu złoconego, kolumny alabastrowe, tylna ścianka z taflami lustrzanymi, całość zwieńczona pełnowymiarową figurą przedstawiającą orła, wykonaną z drewna złoconego.
6 900 zł
03-07-2023
Zegar porcelanowy, Brno, 1910 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej, sygnowany.
1 500 zł
14-10-2015
Zegar konsolowy, Francja, k. XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.
Wymiary: 31x18x9 cm
3 200 zł
24-01-2024
Zegar kominkowy, J.Camelin, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „J.Camelin”. Wymiary: 30x19x9 cm
2 500 zł
25-07-2019
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1850 r.
Brąz złocony ogniowo. Wymiary 43x29 cm.
4 900 zł
13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok 1925 r.
Zegar w obudowie ręcznie malowanej z motywem "Ledy z łabędziem". Sygnowany na mechniźmie: "Societe Clusienne S.C.A.P.H.". Wymiary: wys.35 cm szer.21 cm, gł.10 cm.
2 800 zł
31-08-2015
Zegar gabinetowy, Francja, II poł. XIX w
Zegar z mechanizmem typu Brocot, obudowa z brązu złoconego. Wymiary: wys.41 cm, szer.19 cm, gł.15 cm.
5 800 zł
31-08-2015
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.
3 950 zł
13-10-2015
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.
Wysokość: 24 cm
2 200 zł
09-01-2019
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"
5 500 zł
10-06-2016
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.
5 800 zł
22-05-2019
Wóz do wina, Anglia, II poł. XIX w.
Zestaw dwóch karafek z ciętego, dwubarwnego szkła, umieszczonych w platerowanym, ażurowym stojaku w formie wozu, na ruchomych kółkach.
Wymiary stojaka: 11x48x18 cm
Wysokość karafki: 28 cm
4 200 zł
03-03-2023
Wizytownik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.
Średnica: 29 cm
Wysokość: 12 cm
1 700 zł
29-03-2019
Wizytownik z psem, Wiedeń, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z rzeźbą z brązu.
Wysokość rzeźby: 10 cm
Średnica: 25 cm
1 300 zł
29-01-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 13x28x16 cm
2 800 zł
28-04-2023
Wizytownik z kaczkami, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z dwoma figurkami z brązu patynowanego.
Wymiary: 14,5x27x27 cm
2 500 zł
29-01-2024
Wizytownik z dziewczyną, Wiedeń, pocz. XX w.
Średnica: 24 cm
Wysokość: 15 cm
1 120 zł
31-10-2019
Wizytownik Art Deco, Wiedeń
, 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.
Średnica: 29 cm.
Wysokość: 13 cm
1 400 zł
21-11-2018
Witold Lewandowski “Portret”, ok. 1915 r.
Olej na tekturze, sygn. p.d. “W Lewand”.
Wymiary w ramie: 48x43,5 cm (34x29,5 cm)
6 500 zł
05-10-2021
Wisior z wojownikiem rzymskim, XIX w.
Złoto pr. 585, gemma intaglio w onyksie, rewers agat.
Waga: 6,4 g
Wymiary: 3x2x0,5 cm
2 800 zł
24-11-2023
Wisior z brylantami
Białe złoto pr. 750, 40 brylantów.
Masa brylantów: ok. 0,60 ct
Waga: 5,02 g
Barwa: H-I
Czystość: VS-SI
5 900 zł
30-08-2023
Wiosna, Dorothea Charol, Rosenthal, lata 1921-1922