ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (498)
Waza platerowa Warszawa, Norblin, 1896-1914,
plater, wys. 19 cm, średnica 18 cm. sygnowana ; orzeł dwugłowy, w rąbie N i w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1961 z literą B. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.

900 zł

07-02-2020
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 19,5 cm, podstawa 9,3 x 7,4 cm;; sygn. kobaltem: skrzyżowane widełki (naśladownictwo marki miśnieńskiej).
Niemcy (Turyngia), Fabryka Porcelany Richard Eckert & Co., ok. 1900.

850 zł

03-12-2019
Komplet do szklanek 6 szt., secesja, cyna srebrzona oksydowana, plater na stopie cynowym britannia wys.7cm.. Sygnowane: B, w kwadracie romb z pędzącym strusiem i literami WMF G; OX; i 415. Württembergische Metalwarenfabrik (WMF), Geislinger, Niemcy

1 400 zł

15-03-2022
TŁOK PIECZĘTNY Z ORŁEM, GODŁEM POLSKI, XX w.,
PIECZĘĆ PIECZĄTKA Z ORŁEM, brąz; wys 5,5 cm., śr.2,3 cm.

550 zł

25-02-2021
Trębacz porcelanowy na koniu
porcelana, porcelana, farby podszkliwne, wys.29 cm nr.12532A model; UNTER/ WEISS/ BACH, Niemcy,Turyngia poł. XXw.

990 zł

12-09-2016
Teryna srebrna, Lombardia Brescia lata 1944-1968.
Naczynie do ciepłych potraw z pokrywką, srebro pr.800, waga 1190 g., śr.26 cm. cechowany; korona, w rąbie 1 BS oraz 800. Włochy, Lombardia Brescia 1944-1968

5 000 zł

02-03-2021
Tatry Dolina Strążyska , Van BESIEN Jastrzebska
olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego

1 300 zł

22-02-2018
Porcelana, farby naszkliwne; wys.16cm. sygn. ceglastym drukiem: koło drabiniaste pod koroną zamkniętą, stylizowane wiązane FS, wycisk: 18098/8; Niemcy, Bock-Wallendorf (Turyngia), wytwórnia Fasold & Stauch, lata 1902-1972

300 zł

28-09-2017
Talerz porcelanowy Miśnia lata 1924-1934.
Talerzyk z dekoracją kwiatową ; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 20 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze z kropką, , wycisk. Saksonia Miśnia lata 1924-1934

600 zł

30-11-2022
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
porcelana farby naszkliwne; średnica 19,5 cm. sygn. drukiem ciemnym: C w trójkącie , CHODZIEŻ , made in Poland zamalowane i odręcznie: Hand Painted Zofia? Chodzież, fabryka porcelany ( zał. 1895), lata 60./70. XX w.,

300 zł

26-04-2018
Talerz platerowy Warszawa, Norblin, lata 1896-1914
plater, wys. 2,5 cm., średnica 26 cm. sygnowana ; w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1800 i 26 oraz BM. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.

650 zł

10-05-2021
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r.
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r. fajans, malatury podszkliwnie, śr.25,5 cm. sygnowany kobaltem Delft, 588.

450 zł

28-06-2019
Porcelana, ażurowa, kobalt podszkliwny, śr.23 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie:, gwiazdka MEISSEN i wycisk; MEISSEN oraz 28, 11, 2. Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889

280 zł

27-07-2017
Tacka srebrna Birmingham W.Neale&Son Ltd. 1919 r.
Srebrno próba sterling (925), waga 81 g., wym. 24x9 cm. Puncowanie :cecha złotnika WNLtd (W.Neale&Son Ltd. ), kotwica, lew kroczący, litera datująca "U"(1919), Wizytownik srebrny Anglia Birmingham W.Neale&Son Ltd. 1919 r.

800 zł

04-04-2022
Taca srebrna Włochy, Padwa po 1968 r.

4 600 zł

29-06-2023
Srebro, próba 3, waga 713 g, śr. 32 cm. Taca z Herbem. Puncowanie: H.Juwiler, w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej oraz w owalu znak złotnika J.C (Jan Cynowski) talerz Warszawa, Henryk Juwiler i Jan Cynowski,

2 800 zł

13-03-2021
Srebro 830, waga 160 g. wym. 13x9x1,7 cm.. puncowane; w owalu trzy wieże z liczbą 04, 830S, J.T.M oraz monogram probierza Christiana F. Heise CFH Dania Kopenhaga probierz Christian F.Heise (1904-1932) 1904 r.

3 100 zł

24-11-2023
Taca platerowa Fabryka Wolska Warszawa po1885 r.
Tacka posrebrzana, plater, wym. 29 cm. ( z uchwytem 35cm.)x21 cm. cechowana; z koroną FABR.WOLSKA POD/ WARSZAWĄ/ nr modelu 1410. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

850 zł

13-09-2019
Mosiądz srebrzony, porcelana, śr. 37 cm. rączkami 46 cm. Znakowana: w kwadracie i rombie biegnący struś, pod którym litery WMFG, I/O oraz OX. Na porcelanie WMF. Dec.2274/41. . Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger Niemcy, po.1900 r.

690 zł

02-12-2020
Szczypce srebrne XIX w.
Szczypce srebrne do cukru/lodu XIX w. srebro dł. 14 cm. waga 42 g.

370 zł

21-05-2021
Szczypce srebrne Kraków lata 1921-1931r.
Srebro, próba 3, waga 45 g, dł.14 cm. Puncowanie: w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej oraz WLR. Kraków lata 1921-1931r.

350 zł

21-05-2021

350 zł

26-05-2023
SZCZYPCE SREBRNE DO CUKRU Warmet Rzeszów po 1963
srebro, próba 1, waga 25 g; cechowana: litera R (Warmet Rzeszów Resowia) i w owalu K, głowa kobiety w chuście z cyfrą 1. Polska, Kraków, lata 1963-86

150 zł

11-07-2016
Szczypce srebrne do ciast
srebro pr.800 dł.15 cm., waga 52 gr. sygn.800 znak warsztatowy CW

260 zł

06-09-2016
liczba obiektów: 498