Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
KOMPLET MEBLI ZAKOPIAŃSKICH, pocz. XX w.
drewniany komplet, w którego skład wchodzą:

- stół o wymiarach 72 x 57 x 78 cm

- 4 krzesła o wymiarach 98 x 42 x 42 cm

- półka o wymiarach 66 x 60 x 19 cm

18 000 zł

25-04-2022
KOMPLET 6 SREBRNYCH KIELISZKÓW, Rosja , 1888
srebro pr. 84, wymiar kieliszka: 5 x 4,5 x 4,5 cm, waga całkowita: 135 g.

950 zł

12-05-2021
KOMPLET 6 SREBRNYCH KIELISZKÓW, IMAGO ARTIS,... , 1985
srebro, pr. 800, waga kompletu; 540 g., wymiar kieliszka: 9 x 7 x 7 cm

więcej na www.galeriarafal.com

3 800 zł

23-03-2021
KIELICH, ok. 1840
kielich dekorowany motywem architektonicznym, wymiary: 14 x 8 x 8 cm

750 zł

25-11-2021
KIELICH, 1840 - 1860 r.
kielich ze złoconym rantem i grawerowanym motywem architektonicznym, wymiary: 13 x 8 x 8 cm

850 zł

25-11-2021
KIELICH, 1830 - 1840 r.
kielich ze złoconym ornamentem flora lnym i czterema medalionami z motywem architektonicznym, wymiary: 13 x 8,5 x 8,5 cm

1 200 zł

25-11-2021
KARAFKA, CZECHY l. 30. XX w.
Karafka wykonana ze szkła przezroczystego, barwionego powierzchniowo na rubinowy kolor. Korpus dekoracyjnie zdobiony grawerunkiem, wymiary: 40 x 8 x 8 cm.

550 zł

24-11-2021
KARAFKA WMF, 1 poł. XX w.
wymiary: 40 x 14 x 73 cm

1 400 zł

09-11-2021
srebro pr. 12, wymiary solniczki: 8 x 14 x 15 cm, waga 225 g. (120 + 105).
30-03-2020
J. EHRLICH, SREBRNY ŚWIECZNIK, 1885 - 1900
srebro, pr. 84, wymiary: 32 x 13 x 13 cm, waga: 280 g., widoczne na zdjęciu odkształcenie profitki.

1 200 zł

30-07-2022
GRIP Alexander (ur. 1956) Kompozycja z postaciami
olej na płótnie, wymiary: 60 x 80 cm (72 x 92 w oprawie), sygnowany monogramem, opisany na odwrociu

więcej na: www.galeriarafal.com

6 000 zł

14-02-2021
FRAGET, PARA KANDELABRÓW, 1 poł. XIX w.
wymiar świecznika: 54 x 30 x 30 cm, w jednym z nich wykonano nieuzasadnione wzmocnienie, które uszkodziło znak umieszczony na podstawie

4 500 zł

23-04-2022
FRAGET, MLECZNIK, 2 poł. XIX w.
wymiary: 7,5 x 10 x 5,5 cm

300 zł

25-04-2022
FILIŻANKA, LIMOGES, FRANCJA 2 POŁ. XIX W.
filiżanka ze spodkiem w głębokiej kobaltowej barwie, filiżanka złocona w środku. Całość zdobiona grubo złoconym ornamentem.
Idealny stan zachowania.
30-03-2020
Figurka psa, Steatyt Katowice, malowane ręcznie
porcelana, wymiary: 15 x 22 x 8,5 cm, Steatyt Katowice, malowane ręcznie

600 zł

21-05-2023
Figurka Pierrot, Miśnia, I połowa XX wieku
porcelana, wymiary: 16 x 7,7 x 7,5 cm

3 300 zł

12-10-2022
Figurka kogut skubiący, Chodzież, lata 60
porcelana, wymiary: 10 x 10 x 5 cm, znak wytwórni na spodzie

700 zł

12-10-2022
Dzban kryształowy okuty w srebro, próba 800
wysokość 25 cm

1 500 zł

13-12-2022
srebro waga: 325 g, wymiary: 9 x 15 x 8 cm

3 500 zł

06-01-2023
Cukiernica z bażantem, Austria, koniec XIX w.
srebro waga: 540 g, wymiary: 15 x 17 cm

4 500 zł

06-01-2023
CUKIERNICA SREBRNA, Rosja , 1895
srebro pr. 84, złocone wnętrze, wymiary: 7,5 x 11,5 x 7,5 cm, waga: 270 g.

1 500 zł

12-05-2021
CUKIERNICA NORBLIN, kon. XIX w.
wymiary: 9 x 10,5 x 11 cm

500 zł

23-04-2022
CHIŃSKA AKWARELA
wymiary: 82 x 42 cm (96 x 56 cm z ramą).

2 400 zł

04-07-2021
wymiary: 5 x 39 x 23 cm

1 000 zł

23-04-2022
Bez tytułu, XI 1989/I 1990, ed. 91/100
litografia barwna, papier, 67 x 52 cm w świetle passę-partout (88 x 68 cm w oprawie).

1 200 zł

07-11-2021
liczba obiektów: 240