artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (823)
'Afrykańskie złoto'
Tytuł pracy: Afrykańskie złoto
Wymiary pracy: 90x70cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu w prawym rogu

Certyfikat autentyczności

1 900 zł

18-12-2022
'Afrykańskie złoto II'
Wymiary pracy: 90x70cm
Technika: akryl, płótno, pasta strukturalna

Certyfikat autentyczności

1 900 zł

18-12-2022
BAKALARZ Adam (ur. 1989, Tychy)
Tytuł: RTZT
Wymiary: 230 x 75 x 45 cm
Technika: brąz
Sygnatura: A. Bakalarz
Certyfikat autentyczności autorski
08-08-2023
Płaskorzeźba w brązie, GA0921 ,
Wymiary: 63x63cm w ramie
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: z przodu: A.Bakalarz, z tyłu na płaskorzeźbie: A.Bakalarz 'GA0921' EA I

16 500 zł

01-03-2023
Płaskorzeźba w brązie, GA0921
Wymiary: 63x63cm w ramie
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: z przodu: A.Bakalarz, z tyłu na płaskorzeźbie: A.Bakalarz 'GA0921' EA IX

17 500 zł

03-08-2022
'RCHZD'
Tytuł pracy: RCHZD
Wymiary: 110cm wysokości
Technika: brąz
Sygnatura: na spodzie
Edycja limitowana VIII egzemplarzy

07-01-2023
KOŁAKOWSKI Adam
Tytuł pracy: Winni Kochankowie
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

9 400 zł

03-09-2022
KOŁAKOWSKI Adam
Tytuł pracy: Venus
Wymiary pracy: 100x120cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

7 500 zł

08-01-2022
Tytuł: Na pustyni w okolicach Mann
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno naklejone na sklejkę
Sygnatura: sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.
Certyfikat autentyczności
27-07-2023
Na pustyni w okolicach Mann
Certyfikat autentyczności
30-07-2023
LENICA Alfred (1899 - 1977)
Tytuł: Abstrakcja
Wymiary: 65 x 41 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: Lenica, sygn. na odwrociu
Certyfikat autentyczności
12-02-2024
KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
W dolinie słońca
Tytuł: W dolinie słońca
Wymiary: 100 x 100 cm
Technika: olej, akryl, szlagmetal, płótno
Sygnatura: A. Kappa, oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

6 200 zł

02-12-2022
KOGUT Alicja (ur. 1960, Radom)
Tytuł pracy: Jesteśmy w domu
Wymiary pracy: 70 x 100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2021
Sygnatura: A. Kogut 2021
Certyfikat autentyczności

2 900 zł

10-03-2022
Pejzaż II , 2021
Tytuł pracy: Pejzaż II
Wymiary pracy: 70 x 100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2021
Sygnatura: A. Kogut 2021
Certyfikat autentyczności

2 800 zł

27-11-2022
Pejzaż , 2021
Tytuł pracy: Pejzaż
Wymiary pracy: 70 x 100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2021
Sygnatura: A. Kogut 2021
Certyfikat autentyczności

2 800 zł

27-11-2022
MARKOVYCH Anastazja (ur. 1979)
Tytuł: Efemeryczność
Wymiary: 40 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A. Markovywch, na odwrociu tytuł pracy oraz podpis
Certyfikat autentyczności

9 900 zł

04-10-2023
'Motyl’
Tytuł pracy: Motyl
Wymiary pracy: 38 x 28 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno

Certyfikat autentyczności
08-12-2022
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
Tytuł pracy: Beauty of corals
Wymiary pracy: 100x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas
Certyfikat autentyczności

17 900 zł

05-09-2022
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
'Portret kobiety w stroju zakonnicy'
Tytuł: Portret kobiety w stroju zakonnicy
Wymiary: 80 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

Certyfikat autentyczności

6 300 zł

01-02-2023
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
'Portret dziewczyny'
Tytuł: Portret dziewczyny
Wymiary: 50 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

Certyfikat autentyczności

4 950 zł

01-02-2023
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
'Lady in black'
Tytuł: Lady in black
Wymiary: 90 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

Certyfikat autentyczności

9 600 zł

01-02-2023
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
'Kareta z jabłkiem'
Tytuł: Kareta z jabłkiem
Wymiary: 100 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

Certyfikat autentyczności

12 500 zł

01-02-2023
FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
Tytuł pracy: W zawieszeniu X
Wymiary pracy: 100x70cm
Technika: technika własna, płótno
Sygnatura: A. Fronczak
Certyfikat autentyczności

https://artofpoland.pl/andrzej-fronczak
Tel. 724277888

2 900 zł

17-08-2022
'Latający Holender Katedralny’
Tytuł pracy: Latający Holender Katedralny
Wymiary pracy: 100x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A. Fronczak

5 500 zł

08-12-2022
KIELAR Andrzej
Tytuł: Hawwa
Wymiary: 100 x 70 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: KIELAR
Certyfikat autentyczności

5 500 zł

20-08-2023
liczba obiektów: 823