Obraz Edwarda Dwurnika pt. "Kraków" praca w technice akrylowej na płótnie. Dzieło z 2018 roku w formacie 46 × 55 cm. Sygnatura: na froncie w prawym, dolnym rogu: 2018 E.Dwurnik oraz na rewersie: 2018 - E.Dwurnik - "Kraków" - NR: IX-2488-7700.
115 000 zł
20-12-2021
Galeria Foksal 17
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tulipany 2 (Żółte)
35 000 zł
10-09-2021
Galeria Maya
Pomarańczowe tulipany
inkografia, papier, nr XX/100
wymiary pracy: 33,5 x 28 cm
wymiary arkusza: 49 x 42 cm
19-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Warszawa - Zamek
inkografia, papier, nr XX/50
wymiary pracy: 26,5 x 33 cm
wymiary arkusza: 42 x 47 cm
Więcej informacji o pracy oraz biografia artysty dostępne na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
19-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Wawel
inkografia, papier, nr XX/50
wymiary pracy: 34 x 27 cm
wymiary arkusza: 50 x 42 cm
19-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Kraków - widok na Plac Mariacki i Rynek Główny
inkografia, papier, nr XX/100
wymiary pracy: 27 x 33,5 cm
wymiary arkusza: 42 x 47,5 cm
19-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Kraków - widok na Rynek Główny
inkografia, papier, nr XX/100
wymiary pracy: 32 x 27 cm
wymiary arkusza: 48,5 x 42 cm
19-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista"
, 2018
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca sygnowana przez artystę na rewersie oraz na froncie w górnej części obrazu 2018 E. Dwurnik.
20 000 zł
14-04-2021
Galeria Foksal 17
13 × 18 cm
, 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca sygnowana przez artystę na rewersie oraz na froncie w górnej części obrazu. Praca z 2017 roku.