Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (38)
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
"Pejzaż z wodą"
ołówek, papier ok. 1910 rok 16 x 19 cm Praca pochodzi ze spuścizny artysty.

1 200 zł

17-04-2012
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
"Snopki"
ołówek, papier 22 x 33 cm sygn. p.d. 4.IX.02 S.C.

900 zł

17-04-2012
"Zagroda"
rysunek 13 x 20 cm sygn. l.d. S.C. 1913

800 zł

11-08-2011
"Pejzaż marynistyczny"
olej, tektura 20 x 29 cm

2 500 zł

02-04-2011
"Pejzaż"
olej, tektura 27 x 35 cm na odwrociu w prawym górnym rogu:
St. Cz. i numer inw. 173, w lewym górnym rogu: "Pejzaż" 1920

7 500 zł

28-02-2011
"Pejzaż"
akwarela 28,5 32 cm sygn. l.d. S.C. 1936

1 800 zł

26-08-2010
"Pejzaż"
olej, sklejka 22 x 35 cm sygn. p.d. Stanisław Czajkowski 1929

4 500 zł

01-02-2010
FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE
Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI

16 500 zł

28-10-2009
Galeria na Freta
''Nad Wisłą''
olej, tektura 20 x 27 cm sygn. p.d St. Czajkowski

4 500 zł

12-10-2009
liczba obiektów: 38