Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (130)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
'Dzień i noc'
Tytuł: Dzień i noc
Wymiary: 29,5 x 21 cm, plus oprawa
Technika: akwarela
Sygnatura: T. Sętowski oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

13 500 zł

19-04-2023
artofpoland.pl
'Sen Zegarmistrza'
Tytuł: Sen Zegarmistrza
Wymiary: 21 x 29,5 cm, plus oprawa
Technika: akwarela
Certyfikat autentyczności

13 500 zł

19-04-2023
artofpoland.pl
'Ikona czasu'
Tytuł: Ikona czasu
Wymiary: 41 x 68 x 10 cm
Technika: ceramika
Sygnatura: T. Sętowski

Certyfikat autentyczności autorski

13 500 zł

18-04-2023
artofpoland.pl
"Dama Pik"
brąz patynowany, podstawa z jasnego granitu
19 x 8 x 8 cm
sygnowany na kołnierzu kobiety: "Sętowski".

5 200 zł

06-04-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
'Android szczęśliwy’'
Tytuł: Android szczęśliwy
Technika: akwarela, piórko, karton
30-03-2023
artofpoland.pl
'Dark Rider'
Tytuł: Dark Rider
Wymiary: 38 x 41 x 17 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

24 500 zł

20-03-2023
artofpoland.pl
'Utwór dla jej wysokości'
Tytuł: Utwór dla jej wysokości
Wymiary: 27 x 14 cm, plus oprawa
Technika: akwaforta na papierze
Sygnatura: T. Sętowski 'Utwór dla jej wysokości’, akwaforta, numerowana
Praca w eleganckiej oprawie w passe-partout

Certyfikat autentyczności

3 500 zł

13-03-2023
artofpoland.pl
'Ikona czasu'
Tytuł: Ikona czasu
Wymiary: 26 x 37 cm, plus oprawa
Sygnatura: T. Sętowski 'Ikona czasu’, akwaforta, E/A (edycja limitowana autorska)

Certyfikat autentyczności

4 500 zł

13-03-2023
artofpoland.pl
'Walka z wiatrakami'
Tytuł: Walka z wiatrakami
Wymiary: 35 x 23 cm, w oprawie 60 x 50 cm
Technika: akwaforta kolorowana na papierze
Sygnatura: T. Sętowski, akwaforta E/A (edycja limitowana autorska)
Praca w oprawie

Certyfikat autentyczności

4 600 zł

13-03-2023
artofpoland.pl
liczba obiektów: 130