Galeria Altius
ul. Piwna 35/37
00-265 Warszawa
022 831 1873
altius@altius.com.pl
poniedziałek - piątek: 11-18
sobota: 11-15
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (138)
138. Plakietka z popiersiem kobiety
brąz,
XIX w.
02-11-2001
137. Para wazek dekoracyjnych z brązu
na postumencie kamiennym, na brzuścu
plastyczna dekoracja: centaur z amorkiem
Francja, 1 poł. XIX w.
02-11-2001
136. Para lichtarzy
z brązu, w. XIX
02-11-2001
135. Para lichtarzy
z brązu w.XIX
02-11-2001
134. Futerał na flakon
brąz złocony
XVIII w.
02-11-2001
133. Sebastian Ludwik Wilhelm Norblin (1796-1884)
Anioł Stróż, Paryż 1851
olej, płótno; 192 x 119 cm
02-11-2001
132. Malarz włoski, XVI w. /?/
Św. Łucja
olej, płótno; 82,5 x 67 cm
02-11-2001
131. Malarz północnowłoski lub holenderski
Pijący wino
olej, płótno; 69,2 x 56,7cm
02-11-2001
130. Malarz polski, XVIII w.
Portret Magdaleny Nakwaskiej
olej, płótno i 80,5 x 64,8 cm
02-11-2001
129. Malarz polski, koniec XIX w.
Portret nieznanego mężczyzny
olej, płótno; 52,5 x 42 cm
02-11-2001
128. Malarz polski
Portret Stanisława Lubomirskiego, marszałka wielkiego koronnego,
kopia portretu według M. Bacciarellego
z roku 1762, ze zbiorów Muzeum Narodowego
we Wrocławiu (dawniej w zb. Muzeum im.Lubomirskich we Lwowie)
olej, płótno; 60,5 x 50 cm
02-11-2001
127. Malarz polski
Portret księcia Józefa Poniatowskiego,
olej, płótno; 77 x 62,5 cm
02-11-2001
126. Malarz polski
Portret nieznanego mężczyzny, XVIII lub XIX
olej, płótno; 80,5 x 63,8 cm
02-11-2001
125. Malarz polski
Portret Krasińskiego, 2poł. XVIII w.
olej, płótno; 73 x 59,9 cm
02-11-2001
124. Malarz nieznany, początek XIX wieku
Portret mężczyzny z orderem Św. Stanisława,
olej, płótno; 78,5 x 64 cm
02-11-2001
123. Malarz niemiecki, XV/XVI w.
Portret cesarza Fryderyka III (1442 - 1493)
olej, deska; 33 x 24,9 cm
na odwrocie napis: FREDRICK PERE DE / LEMPEREVR . MAXIMI: / LIEN
02-11-2001
122. Malarz francuski, XVIII w.
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno; 75,5 x 60,5 cm
02-11-2001
121. Malarz francuski, koniec XVIII w.
Portret nieznanej damy
olej, płótno; 72 x 68 cm
02-11-2001
120. Malarz dziewiętnastowieczny
Pejzaż nadmorski
olej, płótno; 69 x 91,5 cm
02-11-2001
119. Jan Kotowski (1885 - 1960)
Handlarz końmi
olej, płótno; 70 x 121 cm
02-11-2001
118. Francja, XIX w.
Pies
gwasz, papier; 19,4 x 13,8 cm
02-11-2001
117. Florencja, 2 poł. XV w.
Madonna z Dzieciątkiem i Św. Janem Chrzcicielem
tempera, deska; 65,5 x 38,5 cm
02-11-2001
116. Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
Pejzaż morski, 1922
olej, płótno; 48 x 91 cm
02-11-2001
115. Emilie de Loqueyssie (1793-1863)
Miniatura portretowa nieznanej damy, 1835
akwarela, papier; 24 x18,5 cm;
w skórzanym futerale
02-11-2001
114. Blanche d`0rleans, XIX w.
Portret starca
akwarela, papier; 34 x 25,5 cm
02-11-2001
liczba obiektów: 138