Galeria Quantum
Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (175)
WIŚNIEWSKI Krzysztof (ur. 1960, Chełmża)
"Magellan" , 2017

olej na płótnie, 90 x 70 cm

12 000 zł

24-08-2017
"Ikar" , 2014

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

08-07-2016
"Exodus" , 2016

olej na płótnie, 120×80 cm

28-06-2016
"Czas snu w Dover" , 2015

olej na płótnie, 120 × 80 cm

18-10-2016
"Ateńskie lato" , 2016

olej na płótnie, 120 x 80 cm

30-01-2017
"Ateńska zima" , 2016

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

30-01-2017
"Amen" , 2012

olej na płótnie, 100 x 100 cm

09-12-2016
"Abyss" , 2015

olej na płótnie, 120 x 80 cm

12 000 zł

01-09-2017
NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
Maksymilian Novak-Zempliński, „Lokomotywa”
Maksymilian Novak-Zempliński, „Lokomotywa” olej na płycie 2008, 125 x 250 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

11-07-2018
KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)
Marcin Kołpanowicz, "Volcanopolis" , 2014

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014
Marcin Kołpanowicz, "Przebudzenie", , 2016

66×66 cm ( w ramie 86×86 cm), pastel na papierze

05-05-2016
Marcin Kołpanowicz, "Plac Meduzy", cena 8 000 zł , 2014

olej na płótnie, 100 x 75cm

8 000 zł

31-08-2016
Marcin Kołpanowicz, "Nowe Jeruzalem"

olej na płótnie, 100x100 cm

01-08-2015
Marcin Kołpanowicz, "Indian Summer" , 2013

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014
'Eurobabel" , 2016

giclée na płótnie, 95 x 66 cm, praca oprawiona

2 100 zł

13-09-2017
"Schody do nieba" , 2017

giclée, płótno, 95 x 95 cm

2 800 zł

05-10-2017
"Fungopolis"

2 800 zł

06-09-2017
"Cataractopolis” , 2012
27-12-2016
KASZEWSKI Michał (ur. 1988, Radom)
„Człowiek” Michał Kaszewski
„Człowiek” 100x100cm, olej na płótnie, SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

13-03-2018
„Agawa” , 2016

olej na płótnie, 90 x 120 cm

7 000 zł

30-11-2017
"Agawa" , 2016
olej na płótnie, 100 x 130 cm

11 000 zł

07-12-2017
SĘTOWSKI Mikołaj (ur. 1987, Częstochowa)
Mikołaj Sętowski, "Świątynia Temidy"

olej na płótnie, 100x130 cm

25-01-2016
Mikołaj Sętowski, "Jeździec znikąd"

olej na płótnie, 100x120 cm

25-01-2016
"Totem" , 2017

olej na płótnie, oprawiony, wymiary 100 x 120 cm (podane bez ramy)

06-03-2017
"100 dni..." , 2017

olej na płótnie, 100 x 120 cm

11 500 zł

28-09-2017
liczba obiektów: 175