Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
Wróżki , 1995
olej na płycie / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 200 zł

11-07-2018
Thirty Dirty Birds , 2010
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

16-08-2018
Splątani , 2006
70 x 80 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

19-11-2016
Splątani , 2006
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

29-06-2018
Razem , 2010
60 x 80 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

12-11-2016
Malowany ptak impresji , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / grafika na płótnie,obraz akryl na płótnie wenątrz gobelinu / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

4 800 zł

26-07-2017
Koncert skrzypcowy , 2010
grafika na papierze / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

26-06-2018
Koncert na skrzypce , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

25-06-2018
Dom wschodzącego słońca , 2010
100 x 70 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

15-11-2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

28-06-2018
Bo urodziła syna , 2007
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

12-07-2018
Ballada , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

22-06-2018
Aura , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

27-06-2018
Astigmatic , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

02-07-2018
Akt , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 200 zł

03-07-2018
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
Olej na płótnie pt. "Sphera" , 2021
Oryginalny obrazu Tomka Sętowskiego pt."Sphera". Praca z 2021 roku, wykonana techniką olejną na płótnie w formacie 30 × 21 cm. Sygnatura: na froncie w lewym, dolnym rogu: T. Sętowski oraz na rewersie pracy: Tomek Sętowski/"Sphera"/olej, płótno/21 × 30 cm.

38 000 zł

13-09-2021
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Rzeźba pt. "Pionek" 8 cm x 12 cm , 2014
Oferta dotyczy rzeźby wykonanej w brązie Tomka Sętowskiego pt. "Pionek" o wymiarach ~ 8 × 12 cm. Praca osadzona na marmurowym cokole 8 x 8 cm. Rzeźba dostępna jest z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17

3 000 zł

25-07-2022
Rzeźba - odlew pt. "Królowa" , 2015
Rzeźba Tomka Sętowskiego pt. "Królowa". Praca wykonana z brązu w formacie 8 x 24 cm, osadzona na marmurowym cokole 8 x 8 cm. Praca z 2015 roku. Praca sygnowana przez artystę.

8 000 zł

27-06-2022
Rzeźba - brąz pt. "Zwierciadło" , 2000
Rzeźba wykonana z brązu pt. "Zwierciadło" autorstwa Tomka Sętowskiego. Praca w formacie 13 × 42 cm. Sygnatura: "Sętowski" znajduje się w dolnej części sukni.

16 000 zł

26-05-2022
Praca pt. "Zaproszenie" gwasz/akwarela/piórko , 2021
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Zaproszenie", praca z 2021 roku w formacie 29 × 21 cm. Sygnatura: front, lewy, górny róg: tytuł "Zaproszenie" - T. Sętowski.

14 000 zł

11-04-2022
Praca pt. "Selfi" 29 cm x 21 cm... , 2021
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Selfi", praca z 2021 roku w formacie 29 × 21 cm. Sygnatura: front, prawy, górny róg: tytuł "Selfi" - T. Sętowski.

14 000 zł

11-04-2022
Piękno dnia , 2000
65 x 55 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, lewy dolny róg /rama z p-p / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s/

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
517 213 615

26 000 zł

07-11-2017
Olej, akryl na płótnie pt. "Inspiratio"
Oryginalny obraz Tomka Sętowskiego pt. "Inspiratio". Praca, wykonana techniką mieszaną (olej + akryl) na płótnie w formacie 70 x 80 cm. Sygnatura: na froncie w lewej, dolnej części płótna: T. Sętowski oraz na rewersie pracy.

85 000 zł

06-02-2022
Inkografia pt. Cztery oblicza Leonarda 56 × 73 cm , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Cztery oblicza Leonarda" - B1(ed. 2/50). Praca w formacie 56 × 73 cm, dostępna z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

8 000 zł

07-03-2022
Inkografia pt. "Portret dla Venus" (ed. 8/50)... , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Portret dla Venus" - B1(edycja 8/50). Praca w formacie (zadruk) 50 × 70 cm z 2020 roku. Sygnatura: front, lewy, dolny róg "T. Sętowski"

6 000 zł

13-04-2022
liczba obiektów: 308