Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Podział struktury
linoryt barwny, goffrage, papier, 91×65 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1984/1985 r. Podział struktury. 29/42. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

15-09-2018
HANDERMANDER Jerzy (ur. 1935 r., Bolechów)
Kamieniołom w Bóbrce III
Olej/płótno, 90x70cm
Sygnowany p.d.:,J.Handermander 2004 ’

1 200 zł

19-04-2018
TYBURSKI Jerzy (ur. 1964 r., Lubaczów)
"Portret z parasolką"
24-07-2023
BIELECKI Jerzy Wojciech (ur. 1955)
Początek różowego obrazu 2009 r.
Olej/płótno, 50x60cm
sygnowany p.d.: ‚J.W.Bielecki’

2 900 zł

24-02-2018
WEINGART Joachim (Drohobycz 1895 - obóz koncentracyjny Auschwitz 1942)
Kobieta z dzieckiem
Olej/płótno, 65 x 54 cm
Sygnowany l.g.: ,Weingart’
07-12-2017
Dziewczyna z kwiatami
Olej/płótno, 80 x 60 cm
Sygnowany l.g.: ,Weingart’
07-12-2017
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Tycjan
Kredka/papier, 24 x 28cm w świetle passe-partout.
Sygnowany p.d.: ,5.4.964/Podsadecki’

1 300 zł

20-12-2017
Akt
Tusz/papier, 22 x 29 cm w świetle passe-partout.
Sygnowany l.d.:,Podsadecki, p.d.:27.2.967.

1 300 zł

24-02-2018
LUDWIN Krzysztof (ur. 1962, Kraków)
Plener 2012 r.
Technika trwała na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: ,Ludwin’

4 000 zł

24-05-2018
PASZTUŁA Krzysztof (1953r. Dobrzany, k. Stargardu Szczecińskiego)
Zaułek w Toruniu, 2006
Druk cyfrowy, 21×29,5cm (wymiary arkusza)
Numer edycji 1/50

600 zł

28-03-2018
Sceny ogrodowe,2006
Numer edycji 1/50

600 zł

04-04-2018
Motyw z Kazimierza, 2006
Numer edycji 1/50

600 zł

28-03-2018
Akt
Olej/akryl/płótno , 120x100cm

26 000 zł

16-02-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
Technika własna, płótno, 100x80 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’
17-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
Technika własna, płótno, 80x100 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’
17-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
Technika własna, płótno, 50x80 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’
18-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika własna, płótno, 90x70 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’
20-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
akryl, płótno, 50×50 cm
Opisany na odwrocie: Rapsa 2018
26-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
akryl, płótno, 50×50 cm
Opisany na odwrocie: Rapsa 2017
26-10-2018
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika własna, płótno, 80×60 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’
11-01-2019
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Kompozycja abstrakcyjna
Olej/płótno , 100x130cm
Opisany na odwrociu: ‚LECH KOŁODZIEJCZYK |PODWODNA KATEDRA|ZATOPIONE ŚWIATY|1994’

8 000 zł

20-02-2018
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Kompozycja abstrakcyjna
Olej/płótno , 140,5×91,5cm
sygnowany p.d.:LK 88
Opisany na odwrociu: ‚LECH KOŁODZIEJCZYK |OLEJ |1988| OLEJ |KOSMOGONIE’

8 000 zł

22-02-2018
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Olej/ płótno , 100×140 cm
Sygnowany p.d.datowany: LK 89
06-04-2018
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Polowanie
Olej/płótno, 61 x 92 cm
sygnowany l.d.: ,Leszek Piasecki’
11-01-2018
PIASECKI Leszek (1928-1990)
"Polowanie"
11-03-2022
liczba obiektów: 157