CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1247)
Wiaderko na biszkopty, Anglia, 1920 r.
Szklany słój z platerową pokrywą i ruchomym uchwytem.

Wysokość ze złożonym uchwytem: 17 cm

500 zł

07-12-2018
Weriera, Carl Thieme, Drezno, 1888-1901
Porcelanowe naczynie do schładzania kieliszków, dekoracja ręcznie malowanych scen dworskich rodzajowych oraz kwiatów, sygnowane. Wymiary: 13x27 cm.

1 800 zł

28-12-2017
Wazonik, M.H. Wilkens & Söhne, Brema, Niemcy, 1900
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, punca manufaktury „M.H. Wilkens & Söhne”.

Wysokość: 10 cm

Średnica: 5,5 cm

Waga: 135 g

850 zł

08-01-2020
Wazonik, Japonia, okres Meiji
Wazonik z brązu patynowanego, dekorowany trójwymiarowymi konikami polnymi oraz motywem roślinnym.

Wysokość: 14 cm

780 zł

01-04-2019
Szkło warstwowe, trawione, barwione, sygnowane.

Wysokość 10 cm

1 500 zł

04-03-2019
Wazonik secesyjny, Śląsk, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe, trawione, sygnowane na podstawie "Silesia". Wysokość 12 cm.

1 300 zł

12-10-2015
Wazonik secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło barwione, iryzowane. Wymiary: wys. 15 cm, śr. 13 cm.

850 zł

12-10-2015
Wazon, XIX w.
Wazon ze szkła chalcedonowego w oprawie z brązu złoconego.

Wysokość: 30 cm

1 400 zł

09-12-2019
Wazon, Polska, Włocławek, lata 50. XX w.
Fajans malowany farbami podszkliwnymi, sygnowany.

Wysokość: 26 cm

950 zł

21-02-2023
Wazon, Niemcy, ok. 1910 r.
Wazon ceramiczny z przysłowiem niemieckim. Wysokość 34 cm.

660 zł

20-10-2016
Wazon, Miśnia, pocz. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wysokość: 16 cm

Średnica: 14 cm

550 zł

18-08-2023
Wazon, Loetz, ok. 1930 r.
Wazon ze szkła piankowego, barwionego w masie.

Wysokość: 15 cm

Średnica: 14 cm

650 zł

08-05-2023
Wazon, Legras, Francja, ok. 1900 r.
Szkło barwione, ręcznie malowane farbami emaliowymi.

Wysokość: 35 cm

1 800 zł

25-06-2019
Szkło miodowe barwione w masie, częściowo złocone, ręcznie malowane, projektu Josepha Marian Pohla (1880-1962)
Wysokość: 24 cm
Średnica wlewu: 14 cm

1 400 zł

28-10-2023
Wazon, Fraureuth - Oddział Sztuki, 1914-18
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 20 cm.

850 zł

31-01-2017
Wazon, Bohemia, poł. XIX w.
Szkło warstwowe, barwione w masie; dekoracyjne z motywem myśliwskim, intaglio, szlif ręczny.

Wysokość: 20 cm

990 zł

03-04-2019
Wazon “Rondo”, Kaiser, Karl Nossek, 1970 - 1990
Porcelana sygnowana.

Wysokość: 23,5 cm

450 zł

20-03-2023
Wazon z motywem myśliwskim, k. XIX w.
Szkło cięte, dekoracja w postaci sceny przedstawiająca jelenie w lesie.

Wysokość: 22 cm

550 zł

03-04-2019
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe w oprawie z cyny złoconej.

Wymiary: 40x17 cm

3 900 zł

12-08-2019
Wazon Rosenthal Classic, II poł. XX w.
Wazon w stylu secesyjnym. Szkło opalizujące iryzowane, przewężona szyjka z pofałdowanym wylewem. Sygnowane Rosenthal Classic. Wysokość 30 cm.

1 700 zł

05-06-2016
Wazon porcelanowy w formie grjącego Araba, opartego o drzewo. Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 90 cm.

6 800 zł

30-09-2015
Wazon plater, Warszawa, ok. 1920 r.
Wazon dekorowany różami. Plater. Wysokość 37 cm.

950 zł

10-09-2015
Wazon Miśnia, ok. 1930 r.
Wazon porcelanowy, ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Miśnii. Wysokość 25 cm.

2 400 zł

25-02-2016
Wazon Loetz, 1930 r.
Wazon z tzw. "szkła piankowego"; Johann Loetz Witwe. Wysokość 22 cm.

1 500 zł

12-10-2015
Wazon kryształowy, Birmingham, 1906 r.
Wazon z oprawie srebrnej, sygnowany. John Grinsell&Sons. Wysokość 20 cm.

1 700 zł

12-10-2015
liczba obiektów: 1247