ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
ul. Ludna (wejście od ul. Okrąg) 9
00-413 Warszawa
22 622 4070
antik-bazar@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota - 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (162)
Kowsz – czarka do wódki
na czterolistnym cokoliku, z owalnym czterodzielnym korpusem, zdobionym w każdej z kwater dekoracją rocaillową tworzącą kartusze wypełnione rybią łuską lub gładkie; z boku ucho w formie stylizowanej gałązki;
srebro? nie cechowane; wys. 4,1 cm; szer. 7,6
13-09-2012
Konsolka z delfinami
brąz, odlew cyzelowany, złocony; porcelana, farby emaliowe, szkło fazowane. wys. 10,7 cm, pod. 13,5 x 13,5 cm
Europa Zach. k. XIXw
Podstawa na planie kwadratu o zaokrąglonych narożach i łukowo wklęsłych bokach. Wokół krawędzi moletowany ornament sznurow
12-12-2019
Konsolka w stylu Ludwika Filipa
okleina mahoniowa, noga z masywu.
Wym: wys. 74, szer. 70, gł. 37,5 cm
NR KAT. 335
17-09-2012
Konsola w stylu Ludwik Filip
okleina mahoniowa, nogi i łączyna z masywu mahoniowego, blat marmurowy. Wym: wys. 90,6, szer. 118,5, gł. 49,8 cm.
NR KAT. 158
29-06-2012
Komódki w stylu Klasycystycznym, para
trzy - szufladowe, z flankującymi pół-kolumnami, barwionymi na czarno. Wsparte na wysokich graniastych, zwężających się ku dołowi nogach. Okleina mahoniowa. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczo.
NR KAT. 27 i 28
13-02-2018
Komplet łyżeczek w etui
Srebro "Sterling" Sygn. Yamato Bross Kobe Japan
Dek. plastyczna i grawerowana
Waga: 42 g. Wym: 25. dł. 9,5 Etui 16 x 11,5 cm
NR KAT. 478R
14-11-2023
Komplet sztućców w szafce
Komplet na 12 osób i środka stołu w szafce w typie Klasycyzm (219 sztuk)
plater cechowany częściowo złocony (znak firmy i oznaczenia literowe grubości srebrzenia 84, 12, 18, 9 w kwadratach), stal, drewno intarsjowane;
wym. szafki: w. 96 sz. 58 g. 46 cm
26-04-2022
Komplet siedzisk 4 krzesła i fotel
w stylu królowej Anny z pocz. XIX w.
Drewno orzechowe, siedziska tapicerowane.
NR KAT. 622.
22-05-2020
Komplet mebli siedzeniowych
10 Krzeseł, 2 Fotele, dąb, lata 30 XX w.
NR KAT. MAGAZYN
23-07-2003
Komplet mebli Art Deco
Składa się z trzy-skrzydłowej szafy, w środkowych drzwiach znajduje się fazowane lustro. Wewnątrz jest półka i rurka do wieszaków. Za flankującymi łukowymi drzwiami znajdują się po 4 szt. półek. W. 218 sz. 183 g. 62 cm. Toaletka z trzema lustrami,
09-02-2024
Komplet krzeseł 6 szt.
drewno mahoniowe, w typie regencji angielskiej, I ćw. XX w.,
oparcia ażurowe. NR KAT. 525
20-11-2017
Komody Biedermeier, para
Okleina czereśniowa, na licach szuflad ozdobne aplikacje drewniane , barwione na czarno listwy.
Wym: wys. 83, szer. 77,5, gł. 45 cm.
Austria Wiedeń I poł. XIX w.
30-01-2012
Komoda w typie Transition
Mebel powstał w II ćwiartce XX wieku we Francji.
Konstrukcja z drewna dębowego, okleina z drewna mahoniowego.
Komoda bogato dekorowana intarsjami geometrycznymi i zoomorficznymi z drewna palisandrowego, różanego i satynowego.
21-09-2022
Komoda w stylu Biedermeier
Okleina czereśniowa, intarsja żyłkowa.
Wym: wys. 82, szer. 90, gł. 54 cm.
NR KAT. 308
17-10-2008
Komoda w stylu Biedermeier
Austria, Wiedeń poł. XIX w.
Okleinowana wzorzystym fornirem orzechowym i intarsjowana
Wym: w. 95, sz. 124, g. 63 cm.
NR KAT. 561
01-03-2018
Komoda klasycystyczna
okleina jesionowa, intarsjowana czarnym dębem i śliwą. Pochodzenie: Polska, czas powstania: początek XIX w.
Wym: wys. 91, szer. 115, gł. 61 cm.
NR KAT. 108
26-01-2011
Komoda Klasycystyczna
Komoda Klasycyzm "demi lune"
Okleina jasny orzech, pocz. XIX w.
Wym: w. 87, sz. 110, g. 60 cm.
NR KAT. 67
24-02-2023
Komoda Biedermeier z wysuwanym pulpitem do pisania
Polska lata 30 XIX w. Komoda okleinowana niespotykanie wzorzystym jesionem, wnętrze pulpitu wykończone orzechem.
Kluczyny, kapitele i bazy pilastrów zdobione rzeźbionymi w drewnie dekoracjami. /brak 1 kluczyny/ Wym: w. 99, sz. 117, g. 58 cm. NR KAT. 636
13-05-2021
Komoda Biedermeier
4 szufladowa, z flankującymi kolumnami barwionymi na czarno, okleina mahoniowa.
Wym: w. 90, sz. 87, g. 46 cm.
NR KAT. 121
14-09-2012
Komoda Biedermeier
okleina brzoza, marmurowe kolumny, wym: w. 84, sz. 102, g. 61 cm.
NR KAT. 134
28-02-2008
Komoda Biedermeier
około 1930r.
Dwu-szufladowa ze ściętymi narożami, wsparta na wysokich
klasycyzujących nogach.
Okleina brzoza, intarsje taśmowe z czarnego dębu.
Wym: w. 78 sz. 87, g. 49 cm.
NR KAT. 195
09-02-2017
Kinkiet Art Deco
elektryczny, dwu świecowy, wykonany z białego metalu
Wym: w. 30, sz. 25 cm.
08-10-2009
Kielich
z kartuszem i monetą w dnie, srebro 12 Polska I poł. XIX w.
Waga: 220g. w. 17,5 cm.
NR KAT. 190R
14-11-2023
Kałamarz wt. Empire
wsparty na podstawie szklanej z mosiężnymi nóżkami. Dekoracje z mosiądzu w stylu Empire
XIXXX w.
09-01-2019
Kanapa w stylu Ludwika Filipa
orzech, na zwieńczeniu dek. plasko - rzeźbiona, II poł. XIX
NR KAT. 231
20-12-2001
liczba obiektów: 162