ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (498)
Szczypce srebrne do ciast
srebro pr.800 dł.15 cm., waga 52 gr. sygn.800 znak warsztatowy CW

260 zł

06-09-2016
złoto próby 750, waga 12,1 g. średnica kółek 14 mm. cm., cechowane; polską próbą 750, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy Mellerio dits Meller Paris numerowane w oryginalnym etui Francuskie próby. Francja 2 poł. XX w.

4 100 zł

30-12-2023
Spinki do mankietów ORNO Warszawa lata 1963-1986,
Spinki do mankietów ORNO Warszawa lata 1963-1986, para srebro próby 3 ; waga 14 g. śr. 21 mm., cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystyczn

850 zł

30-09-2022
Sosjerka porcelanowa Miśnia, lata 1860-1924.
Porcelana dekorowana w kobaltowe kwiaty i owady,wym.25x15x10 cm. sygnowana kobaltem podszkliwnie.: skrzyżowane miecze oraz wycisk 78Q, 37 Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 1860-1924.

350 zł

28-07-2017
SOLNICZKA Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia
porcelana, farby naszkliwne, wym.11x8 cm ; sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze. Zwiebelmuster Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

390 zł

26-07-2017
Solniczka srebrna, Moskwa, XIX w.,
Srebro, próba 84, waga 55 g, wys.5cm., śr.6,8 cm. Puncowany: monogram probierza ЛО (L.O -Lew Fiedorowicz Oleks 1890-96) z datą i próbą 84, zna miejski, monogram złotnika ИAC. Rosja, Moskwa, złotnik Iwan Aleksiejewicz Swiesznikow (czynny 1866-1897

990 zł

12-07-2021
Solniczka srebrna, Francja, k. XIX w.
Solniczka ze szklanym wkładem , srebro próby 1 (950) cechowane głową Minerwy; wys.4,5 cm, szer. 6 cm, głęb. 4,5 cm; waga 57 g. Francja, k. XIX w.

350 zł

12-12-2015
Solniczka srebrna XIX w.
Solniczka srebrna srebro próby 12 wym; 3x7x5,5 cm; waga 56 g., cechowane; w prostokącie 12 i w owalu 4 głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej

500 zł

21-02-2018
Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1887 ,
Srebro, złocone próba 84, waga 22g, wym. 5x5cm. Puncowanie: cecha probierza Aleksandra Romanowa z monogramem A.P. i datą 1887, 84, św. Jerzy, monogram złotnika BИ? Rosja, Moskwa, Aleksandr Wasiliewicz Romanow1886-1894,1879

300 zł

16-02-2021
Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1882r.
Srebro, próba 84, waga 38 g, wym.x cm. Puncowanie: cecha probierza z monogramem И.K i datą 1882; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1882 r.

480 zł

15-07-2021
Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1881
Solniczka srebrna Srebro, próba 84, waga 35g, wym. 4x5,5cm. Puncowanie: ЗЗ cecha probierza z monogramem A.K i datą 1881; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1881

400 zł

25-02-2021
Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1879
Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1879 , Srebro, próba 84, waga 57g, wym. 5x5cm. Puncowanie: ЯB, cecha probierza z monogramem A.K i datą 1879; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna Rosja, Moskwa, 1879

500 zł

16-02-2021
Solniczka srebrna Rosja lata 1908-1926
srebro próby 84, waga. 14 g. wys.2,8 cm, śr. 4 cm. Puncowanie: monogram złotnika ИP w owalu: τ, głowa kobiety w kokoszniku, 84. Rosja, Kostroma, 1908-1926

170 zł

13-11-2015
Solniczka srebrna Rosja 1899-1905
srebro próby 84,złocona, waga. 14 g. wys.2,6 cm, śr. 4,1 cm. Puncowanie: w owalu: 84, głowa kobiety w kokoszniku i AC monogram probierza A.Sołodiłowa 1899-1905 i w prostokącie monogram złotnika: И И М. Rosja, Kostroma,lata 1899 – 1905

170 zł

19-11-2015
Solniczka srebrna podwójna XIX w.
Solniczka srebrna podwójna z wkładami szklanymi srebro patynowane waga srebra 69 g. wymiary 9x11x5 cm. cechowana 750 i litera V. XIX w.

750 zł

10-10-2023
srebro złocone waga 90 g. wmiary14x6xx9 cm. cecha złotnika nieczytelna i litera E.

950 zł

14-04-2022
Srebro, próba 84, waga 66 g; wys.4 mm, śr. 6,5 cm. , Cechowana na dnie: złotnik 'TH' - Timothy Hesketh (zm. 1883) oraz 84 i punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło. Rosja, Petersburg, złotnik Timofiej Heskies (Timothy Hesketh, zm. 1883)

550 zł

23-06-2021
Solniczka srebrna Petersburg XIX w.
srebro pr. 84 , waga 70 g. wym. 5x10,5x7,5cm. Cechowana na dnie: znak probierczy D.T. Twierskoj Dimitrij Ilicz działający w latach (1832-50) | punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ Д T/ 18??

800 zł

21-11-2019
Solniczka srebrna Petersburg 1855 r.
srebro pr. 84 , waga 76 g. wys. 4 cm., śr. 9,5 cm. złocona wew. Cechowana na dnie: punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ ЗБ / 1855. ЗБ Eduard Fiodorowicz Brandenburg (probierz działający w latach 1850-1866) i złotnik HH? - Henrik Hacklin

1 200 zł

14-10-2022
srebro pr.800, waga 55gr. ze szklanym wkładem puncowana; półksiężyc, korona , 800 oraz cecha importowa Austria lata 1902-1922 Niemcy Brema, Koch & Bregfeld, 1 ćw. XX w. 1888-1922

400 zł

09-03-2017
srebro, pr. 84, wys. 3,5 cm; waga 56 g. śr. 6,5 cm.; cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; BA złotnik, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Andriejew lata 1899-1908

550 zł

11-07-2022
Solniczka srebrna Moskwa, Iwan Raspopow 1889 r.
Srebro, próba 84, waga 28 g, wym. 4x5 cm. Puncowanie: w prostokącie ИР, cecha probierza z monogramem A.A i datą 1889; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna, Moskwa, Iwan Raspopow (czynny 1883-1900) 1889 r.

390 zł

15-07-2021
Srebro, złocone wew. próba 84, waga 32 g., wym.3,5x4,5 cm, Puncowanie: cecha probierza zatarta ?? i datą 1880/ 84/ Św. Jerzy,cecha złotnika ИA Rosja, Moskwa, 1880 r. Rosja, Moskwa, Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew, 1880 r

420 zł

15-07-2021
srebro pr. 84, wys. 3,5 cm, szer. 8,5 cm, głęb. 7 cm; waga 23 g; Moskwa, 18??, złotnik AA Andriej Astrachancew (czynny 1821-45)

500 zł

18-12-2019
Srebro, próba 84, waga 42 g., wys. 3 cm, śr.5,5 cm. Puncowana: monogram probierza BП z datą 1883 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik CИA Agafonow Sergiej Jwan 1883-1884. Rosja, Moskwa, 1883 r.

550 zł

01-06-2022
liczba obiektów: 498