ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (493)
Solniczka srebrna podwójna XIX w.
Solniczka srebrna podwójna z wkładami szklanymi srebro patynowane waga srebra 69 g. wymiary 9x11x5 cm. cechowana 750 i litera V. XIX w.

750 zł

10-10-2023
srebro złocone waga 90 g. wmiary14x6xx9 cm. cecha złotnika nieczytelna i litera E.

950 zł

14-04-2022
Srebro, próba 84, waga 66 g; wys.4 mm, śr. 6,5 cm. , Cechowana na dnie: złotnik 'TH' - Timothy Hesketh (zm. 1883) oraz 84 i punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło. Rosja, Petersburg, złotnik Timofiej Heskies (Timothy Hesketh, zm. 1883)

550 zł

23-06-2021
Solniczka srebrna Petersburg XIX w.
srebro pr. 84 , waga 70 g. wym. 5x10,5x7,5cm. Cechowana na dnie: znak probierczy D.T. Twierskoj Dimitrij Ilicz działający w latach (1832-50) | punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ Д T/ 18??

800 zł

21-11-2019
Solniczka srebrna Petersburg 1855 r.
srebro pr. 84 , waga 76 g. wys. 4 cm., śr. 9,5 cm. złocona wew. Cechowana na dnie: punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ ЗБ / 1855. ЗБ Eduard Fiodorowicz Brandenburg (probierz działający w latach 1850-1866) i złotnik HH? - Henrik Hacklin

1 200 zł

14-10-2022
srebro pr.800, waga 55gr. ze szklanym wkładem puncowana; półksiężyc, korona , 800 oraz cecha importowa Austria lata 1902-1922 Niemcy Brema, Koch & Bregfeld, 1 ćw. XX w. 1888-1922

400 zł

09-03-2017
srebro, pr. 84, wys. 3,5 cm; waga 56 g. śr. 6,5 cm.; cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; BA złotnik, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Andriejew lata 1899-1908

550 zł

11-07-2022
Solniczka srebrna Moskwa, Iwan Raspopow 1889 r.
Srebro, próba 84, waga 28 g, wym. 4x5 cm. Puncowanie: w prostokącie ИР, cecha probierza z monogramem A.A i datą 1889; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna, Moskwa, Iwan Raspopow (czynny 1883-1900) 1889 r.

390 zł

15-07-2021
Srebro, złocone wew. próba 84, waga 32 g., wym.3,5x4,5 cm, Puncowanie: cecha probierza zatarta ?? i datą 1880/ 84/ Św. Jerzy,cecha złotnika ИA Rosja, Moskwa, 1880 r. Rosja, Moskwa, Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew, 1880 r

420 zł

15-07-2021
srebro pr. 84, wys. 3,5 cm, szer. 8,5 cm, głęb. 7 cm; waga 23 g; Moskwa, 18??, złotnik AA Andriej Astrachancew (czynny 1821-45)

500 zł

18-12-2019
Srebro, próba 84, waga 42 g., wys. 3 cm, śr.5,5 cm. Puncowana: monogram probierza BП z datą 1883 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik CИA Agafonow Sergiej Jwan 1883-1884. Rosja, Moskwa, 1883 r.

550 zł

01-06-2022
Solniczka srebrna 1 poł. XIX w.
Solniczka srebrna . srebro pr 12 waga 92 g. wys. 5 cm szer. 8,5x5 cm cechowana 12 i słabo czytelny znak warsztatowy Malcz? 1 poł. XIX w.
Obiekt został sprzedany

1 200 zł

24-05-2024
Solniczka srebrna Austria Wiedeń, lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. 5x9x8 cm. waga 68 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SH. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

770 zł

17-06-2024
Solniczka srebrna srebro pr. 925, szkło kobaltowe barwione. Waga srebra 114 g. brutto 214 g. Cechowana topazio 0,925 w koronie FMT. FM Topazio Portugalia Porto XXw.

950 zł

24-11-2023
Solniczka podwójna platerowa XIX w.,
Kabaret do przypraw plater na miedzi, szkło przezroczyste; wym.22x8,5x18 cm; Francja? XIX w.

600 zł

24-06-2021
SKRZYNKA DREWNIANA XIX/XX w.
Drewno, inkrustacje masą perłowa, okucia, wym. 7x24,5x11 cm. brak kluczyka

950 zł

22-09-2022
Sitko do herbaty srebrne Rosja XIX w.
Sitko srebrne, srebro złocone pr. 84, waga 36 g. dł. 15,7 cm. HП Rosja Moskwa XIX w.

300 zł

31-07-2019
Sitko srebrne, srebro pr. 84, waga 22 g. dł. 15,2 cm. cech. 84/Św.Jerzy. Rosja Moskwa z lat 1880-1890

300 zł

13-02-2018
Sitko do cukru pudru srebro HEIMSOTH XIX w.
srebro pr.12, złocone waga 63 g., dł. 20 cm. czarka 7x6x3 cm. cechowana; znak miejski, HEIMSOTH, D

500 zł

16-02-2021
Siewca Schaubach-Kunst lata 1926-1953
figura, porcelana biała z matowym szkliwem, model 1148 wys. 27 cm. Niemcy, Wallendorf (Turyngia), Porzellanfabrik Schaubach-Kunst , lata 1926-1953

800 zł

01-12-2015
Porcelana biała, złocona sygn. druk zielenią chromu: K & A / wpisany w owal napis: Krautheim/ niżej: SELB/ BAVARIA/ GERMANY/ i nr. 6211/12 dzbanek wys.25 cm; cukiernica wys.9 cm, mlecznik wys. 13 cm. filiżanki wys. 5 cm, śr. 10 cm; talerzyki wys.14,5 cm.

1 300 zł

14-05-2016
Serwetnik srebrny secesyjny ok.1900 r.
obrączka do serwetek srebro, złocone próby 900 ; wym. 3,6x6xx3 cm, waga 34g. puncowana; 900, DEPOSE oraz głowa w kokoszniku, 84 z literką C.(cecha celna importowa z lat 1908-1915)

450 zł

04-08-2021
obrączka do serwetek srebro złocone pr.84, waga.23 g. wys.3,6 cm., śr 4,5 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik ФИ (Fiedor Iwanow) obrączka do serwet Rosja, Moskwa, Iwan Iwanowicz Futikin, po 1908 r.

400 zł

04-08-2021
obrączka do serwet. srebro złocone pr.84, waga.41 g. wys.4,2 cm., śr 4,8 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik MM obrączka do serwetek Rosja Moskwa Michaił Wasiliewicz Masłow lata 1908-1917

490 zł

04-08-2021
obrączka do serwetek z motywami roślinnymi srebro, próby 800 ; wys.3,5 cm., śr 5 cm, waga 33 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy i Moritz Stumpf&Sohn Niemcy, Düsseldorf, Franz Bahner, w dystrybucji firmy Moritz Stumpf&Sohn Gdańsk.

590 zł

04-08-2021
liczba obiektów: 493