Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
wymiary: 75 x 95 x 45 cm

8 000 zł

12-05-2021
Andrzej BICZEWSKI, LAS
olej na płótnie, wymiary: 24 x 18 cm (34 x 28 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "A. BICZEWSKI"

więcej na www.galeriarafal.com

800 zł

18-03-2021
RAKOCZY Ada
SZTORM NA MORZU PÓŁNOCNYM WG. I. K. AJWAZOWSKIEGO , 1991
ADA RAKOCZY. SZTORM NA MORZU PÓŁNOCNYM WG. I. K. AJWAZOWSKIEGO, 1991
olej na płótnie, wymiary: 70 x 58 cm, sygnowany p.d : "A .RK" i na odwrocie: " A.Rakoczy"

1 000 zł

12-10-2022
JABŁOŃSKI Adam (1936 Sielce - 2018)
WAZON, lata 80.-90. XX w.
szkło ołowiowe, barwione, wolnoformowane, 37 x 14 x 18 cm
sygnowany na spodzie: 'A Jabłoński', autorska metka przy podstawie: 'UNIQUE CRYSTAL | Jabłoński | HAND MADE IN POLAND'

więcej na: www.galeriarafal.com

800 zł

11-05-2021
PATERA SZKLANA, l. 80-90. XX.
szkło barwione, wymiary: 7 x 40 x 40 cm

800 zł

12-05-2021
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
Fiołki alpejskie
akwarela/tektura, wymiary w świetle passe-partout: 54 x 36 cm (w ramie: 72 x 53 cm)
sygnowany p.d: 'Augustynowicz'

6 500 zł

17-01-2023
STEINACKER Alfred (A. DERFLA) (1838 - 1914)
WĘGRZY
olej na desce, wymiary: 18,5 x 31,5 cm, sygnowany: "A. Derfla"

3 000 zł

16-07-2022
TARG

3 000 zł

16-07-2022
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Bez tytułu , 1990
akwarela/papier, wymiary: 90 x 57 cm (100 x 70 cm w oprawie), sygnowany w prawym górnym rogu: "A. Fogtt, 1990 r"

4 800 zł

16-04-2023
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Bez tytułu , 1990
akwarela/papier, wymiary: 90 x 57 cm (100 x 70 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "A. Fogtt, 1990 r"

4 800 zł

16-04-2023
MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)
Pejzaż zimowy , 1929
olej/tektura wymiary: 10 x 13 cm (16 x 20 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "A. Malinowski, 29"

1 000 zł

29-04-2023
Pejzaż letni , 1929

1 000 zł

29-04-2023
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Muszkieter
akwarela/papier, wymiary: 28x 24 cm (58 x 54cm w oprawie) sygnowany w prawym dolnym rogu: "Trzeszczkowski"

5 000 zł

16-04-2023
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
DOROŻKA
akwarela i piórko na papierze, wymiary: 34 x 49, 5 cm w świetle passe-partout (54 x 66 cm w oprawie)

5 500 zł

07-11-2021
GROH August (1871 - 1944)
PORTRET KONNY OFICERA MUSZKIETERÓW
olej na desce mahoniowej, wymiary: 21 x 16 cm (43 x 39 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu.: A Groh (słabo czytelnie).

4 800 zł

17-03-2021
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
Urzędnik i niewidomy , 1959
tusz na papierze, wymiary w ramie: 48 x 39 cm, wymiary bez ramy: 35 x 25 cm

sygnowany i datowany na odwrociu " B W Linke, Urzędnik i niewidomy, 24- - 27 kwietnia 1959 r. "

6 000 zł

06-01-2023
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Napoli
olej na tekturze, wymiary: 22 x 29 cm z ramą, 10 x 13 cm w świetle passe-partout, sygnowany: " B. Rychter-Jankowska, Napoli "

4 500 zł

12-10-2022
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PARK , 1964
olej na płótnie, wymiary: 48 x 62 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Błażej Iwanowski / 1964"

2 200 zł

11-04-2022
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z MIMOZAMI
olej/tektura, wymiary: 50 x 70 cm, 62 x 77 cm w oprawie.

3 800 zł

12-05-2021
TUMIELEWICZ Czesław (ur. 1942)
NA KAMIENIU, ED. 2/5 , 2004
akwaforta, wymiary w świetle passe-partout: 23 x 17 (37 x 30,5 cm w oprawie), sygnowana: "na Kamieniu, akwaforta 2/5, TUMIELEWICZ, 2004"

550 zł

11-04-2022
ANDRIOLLI Elwiro Michał (1836 Wilno - 1893 Nałęczów)
GOLONO, STRZYŻONO
technika mieszana (akwarela, kredka, ołówek, węgiel) na papierze, wymiary: 46 x 64 cm (w świetle passe-partout), 73 x 90 cm w oprawie, sygnowany p.d: "Andriolli". Celowo postarzana rama. Niewielkie zagniecenie papieru w lewym górnym rogu.
30-03-2020
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Miasteczka
akwarela/papier, wymiary: 33 x 51 cm (60 x 77 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "Elster"

4 000 zł

16-04-2023
PICHELL Eugeniusz (1905 - 1976)
Z TEKI "WARSZAWA 1863"
drzeworyt na papierze, wymiary: 17,5 x 21,5 cm (33 x 45 cm w oprawie), sygnowany na płycie monogram "PE".

800 zł

17-03-2021
Z TEKI "WARSZAWA 1863"
drzeworyt na papierze, wymiary: 18,5 x 21,5 cm (33 x 45 cm w oprawie), sygnowany na płycie monogram "PE".

800 zł

17-03-2021
Z TEKI "WARSZAWA 1863"

800 zł

18-03-2021
liczba obiektów: 240