Galeria Altius
ul. Piwna 35/37
00-265 Warszawa
022 831 1873
altius@altius.com.pl
poniedziałek - piątek: 11-18
sobota: 11-15
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (138)
113. Auguste de Pourtales (1783 -1867)/?/
Portret Stefana Batorego,
według szesnastowiecznego portretu malowanego przez Marcina Kobera (ok.1550 - 1579)
olej, deska; 18,4 x 14,1 cm
na odwrocie nalepki papierowe z informacjami:V Pourtales / et V Pérignon. acheté a / Paris 1865" ; Depozyt / 1928/ ks.Ludwiki / z hr. Krasińskich / Czartoryskiej"
02-11-2001
112. Artysta nieznany,1 poł. XIX w.
Portret nieznanej kobiety
olej, płótno; 69,4 x 55 cm
02-11-2001
111. Artysta nieznany,1 poł. XVIII w.
Widzenie Św. Teresy
olej, blacha miedziana; 27,3 x 22,6 cm
02-11-2001
110. Artysta nieznany, XX w.
Pejzaż z domami
olej, płótno; 34 x 48 cm
02-11-2001
109. Artysta nieznany, XVIII w.
Kopia portretu Morsztyna w zbroi
olej, płótno; 87,3 x 72,3 cm
02-11-2001
108. Artysta nieznany, XVIII w.
Pejzaż ze sztafażem
olej, deska; 28 x 39 cm
02-11-2001
107. Artysta nieznany, XVII w.
Pokuta Św. Marii Magdaleny
olej, płótno; 82,5 x 69,5 cm
02-11-2001
106. Artysta nieznany, XIXw.
Portret pieska
olej, płótno; 19 x 24 cm
02-11-2001
105. Artysta nieznany, w.XIX
Portret bliźniaczego brata Witolda Czartoryskiego, zmarłego w niemowlęctwie, przedstawionego jako Aniołka
olej, płótno; 37,5 x 28 cm
02-11-2001
104. Artysta nieznany, w. XIX
Portret Witolda Czartoryskiego, zmarłego w niemowlęctwie, przedstawionego jako Aniołka
olej, płótno; 37,5 x 28 cm
02-11-2001
103. Artysta nieznany, pocz. XIX w.
Portret kobiety
olej, płótno; 80,5 x 63 cm
02-11-2001
102. Anna Rosina Lisiewska von Gasc (1716-1783)
Portret matki carycy Katarzyny II, księżnej Joanny Elżbiety z domu Holstein-Gottorp Anhalt-Zerbst z orderem Św. Katarzyny, 1764
olej, płótno; 159 x 118 cm
02-11-2001
101. Alexandre Calame (1810-1864)
olej, tektura; 41 x 32 cm
02-11-2001
/6
liczba obiektów: 138