Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Inkografia pt. "Architektoniczna hibernacja"... , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Architektoniczna hibernacja" (edycja 3/50). Praca w formacie 36 × 54 cm z 2020. Praca tytułowana: front, dolna, środkowa część inkografii: "Architektoniczna hibernacja 3/50"

5 000 zł

15-04-2021
Czekając na wieści( instalacja - wymiary rzeźby... , 2000
Dzieło sztuki (instalacja) Tomka Sętowskiego pt. "Czekając na wieści". Praca składa się z dwóch części (obraz olejny i rzeźba wykonana z drewna). Wymiary rzeźby 50 x 55 x 40, Wymiary obrazu 100 × 120 cm. Dzieło sztuki z 2000 roku.

300 000 zł

15-07-2021
Akwarela, piórko pt. "Fantasmagorie"
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Fantasmagorie". Praca w formacie (w świetle p.p. 39 × 29 cm) z oprawą format znacznie się zwiększa 74 x 65 cm. Sygnatura: tytuł " "Fantasmagorie" - T. Sętowski.

20 000 zł

29-06-2022
Akwaforta pt. "Dreamscape" , 2019
Grafika autorstwa Tomka Sętowskiego pt. "Dreamscape" (ed.24/100) wykonana techniką akwaforty na papierze. Praca w formacie 46 x 18 cm. Sygnatura: front, dolna część pod grafiką.

6 000 zł

14-03-2022
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
JAROCKI Wojciech (ur. 1954)
Kobieta , 2010
Rzeźba wykonana z drewna jabłoni o wymiarach 98 x 35 x 35, sygnowana w podstawie.

Galeria sztuki współczesnej FOKSAL17,
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

12 500 zł

25-07-2017
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej, akryl na płótnie pt. "Moja galaktyka" -... , 2021
Obraz pt. "Moja galaktyka". Praca w technice mieszanej olej + akryl na płótnie z wykorzystaniem farb Maimeri, obraz jest zawerniksowany satynowym werniksem.
Wymiary 40 × 30 cm, praca z 2021. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.

10 000 zł

15-03-2022
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej na płótnie pt. "Słońce z przyjaciółmi... , 2014
Olej na płótnie pt. Słońce z przyjaciółmi zwiedzą świat , autorstwa Wojciecha Mudy/Munke. Praca z 20014 roku w dużym formacie 100 cm × 80 cm. Obraz sygnowany na awersie oraz rewersie.

30 000 zł

30-06-2022
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej na płótnie pt. "Pociąg" 120 × 100 cm , 2018
Przepiękny obraz Wojciecha Mudy/Munke pt. "Pociąg". Obraz wykonany techniką olejną na płótnie w 2018 roku. Praca w dużym formacie 120 × 100 cm. Dzieło sygnowane przez artystę na froncie w lewym, dolnym rogu.

35 000 zł

12-02-2021
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej na płótnie pt. "Egzamin" , 2015
Obraz autorstwa Wojciecha Mudy/Munke pt. "Egzamin" sygnowany numerem 25/2015 na rewersie. Praca w formacie 40 × 30 cm, dostępna z podpisanym przez artystę certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

8 000 zł

12-04-2022
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej i akryl na płótnie pt. "W ciszy" 25 x 30 cm
Obraz autorstwa Wojciecha Mudy/Munke pt. "W ciszy" praca wykonana techniką mieszaną (olej i akryl) na płótnie. Format płótna 25 x 30 cm, praca sygnowana przez autora na froncie oraz rewersie.

5 000 zł

30-08-2022
MUDA/MUNKE Wojciech
Akryl na płótnie pt. "Górka" , 2015
Obraz autorstwa Wojciecha Mudy/Munke pt. "Górka" z 2015 roku w formacie 50 × 40 cm, praca dostępna z podpisanym przez artystę certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17. Sygnatura: front, prawy, dolny róg oraz na rewersie.

10 000 zł

31-08-2022
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami
65 x 54 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z karafką , 2015
65 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
JAROCKI Zbigniew (ur. 1962)
Siedząca zamyślona kobieta , 2011
Rzeźba wykonana z brązu o wymiarach 35 x 35 x 15, sygnowana w podstawie.
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

12 000 zł

25-07-2017
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Grafika komputerowa - SYGNOWANA PRZEZ AUTORA , 2001
Fotomontaż komputerowy w najwyższej rozdzielczości HD. Wydruk z matrycy cyfrowej Autora (22MB) na specjalnie preparowanym papierze (gramatura 280) Grafika sygnowana przez autora w dolnej części. Praca w formacie 80 cm x 60 cm z 2001 roku.

20 000 zł

02-09-2020
Grafika komputerowa - Bez tytułu (sygnowana... , 2000
Oryginalna grafika komputerowa, sygnowana przez wybitnego artystę Zdzisława Beksińskiego. Grafika w formacie 65 × 47 cm, podpisana własnoręcznie przez artystę. Rok powstanie 2000.

20 000 zł

01-02-2022
Grafika komputerowa, sygnowana przez wybitnego artystę Zdzisława Beksińskiego w formacie 50 × 40 cm, podpisana własnoręcznie przez artystę w dolnej, środkowej części pracy.

18 000 zł

23-05-2022
Oryginalna grafika komputerowa, sygnowana oraz numerowana przez wybitnego artystę Zdzisława Beksińskiego, Praca w formacie 59 × 59 cm, dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

12 000 zł

10-05-2022
Grafika komputerowa - Bez tytułu (sygn. i... , 2003
Grafika komputerowa, sygnowana oraz numerowana przez wybitnego artystę Zdzisława Beksińskiego. Prac w formacie 59 × 42 cm, dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

10 000 zł

23-05-2022
Bez tytułu/szkic ( w ramie 48 x 57cm) , 2000
Oryginalny szkic Zdzisława Beksińskiego - Bez tytułu. Praca wykonana własnoręcznie przez artystę w 2000 roku (jako wstępny szkic do obrazu), format szkicu w świetle p.p. 21 × 29 cm.

50 000 zł

10-05-2022
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Żywioł , 1993
70x50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

6 800 zł

12-01-2018
Żar , 2013
180 x 130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

28 000 zł

25-09-2017
Żagiel 2 , 2010
40x33cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

08-01-2018
Światło południa , 2017
125 x 85 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

22 000 zł

02-11-2017
liczba obiektów: 308