Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
STAŃKO Leszek (1925 - 2011)
Olej/płótno , 49 x 70 cm
Sygnowany p.d.: ,Leszek Stańko’

3 900 zł

02-12-2017
TETLA Lesław
,,Strukturalna jednostka mieszkaniowa” , 2012
24-04-2023
SNITKO-PLESZKO Lidia
Zamek Książ
Olej, płyta 100 x 81 cm
Sygnowany l.d.:,L Snitko 2013’

5 000 zł

10-08-2018
SNITKO-PLESZKO Lidia
Akt kobiecy
Olej/ tektura , 70x100cm
sygnowany na froncie: ‚Snitko.’
na odwrociu opisany: ‚Lidia Snitko-Pleszko Akt kobiecy Olej, tektura 70x100cm 2013r.’

5 000 zł

06-04-2018
SNITKO-PLESZKO Lidia
Akt
Olej, płyta, 65 x 81 cm
Sygnowany p.d.:,Snitko’

4 500 zł

06-04-2018
STASIAK Ludwik (1858 - 1924)
Scena rodzajowa
olej/płótno, 100×150 cm
Sygnowany l.d: , Stasiak Ludwik`

27 000 zł

24-02-2018
BIAŁAS Marcin (ur. 1977)
Wklęsłodruk, 19×16,5 cm w świetle passe-partout.
Sygn. ołówkiem: M.S 2006

650 zł

28-03-2018
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
Vincent i Paul
olej i akryl na płótnie ,wym.100×130 cm
sygnowany l.d.: ‚M Kamieński’
10-01-2019
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
Muzyka , 2011
olej na płótnie ,wym.150×120 cm
sygnowany p.d.: ‚M Kamieński’

21 000 zł

12-02-2018
JARZEMSKI Marian
Plener Koszęcin, 2009 r.
Technika własna/płótno, 100 x 100 cm

7 500 zł

16-02-2018
JAŚKO Mariola (ur. 1969, Kraków)
Mury III
Olej/płótno, 80×80 cm
sygnowany `M.Jasko 2013`
opisany na odwrociu: ‚MARIOLA JAŚKO | ,,MURY III | 80x80cm | OLEJ | 2013’

4 500 zł

16-02-2018
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Złote miasteczko
Olej/płótno , 20x20cm
sygnowany l.d.: ‚M | MIRA | 2013’

3 300 zł

17-03-2018
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
Akwarela, ołówek, papier, 38 × 32 cm
11-05-2019
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Sąd Parysa
Akryl/ olej/płótno, 80 x 60 cm
Sygnowany l.d.: ,Olbiński’
13-04-2018
Kobita i paw
akryl/ olej/płótno, 46 x 83 cm
sygnowany l.d.: ,Olbiński’
13-04-2018
"L'amour est une mer dont la femme est la... , 2022
Olejny obraz Rafała Olbińskiego, sygnowany,oprawiony.
Wymiary obrazu z ramą 89x77cm
09-03-2022
BANASZEWSKI Roman (1932 - 2021)
Plener, Koszęcin 2009
Olej/płótno 35×75 cm
Sygnowany l.g `R.Banaszewski 09`

3 700 zł

10-03-2018
KALARUS Roman (ur. 1951)
Pejzaz
Akwarela/papier, 48 x 68 cm
Sygnowany p.d.: ,Kalarus’

2 800 zł

24-05-2018
NOWOTARSKI Roman (1931 - 2019)
Śląski Blues
Olej/akryl/płótno, 48×60 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d `Nowotarski.R.`

9 500 zł

08-02-2018
Olej/płyta , 43×53 cm
sygnowany p.g.: Nowotarski R

8 000 zł

09-02-2018
BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
Urwisko
akryl/płótno, 80×60 cm
Sygnowany i datowany p.d.: ,St.Batruch’

6 500 zł

10-08-2018
Miedze
akryl/płótno, 80×60 cm

6 500 zł

10-08-2018
MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
O zachodzie
Olej/płótno , 37×49 cm
Sygnowany i datowany p.d.: ` S Mazuś 98`

3 600 zł

08-03-2018
Na miedzy 1999 r.
Olej/płótno , 36×49 cm
sygnowany i datowany p.d.: ` S Mazuś 99`
13-04-2018
RADZIEJOWSKI Stanisław (1863-1950)
Jesień
Akwarela/papier, 48×34 cm
Sygnowany p.d.:,St. Radziejowski’

1 500 zł

10-03-2018
liczba obiektów: 157