Szkło barwione w masie, sygnowane: “R.HLOUSEK”, “Moser Karlsbad”.
Wysokość: 21 cm
Średnica: 15 cm
1 900 zł
07-12-2023
Wazon Art Deco, ok. 1930 r.
Wazon kryształowy, cięty, szlifowany. Wysokość 18 cm, średnica 18 cm.
990 zł
08-10-2015
Wazon Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30. XX w.
Szkło barwione w masie, szlifowane, sygnowane na podstawie: "MOSER". Oprawa srebro pr. 800 z wygrawerowanym monogramem “TS” pod koroną baronowską.
Wysokość: 31,5 cm, średnica wlewu: 16 cm
2 200 zł
04-01-2023
Wazon Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30-te XX w.
Szkło barwione w masie, szlifowane, sygnowane.
Wysokość: 30 cm
1 800 zł
05-06-2019
Wazon Art Deco, Czechy, ok. 1930 r.
Szkło ołowiowe, szlifowane ręcznie. Wysokość 25 cm.
1 100 zł
08-10-2015
Wazon Art Deco, Czechosłowacja, ok. 1930 r.
Szkło prasowane, dmuchane, sygnowane pod podstawą "CZECHOSLOVAKIA". Wysokość 19 cm.
1 200 zł
12-10-2015
Szkło warstwowe, trawione, wzór Myrtilles, sygnowane "Le Verre Francais Charder". Wysokość 16,5 cm.
4 900 zł
22-06-2015
Waza, Japonia, okres Meiji (1868-1912)
Bogato zdobiona motywami roślinnymi i animalistycznymi waza z brązu.
Wysokość: 76 cm
3 900 zł
24-08-2023
Waza ze smokiem, Chiny XX w.
Porcelanowa waza w formie podwójnej tykwy. Malowana ręcznie kobaltem, pod szkliwem. Wysokość 53 cm, średnica 33 cm.
2 900 zł
14-03-2016
Waza Rosenthal, Oddział Sztuki, 1934 r.
Porcelana, malowana ręcznie i srebrzona w Oddziale Sztuki (Kunstabteilung).
Wysokość 28 cm, średnica 15 cm
950 zł
14-04-2023
Waza okolicznościowa, Fürstenberg, 1922 r.
Waza porcelanowa typu "krater", ręcznie malowana i złocona, sygnowana. Wysokość 25 cm.
3 300 zł
29-01-2017
Waza famille rose, You Haibin, Chiny, 1950-60
Unikatowa waza porcelanowa ręcznie malowana i złocona.
Sygnowana na podstawie "雅玩珍藏" - "Ya wan zhen cang" (tłum. "Delikatny kolekcjonerski drogocenny skarb") oraz nazwiskiem malarza "You Haibin".
Wymiary: 23,5 x 12,5 x 7,5 cm
12 500 zł
29-09-2023
Waza do ponczu, Czechy, II poł. XIX w.
Naczynie w formie beczki na spodku, z pokrywką i chochlą. Szkło bezbarwne, matowane, złocone. Wysokość 33 cm.
1 100 zł
12-10-2015
Wacław Piotrowski "Martwa natura", 1935 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld. "Wacław Piotrowski 1935". Wymiary w ramie: 73x59 cm (60x46 cm).
6 600 zł
22-01-2016
W.Moczulski "Capri", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i opisany pd. "W.Moczulski Capri". Wymiary w ramie: 58x70 cm (44x56 cm).
4 500 zł
22-01-2016
Václav Jedlička "Zima w górach", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygn. ld. "V. Jedlitschka". Wymiary z ramą: 37x62 cm (30x55 cm).
Srebro pr. 800, emalia, ametysty, monogram złotnika "JB".
Długość z chwostem: 20 cm
Szerokość w najszerszym miejscu: 14 cm
Szerokość bigla: 7,5 cm
Waga: 98 g
1 950 zł
10-11-2023
Toaletka, Ludwik XV, Francja, k. XIX w.
Toaletka w stylu Ludwika XV, wykonana z drewna różanego (palisandru) z dekoracyjnymi intarsjami z wielu gatunków drewna oraz elementami z brązu złoconego. Toaletka ma dwie szuflady: mniejszą oraz większą, a także podnoszony blat z lustrem. Wysokość 73 cm,
8 800 zł
12-02-2018
Toaletka edwardiańska, Anglia, ok. 1905 r.
Tolaetka mahoniowa z intarsjami z żółtodrzewia. Stolik na mosiężnych kółkach, z trzema z szufladami. Nadstawka z dwoma niejszymi szufladkami i uchylnym lustrem pośrodku. Wymiary: 107x151x51 cm.
6 900 zł
18-04-2016
Theodor van Hoytema "Gęsi w parku pałacowym"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "TVHoytema". Wymiary w ramie: 52x64 cm (38x50 cm).
12 000 zł
07-01-2016
Theodor Madsen “Foka”, Royal Copenhagen, 1956 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 27x24x19
1 990 zł
22-02-2024
Wymiary: 6x8x2,5 cm