CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1261)
Wazon klasycystyczny, I poł. XIX w.
Szkło warstwowe, szlifowane. Wysokość 33,5 cm.

2 200 zł

14-05-2018
Szkło barwione w masie, sygnowane: “R.HLOUSEK”, “Moser Karlsbad”.

Wysokość: 21 cm

Średnica: 15 cm

1 900 zł

07-12-2023
Wazon Art Deco, ok. 1930 r.
Wazon kryształowy, cięty, szlifowany. Wysokość 18 cm, średnica 18 cm.

990 zł

08-10-2015
Wazon Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30. XX w.
Szkło barwione w masie, szlifowane, sygnowane na podstawie: "MOSER". Oprawa srebro pr. 800 z wygrawerowanym monogramem “TS” pod koroną baronowską.
Wysokość: 31,5 cm, średnica wlewu: 16 cm

2 200 zł

04-01-2023
Wazon Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30-te XX w.
Szkło barwione w masie, szlifowane, sygnowane.

Wysokość: 30 cm

1 800 zł

05-06-2019
Wazon Art Deco, Czechy, ok. 1930 r.
Szkło ołowiowe, szlifowane ręcznie. Wysokość 25 cm.

1 100 zł

08-10-2015
Wazon Art Deco, Czechosłowacja, ok. 1930 r.
Szkło prasowane, dmuchane, sygnowane pod podstawą "CZECHOSLOVAKIA". Wysokość 19 cm.

1 200 zł

12-10-2015
Szkło warstwowe, trawione, wzór Myrtilles, sygnowane "Le Verre Francais Charder". Wysokość 16,5 cm.

4 900 zł

22-06-2015
Waza, Japonia, okres Meiji (1868-1912)
Bogato zdobiona motywami roślinnymi i animalistycznymi waza z brązu.

Wysokość: 76 cm

3 900 zł

24-08-2023
Waza ze smokiem, Chiny XX w.
Porcelanowa waza w formie podwójnej tykwy. Malowana ręcznie kobaltem, pod szkliwem. Wysokość 53 cm, średnica 33 cm.

2 900 zł

14-03-2016
Waza Rosenthal, Oddział Sztuki, 1934 r.
Porcelana, malowana ręcznie i srebrzona w Oddziale Sztuki (Kunstabteilung).

Wysokość 28 cm, średnica 15 cm

950 zł

14-04-2023
Waza okolicznościowa, Fürstenberg, 1922 r.
Waza porcelanowa typu "krater", ręcznie malowana i złocona, sygnowana. Wysokość 25 cm.

3 300 zł

29-01-2017
Waza famille rose, You Haibin, Chiny, 1950-60
Unikatowa waza porcelanowa ręcznie malowana i złocona.

Sygnowana na podstawie "雅玩珍藏" - "Ya wan zhen cang" (tłum. "Delikatny kolekcjonerski drogocenny skarb") oraz nazwiskiem malarza "You Haibin".

Wymiary: 23,5 x 12,5 x 7,5 cm

12 500 zł

29-09-2023
Waza do ponczu, Czechy, II poł. XIX w.
Naczynie w formie beczki na spodku, z pokrywką i chochlą. Szkło bezbarwne, matowane, złocone. Wysokość 33 cm.

1 100 zł

12-10-2015
Wacław Piotrowski "Martwa natura", 1935 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld. "Wacław Piotrowski 1935". Wymiary w ramie: 73x59 cm (60x46 cm).

6 600 zł

22-01-2016
W.Moczulski "Capri", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i opisany pd. "W.Moczulski Capri". Wymiary w ramie: 58x70 cm (44x56 cm).

4 500 zł

22-01-2016
Václav Jedlička "Zima w górach", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygn. ld. "V. Jedlitschka". Wymiary z ramą: 37x62 cm (30x55 cm).

4 900 zł

04-01-2016
Victor Markowicz “Tancerka”
Olej na płótnie, sygn. l.d.:”Victor Markowicz”.

Wymiary w ramie: 64x54 cm (50x40 cm)

4 800 zł

12-07-2023
U źródła, Józef Szewczyk, Ćmielów, lata 40. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, opisana: "Ręcznie malowana"

Wymiary: 12x6x6 cm

1 200 zł

19-04-2024
Torebka balowa, Austria, lata 1922-1925
Srebro pr. 800, emalia, ametysty, monogram złotnika "JB".

Długość z chwostem: 20 cm

Szerokość w najszerszym miejscu: 14 cm

Szerokość bigla: 7,5 cm

Waga: 98 g

1 950 zł

10-11-2023
Toaletka, Ludwik XV, Francja, k. XIX w.
Toaletka w stylu Ludwika XV, wykonana z drewna różanego (palisandru) z dekoracyjnymi intarsjami z wielu gatunków drewna oraz elementami z brązu złoconego. Toaletka ma dwie szuflady: mniejszą oraz większą, a także podnoszony blat z lustrem. Wysokość 73 cm,

8 800 zł

12-02-2018
Toaletka edwardiańska, Anglia, ok. 1905 r.
Tolaetka mahoniowa z intarsjami z żółtodrzewia. Stolik na mosiężnych kółkach, z trzema z szufladami. Nadstawka z dwoma niejszymi szufladkami i uchylnym lustrem pośrodku. Wymiary: 107x151x51 cm.

6 900 zł

18-04-2016
Theodor van Hoytema "Gęsi w parku pałacowym"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "TVHoytema". Wymiary w ramie: 52x64 cm (38x50 cm).

12 000 zł

07-01-2016
Theodor Madsen “Foka”, Royal Copenhagen, 1956 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 27x24x19

1 990 zł

22-02-2024
Wymiary: 6x8x2,5 cm

650 zł

04-12-2023
liczba obiektów: 1261