ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
ul. Ludna (wejście od ul. Okrąg) 9
00-413 Warszawa
22 622 4070
antik-bazar@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota - 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (164)
Kanapa w stylu Ludwika Filipa
orzech, na zwieńczeniu dek. plasko - rzeźbiona, II poł. XIX
NR KAT. 231
20-12-2001
Kanapa w stylu Ludwik Filip
drewno mahoń masyw, dekoracje rzeźbione.
Wym: sz. 170 cm
NR KAT. 362
13-10-2011
Kanapa neorokokowa
tapicerowana, fornirowana mahoniem, bogato ozdobiona okuciami z brązu z ornamentami rocailowymi;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Wym: w. 111,5 sz. 145 g. 62 cm.
Kanapa inspirowana rokokowymi wzorami, które popularne były w 3 i 4 ćw. XIX wieku.
NR KAT. 5
08-07-2017
Kanapa Eklektyczna
Konstrukcja z drewna iglastego, okleina orzechowa. Na frontach tapicerowanych boków, płasko-rzeźbione drewniane aplikacje.
Mebel po kompletnej konserwacji stolarskiej i tapicerskiej.
NR KAT. 454
Wym: w. 126, dł.190, g. 80 cm.
24-04-2017
Kanapa Biedermeier
drewno owocowe, brzoza, orzech, Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w. Lekka w formie kanapa biedermeier w wersji bez związanej z konstrukcją tapicerki - typ rzadziej spotykany.
Konstrukcja z ażurowym oparciem i bokami.
Wym: w. 85,5 sz. 198,5 g. 56,3 cm.
07-05-2015
Kanapa Biedermeier
Europa Środkowa II ćw. XIX w.
Okleina drewno orzechowe, intarsje
Wym: w. 92, sz. 145, g. siedziska 61 cm.
NR KAT. 68
30-03-2022
Grupa figuralna
porcelana

sygn. Miśnia XIX w. Niemcy

wym: wys. 16, podstawa: 10 cm
22-03-2016
Gabinet Art Deco
Składający się z biblioteki 2 skrzydłowej 4 przesuwane szyby,
4 szuflady i biurka na zamykanych szafkach z szufladą. Orzech
i palisander intarsje. Sygn. tabliczką na wewnętrznej stronie lewych drzwiczek. S. Manne Fabryka Mebli Kraków
NR KAT. 551
30-08-2022
Fotele w stylu Ludwik Filip
Para, okleina i drewno mahoniowe, pełne boki, tap. pikowana w złoty plusz.
NR KAT. 642
10-11-2023
Fotele klubowe
para, tapicerowane skórą, pocz. XX w.
NR KAT. 366
16-03-2006
Fotel wypoczynkowy Art Deco
okleina orzechowa
Fotel posiada możliwość płynnej regulacji kąta pochylenia oparcia
Wym: w 87 sz 76 g 92 cm.
NR KAT. 657
25-04-2024
Fotel wt. Regencji francuskiej
drewno orzechowe, bogata snycerka.
II poł. XIX w.
20-11-2017
Fotel wt. Ludwika XVI
orzech k. XIX w.
NR KAT. 261
25-09-2002
Fotel wt. Barokowym
myśliwski, dąb, bogato płasko - rzeźbiony, k. XIX w.
NR KAT. 271
25-09-2002
Fotel Art Deco
lata 20 - 30 XX w. Niklowany metal, porączki z drewna brzozowego.
NR KAT. 461
03-06-2005
Fotel Art Deco
Fotel projektowy Art Deco lata 30 XX w.
Konstrukcja drewno iglaste, okleina orzechowa.
Wym: sz. 93, 5, g. 93,5 cm.
NR KAT. 178
12-03-2015
Fortepian marki Carl Bechstein
Model A
No Serial 103561
Rok produkcji 1911
Wym: w. 102, sz. 140, d. 173 cm
NR KAT. 452
04-04-2018
Figura modernistyczna
"Kobieta na koniu" porcelana szkliwiona.
Sygn. na spodzie podstawy: ROYAL DUX Made in Czechoslovakia
Wym: podstawa: 28 x 10,5 w. 35 cm.
20-12-2017
Figura gabinetowa Art Deco "Owczarki"
lata 20 - 30 XX w. Podstawa z marmuru, figury psów z cyny srebrzonej. Wym: w. 37 , podstawa: 56 x 16 cm.
27-03-2002
Ekrytuar Secesyjny
z dwoma zamykanymi kałamarzami, podstawą do zapałek i suszką do stalówki pióra. Wykonany z mosiądzu patynowanego.
Wym: w. 11, sz. 46, g. 25 cm.
NR KAT. 22
06-04-2021
Bufet w typie Renesansowym
dąb masyw, bogato płaskorzeźbiony, dwu skrzydłowy, pod blatem dwie szuflady, k. XIX w. Wym: w. 110, sz. 170, g. 79 cm
NR KAT. 267
27-08-2007
Bufet Barokowy
dąb masyw, pocz. XVIII w. Wym: w. 104 sz. 220 g. 60 cm
NR KAT. 49
06-07-2004
Bufet Art Deco
Polska lata 30 XX w.
z nadstawą w formie przeszklonej witryny
i barkiem za uchylną klapą
Okleinowany wzorzystym orzechem.
Stan zachowania - bardzo dobry.
Wym: w. max. 117, w. do blatu: 92,5, sz. 201,5 cm.
NR KAT. 590
16-08-2018
blacha miedziana, wewnątrz bielona; mosiądz, plater; szkło; wys. 36 cm, szer. 45 cm,
średnica brzuśca 33 cm; dł. łyżki 39 cm.
Niemcy; pocz. XX w.
20-06-2017
Biurko z nadstawką XX w.
bambusowe, wym: w. 135, sz. 76, g. 53 cm
NR KAT. 240
02-02-2005
liczba obiektów: 164