Sitko srebrne, srebro pr. 84, waga 22 g. dł. 15,2 cm. cech. 84/Św.Jerzy. Rosja Moskwa z lat 1880-1890
300 zł
13-02-2018
Sitko do cukru pudru srebro HEIMSOTH XIX w.
srebro pr.12, złocone waga 63 g., dł. 20 cm. czarka 7x6x3 cm. cechowana; znak miejski, HEIMSOTH, D
500 zł
16-02-2021
Siewca Schaubach-Kunst lata 1926-1953
figura, porcelana biała z matowym szkliwem, model 1148 wys. 27 cm. Niemcy, Wallendorf (Turyngia), Porzellanfabrik Schaubach-Kunst , lata 1926-1953
800 zł
01-12-2015
Porcelana biała, złocona sygn. druk zielenią chromu: K & A / wpisany w owal napis: Krautheim/ niżej: SELB/ BAVARIA/ GERMANY/ i nr. 6211/12 dzbanek wys.25 cm; cukiernica wys.9 cm, mlecznik wys. 13 cm. filiżanki wys. 5 cm, śr. 10 cm; talerzyki wys.14,5 cm.
1 300 zł
14-05-2016
Serwetnik srebrny secesyjny ok.1900 r.
obrączka do serwetek srebro, złocone próby 900 ; wym. 3,6x6xx3 cm, waga 34g. puncowana; 900, DEPOSE oraz głowa w kokoszniku, 84 z literką C.(cecha celna importowa z lat 1908-1915)
450 zł
04-08-2021
obrączka do serwetek srebro złocone pr.84, waga.23 g. wys.3,6 cm., śr 4,5 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik ФИ (Fiedor Iwanow) obrączka do serwet Rosja, Moskwa, Iwan Iwanowicz Futikin, po 1908 r.
400 zł
04-08-2021
obrączka do serwet. srebro złocone pr.84, waga.41 g. wys.4,2 cm., śr 4,8 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik MM obrączka do serwetek Rosja Moskwa Michaił Wasiliewicz Masłow lata 1908-1917
490 zł
04-08-2021
obrączka do serwetek z motywami roślinnymi srebro, próby 800 ; wys.3,5 cm., śr 5 cm, waga 33 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy i Moritz Stumpf&Sohn Niemcy, Düsseldorf, Franz Bahner, w dystrybucji firmy Moritz Stumpf&Sohn Gdańsk.
srebro próby 925, waga .70 g. wym.7x10x2 cm... cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 oraz SAKS.
700 zł
15-04-2024
Półmisek do ryb, zwiebelmuster, Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, wym. 55 x 28cm Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i 89 oraz wycisk 32, 73. Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 1860-1924.
1 000 zł
25-07-2017
porcelana malowana podszkliwnie kobaltem, wym. 41x30 cm sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i 48 oraz wycisk 32, 3,. zwiebelmuster Niemcy, Miśnia, lata.1860-1924
1 000 zł
24-07-2017
Półmisek do ryb Fraget, Lata 1896-1939
plater na białym metalu, wym. 61x24,5 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET MB PLAQUE; w owalu skrzyżowane młotki; oraz nr. modelu 2470, 3. Patisserie Parisienne Alexandrie.Warszawa, Fraget, Lata 1896-1939
1 100 zł
28-03-2022
PUZDRO PLATEROWE Warszawa, Fraget, lata 1851-1860
Pudełko posrebrzane, patynowane. Plater na miedzi, wewnątrz złocony; wys. 2,5 cm., śr.5,6 cm. Puncowanie: w owalu WARSZAWA/FRAGET/PLAQUE. Polska, Warszawa, Fraget lata 1851-1860
400 zł
02-03-2019
Puzderko w formie jaja Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
Z dekoracja kwiatową - na wieczku fioletowo-żółty tulipan; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 5,5 cm, dł. ok. 9,5 cm; sygn. na nieszkliwionym dnie, kobaltem skrzyżowane miecze dwukrotnie przeszlifowane, wyciski: 6, 87.bombonierka.
380 zł
21-12-2019
Puzderko ażurowe lata 1908-1917.
Szkatułka filigranowa srebro pr. 84 wys. 4,5 cm, szer. 6 cm, głęb. 4 cm; waga 56 g. Puncowanie: monogram złotnika ; w owalu o, głowa w kokoszniku, 84. Lata 1908-1917.
1 100 zł
13-02-2024
Puderniczka srebrna Kraków, Imago Artis, po 1963.
srebro pr. 3,lustro, waga całk.178 g, śr.11 cm. Puncowana; w owalu litera K, głowa kobiety w chuście i 3 cecha probierni Krakowskiej oraz znak wytwórcy, Imago Artis, Polska, Kraków, Imago Artis, po 1963
550 zł
02-05-2021
Puchar srebrny Rosja lata1908-1926
srebro pr. 84, wys. 9 cm; waga 51 g, Puncowanie: w prostokącie GP. i w owalu: v, głowa kobiety w kokoszniku, 84. Rosja, Kijów, lata 1908-1926
480 zł
19-11-2015
wizytownik Porcelana wys.13 cm, podstawa. 31x24 cm; sygn.: druk zielony: Hutschenreuther/ Selb, w owalu kroczący w lewo lew i litery L.H.S., niżej: Germany/ Kunstabteilung. Niemcy, Selb (Bawaria), Fabryka Porcelany Lorenza Hutscheneuthera
850 zł
15-06-2018
srebro pr. 3 waga 209 g. 7 szt. śr. 7,5 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie M Warszawa lata 30 ste. XX w.
850 zł
23-04-2019
srebro pr. 750, waga 81 g, średnica zew: 13 cm. wew.9,5 cm. wys. 2 cm. cechowana FRIEDEBERG BERLIN 750. Berlin, złotnik S.Friedeberg Soehn, 1847-50
850 zł
03-08-2021
secesja , 12 noży, plater, cyna srebrzona wym. 12,5x11,5x6 cm. sygn.: w trójkącie; WMF/gwiazdka/GALW/ /Warszawa / II/ B. Buch,; numer: 27. we współpracy z niemieckimi zakładami Wurttembergische Metallwarenfabrik. Warszawa, fabryka Br.Buch, XIX/XX
700 zł
01-08-2018
plater, mosiądz srebrzony, wym. 22 x 11 cm
Puncowany; w owalu SCHIFFERS | GALW | WARSZAWA Warszawa, Schiffers, lata1890-1905