Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
PICHELL Eugeniusz (1905 - 1976)
Z TEKI "WARSZAWA 1863"
drzeworyt na papierze, wymiary: 22 x 17 cm (45 x 32,5 cm w oprawie), sygnowany na płycie monogram "PE".

więcej na www.galeriarafal.com

800 zł

21-03-2021
Z TEKI "WARSZAWA 1863"

800 zł

22-03-2021
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
USTĘP Z KORANU , 1924
akwarela na papierze, wymiary: 57 x 85 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d: " F.M.Wygrzywalski / 1924".

14 000 zł

04-07-2021
TOPOLSKI Feliks (1907 - 1989)
MALCOLM X - arkusz z Topolski`s Chronicle No 30 , 1965
litografia barwna, offset, papier, wymiary: 91 x 59 cm

2 200 zł

23-03-2021
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
SREBRNA SOLNICZKA, WARSZAWA, 1851
srebro pr. 12, wymiary: 8 x 13 x 6 cm, waga: 125 g. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz".
25-02-2020
SREBRNA CUKIERNICA, WARSZAWA, 1859
Oryginalna srebrna cukiernica wykonana przez znanego złotnika, Karola Filipa Malcza. Srebro pr. 84, wymiary: 8 x 4,5 x 11 cm, waga: 545 g. Złocone wnętrze.
30-03-2020
RAUSCH Franz (1876 - ?)
SANIE
olej na płótnie, wymiary: 70 x 100 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "F. Rausch"

8 500 zł

13-04-2022
TOMASZEWSKI Henryk Albin (1906 - 1993)
ŁABĘDŹ
szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco z użyciem narzędzi własnej konstrukcji, Huta "Wołomin", wymiary: 60,5 x 31 x 34 cm

8 000 zł

21-05-2022
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
AKT
akwarela na pieprze, wymiary: 48 x 33 cm (69 x 52 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "H. PŁÓCIENNIK".

1 400 zł

21-03-2021
AKT
akwarela, gwasz na papierze, wymiary w świetle passe-partout: 51 x 37 cm (67 x 50 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "H. Płóciennik"

2 200 zł

10-04-2022
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
PRZED ZAJAZDEM
olej na płótnie, wymiary: 77 x 98 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Zygmuntowicz"

24 000 zł

09-06-2022
HOUWALT Ildefons (1910 - 1987)
Wesoła jazda
olej/tektura, wymiary w świetle passe-partout (w ramie: 48 x 55 cm)
sygnowany p.d: ' I. Houwatt '

6 000 zł

17-01-2023
MIŃSKA-GOLIŃSKA Irena (1904 - 1980)
Fotografowie , 1930
linoryt, wymiary: 14 x 12 cm, sygnowany: "1930 Fotografowie / Irena Mińska Golińska"

4 500 zł

15-07-2022
ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)
BEZ TYTUŁU
akwarela, gwasz na papierze, sygnowany w prawym dolnym rogu: "JACEK / ŁYDŻBA 2003" , wymiary: 33 x 46 cm w świetle passe-partout.

więcej na: www.galeriarafal.com

2 100 zł

08-02-2021
MIJAL Jadwiga (1912 - 1997)
BYSTRE , 1978
olej na płótnie, wymiary: 54 x 65 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu: "J. MIJAL - 79"

1 500 zł

09-06-2022
BOGUSŁAWSKI Jan (1910 Warszawa - 1982 Warszawa)
KOMPLET MEBLI DO POKOJU STOŁOWEGO
palisander, komplet składa się z:
kredensu o wymiarach 144 x 117 x 43,5 cm
komody o wymiarach 90 x 146 x 50 cm
stołu o wymiarach 76 x 142 x 93 cm
8 krzeseł o wymiarach 90 x 45 x 46 cm (wymieniona tapicerka).

80 000 zł

09-11-2021
CHRZAN Jan (1905-1993)
WIDOK NA KAZIMIERZ
olej na płótnie, wymiary: 68 x 76,5 cm (77 x 85 cm w oprawie), sygnowany: "J. Chrzan"

1 500 zł

16-03-2021
KURACIŃSKI Jan Dawid (ur. 1941, Mierzanowice)
PROBLEM , 1985
drewno, wymiary: 87 x 52 x 7 cm, sygnowana w dolnej partii: "DAVID II / 1985 N.Y."

14 000 zł

28-03-2021
Jan Paweł II, ed. 2/3 , 2005
brąz, kamienna podstawa, wymiary: 40 x 23 x 18 cm (wymiar samej figury: 35 x 17 x 13 cm), sygnowana i opisana w dolnej partii rzeźby.

5 400 zł

28-03-2021
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
(REZERWACJA) Przeznaczenie , 1977
akryl na desce, wymiary: 50 x 71 cm, sygnowany na odwrociu: "Jan Dobkowski / PRZEZNACZENIE 1977 / ACRYL 50 x 71 cm", nalepka wystawowa

14-02-2021
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
Sanna
olej/tektura, wymiary: 46 x 67 (68 x 88 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "Jan Kotowski"

12 800 zł

16-04-2023
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Pejzaż zimowy
olej/płótno, wymiary: 98 x 150 cm (125 x 178 cm w oprawie) sygnowany lewy dolny róg: "Grubiński"

28 000 zł

21-05-2023
BRZOZOWSKI Jan Stanisław (1940 - 2021)
Łodzie
akwarela na papierze, 23 x 33 cm (41 x 52 cm w oprawie), sygnowany: "S. Brzozowski"

1 100 zł

09-11-2021
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
Sielanka/Idylla , 1920
miedzioryt/papier, 31 x 23 cm (zadruk), 52 x 44 cm z oprawą, sygnowany ołówkiem p.d.: 'JanWojnarski' oraz na płycie p.d.: 'JW'
30-03-2020
WOJTKOWIAK Jarosław (ur. 1952, Łódź)
WIEJSKA ZAGRODA
olej na płótnie, wymiary: 24 x 18 cm (33 x 27 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "J. WOJTKOWIAK".

1 400 zł

17-03-2021
liczba obiektów: 240