Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
SUBERLAK Stefan (1928r. Piotrkowice Śląskie - 1994)
Pory roku
Linoryt, 72 x 55 cm,
Sygnowany na płycie S.SUBERLAK

2 200 zł

27-02-2018
ZAYDEL Tadeusz (ok. 1906 - ?)
Hafciarka
Akwarela/papier,33×23 cm
Sygnowany l.d.: ,Tad. Zaydel’

1 800 zł

06-04-2018
SIUPKA Weronika (1977)
ul.Mariacka 21
Akwaforta 7/50,12×8 cm w świetle passe-partout.
Sygn. ołówkiem: ,Akwaforta|7/50’|Weronika Siupka|ul.Mariacka 21|2010

650 zł

28-03-2018
WODNICKI Wiesław (ur.1943)
Olej/płótno, 75×75 cm

6 000 zł

29-06-2018
PAZERA Witold A.
A oni tam zboże noszą
Olej/płótno , 80x100cm

sygnowany p.d.: ‚W.Pazera 13’
01-12-2017
ZACHAREWICZ Witold Andrzej (1929 Kraków - 1985 Kraków)
Rycerz smętnego oblicza
Olej/płótno, 65 x 80 cm
Sygnowany p.d.: ,Zachar’
13-04-2018
FILIPIAK Władysław (1908 -1976)
Kompozycja religijna
Olej, płótno, 76,5×94 cm, rok powstania: 1974
26-10-2018
/7
liczba obiektów: 157