CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (727)
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
"Lato w Lanckoronie"
olej na płótnie
46,5 x 61,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Rzepiński".
Na odwrocie na krośnie nalepka krakowskiego składu materiałów malarskich Wincentego Smolaka.

5 200 zł

12-01-2023
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Zimowa jazda"
przed 1911
olej na tekturze
18 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Cz Wasilewski".

8 200 zł

16-10-2023
"Wyjazd na polowanie"
olej na płótnie
35 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski".

16 500 zł

11-10-2022
"Wesoła sanna" , 1929
olej na płótnie
68 x 118 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski | 1929.".

39 000 zł

29-09-2022
NORBLIN de la GOURDAINE Jan Piotr (Misy-Faut-Yonne 1745 - Paryż 1830)
"Głowa męska" , 1779
akwaforta, sucha igła na papierze
3,7 x 3,2 cm
datowana u góry: "1779" [słabo widoczne].
Grafika jest wzorowana na akwaforcie Rembrandta "Popiersie starca".

1 500 zł

27-05-2022
THOMASSIN Desire (1858 - 1933)
"Wypas owiec"
olej na desce
18 x 24,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "D. Thomassin".

5 200 zł

16-06-2021
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Morze" , 2017
akryl na płótnie
46 x 55 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "2017 | E. DWURNIK".

82 000 zł

14-03-2023
"Końskie ścieżki" , 2004
akwarela, gwasz na papierze
17 x 23,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "04 | E. DWURNIK" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "KOŃSKIE ŚCIEŻKI".

11 500 zł

25-01-2024
HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
"Wierzby"
lata 60. XX wieku
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa (vintage print)
18,5 x 16 cm
Na odwrocie prostokątna pieczęć ZAIKS z nazwiskiem i adresem autora.

2 400 zł

12-03-2021
"Samotne drzewo"
lata 60. XX wieku
18 x 15 cm

2 400 zł

12-03-2021
KUCZYŃSKI Edward (1905-1958)
"Toruń z Kępy Bazarowej"
akwaforta na papierze
19,5 x 27,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Toruń - Kępa Bazarowa- | E. Kuczyński".

900 zł

05-11-2020
MANDELBAUM Efraim (1884 - 1943)
"Martwa natura z ananasem"
olej na płótnie
50 x 60 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "MANDEL".

12 500 zł

26-11-2021
KRCHA Emil (1894-1972)
"Wiosenne kwiaty"
przed 1948 rokiem,
akwarela na papierze
65 x 49 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "E. Krcha".

2 200 zł

16-10-2023
KRCHA Emil (1894-1972)
"Pejzaż ze Skawiny" , 1944
akwarela na papierze
20,5 x 27 cm
sygnowany i opisany poniżej kompozycji: "Skawina 44. E. Krcha".
Na odwrocie opis: "Wrocław 1946. | 422/351 | PEJSAŻ ZE SKAWINY | prof. Emil Krcha | 1946 r. ".

1 500 zł

10-08-2022
EISMAN-SEMENOWSKY Emile (1857-1911 Paryż)
"Piękna Rzymianka"
olej na płótnie
77 x 51 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eisman-Semenowsky".

17 500 zł

28-03-2024
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Przekupki na targu"
olej na sklejce
16,5 x 31 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "EErb".

16 000 zł

25-07-2023
"Przekupki lwowskie"
olej na tekturze
25 x 35 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "EErb".

18 000 zł

06-04-2022
DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
"Gdańsk" , 1937
olej na płótnie
48 x 63 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "E Dzierżencki | 1937".

8 800 zł

03-12-2022
DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
"Na falach Bałtyku"
olej na płótnie
55 x 73 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "E. Dzierżencki".

5 200 zł

26-02-2022
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
olej na płótnie
65 x 81 cm
niesygnowany.
PROWENIENCJA: Praca była bezpośrednim prezentem od artysty.

11 000 zł

06-04-2022
"Jeźdźcy"
olej na płótnie
65 x 90 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eugeniusz Geppert"
Na odwrocie nalepka wystawowa Zrzeszenia Artystów Plastyków "Zwornik".

86 000 zł

04-05-2022
"Dżokeje"
akwarela na papierze
18,5 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "E Geppert".

5 800 zł

25-07-2023
NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz (1877 - 1955)
"Zawstydzona"
olej na tekturze
48 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "E. Urbański de Nieczuja | [nieczytelne] marte".

18 000 zł

06-04-2023
"W świetle zachodzącego słońca"
olej na płótnie dublowanym
99 x 74,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "E. Urbański de Nieczuja".
Na odwrocie nalepka z trójkątnym stemplem z napisem: "O.P.C.N. | BRASOV".

22 000 zł

01-08-2023
STEINSBERG Eugeniusz (1855 - ?)
"Panna młoda"
olej na tekturze
41,5 x 25,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eug. Steinsberg"

4 800 zł

29-03-2019
liczba obiektów: 727