Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Kubki kiduszowe
srebro pr. 84
pierwszy kubek: waga 55 g wys. 7,5 cm
drugi kubek: waga 50 g wys. 7 cm
13-05-2020
Kubki kiduszowe
srebro pr. 84 waga 20 g/sztuka (waga łączna 80 g) wys. 4,3 cm
14-05-2020
Kubek kiduszowy
srebro pr. 84 waga 22 g wys. 5 cm
14-05-2020
Kubek kiduszowy
srebro pr. 84 waga 30 g wys. 5,5 cm
14-05-2020
Kubek
srebro pr. 84 waga 15g wys. 4 cm

200 zł

20-02-2014
Kubek
srebro pr. 84 waga 52g wys. 7 cm

550 zł

20-02-2014
Kubek
Moskwa 1893 waga 75g srebro złocone pr. 84 wys. 7 cm

1 200 zł

30-04-2014
Krater
majolika, brąz II poł. XIX w. wys. 36 cm śr. 28 cm

2 200 zł

30-04-2014
Koza
porcelana Rosenthal wys. 14,5 cm

1 200 zł

14-10-2009
Konsola
w typie Ludwika XV II poł. XIX w., blat marmurowy wys. 65 cm dł. 85 cm gł. 40 cm

4 500 zł

16-12-2008
Komplet kominkowy
(zegar + 2 kandellabry) brąz, marmur II poł. XIX w.
wys. kandelabra 65 cm wys. zegara 55 cm
28-11-2023
Komplet do kawy i herbaty
Verit 1 ćw. XX w. stop cynowy srebrzony, złocony; dzbanek do kawy: wys. 22,5 cm szer. 20 cm gł. 12 cm; dzbanek do herbaty: wys. 12 cm szer. 17 cm gł. 10,5 cm; cukiernica: wys. 12 cm szer. 18 cm gł. 13 cm; mlecznik: wys. 11,8 cm szer. 12,3 cm

3 800 zł

15-03-2021
Komoda empirowa
pocz. XIX w. wys. 90 cm dł. 92 cm gł. 48 cm
16-11-2018
Komoda
II połowa XVIII w. drewno orzechowe wys. 80 cm dł. 100 cm gł. 58 cm
13-10-2009
Kieliszek
srebro pr. 84 waga 44g wys. 8 cm

350 zł

20-02-2014
Karłowska Stanisława (1876-1952)
"Nad morzem" olej, płótno 40 x 50 cm

5 500 zł

19-12-2013
Karciak
II połowa XIX w. wys. 75 cm dł. 78 cm gł. 42 cm (rozłożony 84 cm)

1 400 zł

26-05-2011
Karafka
porcelana pocz. XIX w.
wys. 21 cm szer. 11 cm gł. 6 cm

2 500 zł

07-08-2006
Kandelabr
srebro pr. 800 Niemcy czwarta ćwierć XIX w. waga 2250g wys. 55 cm
23-11-2015
Kanapa
biedermeier ok. 1830 rok drewno orzechowe dł. 230 cm szer. 70 cm
20-01-2017
Kaganek, Marcin Jarra, Kraków
metal srebrzony sygn. M. JARRA wymiary 6 x 12,5 x 8,5 xm
25-04-2020
Kaganek
cyna Kayserzinn wys. 6,5 cm dł. 18,5 cm szer. 12,5 cm
10-07-2021
Kafle secesyjne
ceramika, malatura ręczna, złocenia przełom XIX/XX w.
sztuk 10 wymiary: 24 x 21,5 cm
sygnowane wyciskiem: SACHS. OFENFABRIK MEISSEN
VORM. ERNST TEICHERT

4 500 zł

01-09-2016
Juliusz Słowacki "Dzieła"
Wydał i wstępem krytycznym poprzedził Tadeusz Pini T. 1-3
Data wydania 1933

1 200 zł

23-07-2016
Ikona
deska - malatura; okład - srebro złocone pr. 84 wys. 17 cm szer. 14 cm
23-11-2021
liczba obiektów: 331