CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1261)
Tantalus, Francja, XIX w.
Francuski barek podróżny z czterema karafkami i 16 kieliszkami. Skrzynia zamykana na kluczyk, pokrywa unosi się do góry, a następnie składa się umożliwiając otwarcie skrzydeł bocznych; okleina: mahoń, palisander, orzech.

Wymiary: 26x32x24 cm

5 700 zł

02-04-2019
Talerz, Rosja, okres cara Mikołaja I, ok. 1840 r.
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana monogramem Mikołaja I.
Średnica: 25 cm. Widoczne ślady restauracji.

2 500 zł

23-07-2019
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany - scena z Tonndorf (dziś dzielnica Hamburga), sygnowany. Średnica 22 cm.

550 zł

19-12-2016
Talerz porcelanowy, sygnowany, ręcznie malowany. Średnica 18 cm.

550 zł

28-09-2015
Talerz ozdobny, Miśnia, pocz. XX w.
Talerz ozdobny, porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Średnica 30 cm.

1 400 zł

01-02-2017
Talerz dekoracyjny, Rosenthal, ok. 1940 r.
Talerz dekoracyjny porcelanowy; sygnowany. Średnica: 33 cm.

1 200 zł

24-04-2018
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica: 28,5 cm

1 950 zł

21-11-2023
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XIX w.
Talerz ażurowy, malowany ręcznie, sygnowany. Średnica 24 cm.

1 950 zł

28-09-2015
Talerz dekoracyjny, Miśnia, poł. XX w.

Średnica: 29 cm

1 990 zł

16-02-2023
Talerz dekoracyjny Imari, Japonia, k. XIX w.
Porcelana malowana kobaltem podszkliwnie i farbami emaliowymi naszkliwnie. Średnica 28 cm.

950 zł

01-10-2015
Talerz Chiny, okres Kangxi (1662-1722)
Talerz malowany podszkliwnie błękitnym kobaltem w stylu typowym dla okresu rządów cesarza Kangxi, śr. 21 cm

1 500 zł

30-05-2019
Talerz Berlin, ok 1855 r.
Talerz ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Berlinie
Średnica 25 cm. Prowienencja: baron Ernst von Kleis

2 200 zł

05-10-2015
Talerz Berlin, ok 1855 r.
Średnica 25 cm. Prowienencja: baron Ernst von Kleist.

2 200 zł

05-10-2015
Talerz Berlin, ok 1855 r.

2 200 zł

05-10-2015
Talerz Berlin, ok 1855 r.

2 200 zł

05-10-2015
Talerz Berlin, ok 1855 r.
Talerz ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Berlinie.

2 200 zł

19-12-2016
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany i złocony, sygnowany. Średnica 22 cm.

5 500 zł

06-02-2017
Tadeusz Kokietek "Przygotowania do szabatu"
Olej na płótnie, sygn. pd. "T.Kokietek". Wymiary z ramą: 79x68 cm (60x50 cm).

9 800 zł

18-12-2015
Tacka, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 17,5x12 cm

Waga: 120 g

950 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 20x15,5 cm

Waga: 195 g

1 550 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 21x14,5 cm

Waga: 188 g

1 400 zł

14-07-2023
Tacka Wedgwood, Anglia, ok. 1900 r.
Tacka sygnowana. Wymiary: 27 cm x 19 cm.

550 zł

05-10-2015
Tacka secesyjna, pocz. XX w.
Miedziana tacka z dekoracją kwiatową w stylu secesyjnym, sygn. nieczytelnie.

Wymiary: 15,5x33 cm

380 zł

06-03-2023
Taca, Schiffers, Warszawa, k. XIX w.
Taca wykonana z plateru, grawerowana, sygnowana.

Wymiary: 46x60 cm

3 300 zł

18-10-2018
Taca, Miśnia, XX w.

Wymiary: 40x40 cm

2 500 zł

11-10-2023
liczba obiektów: 1261