ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
ul. Ludna (wejście od ul. Okrąg) 9
00-413 Warszawa
22 622 4070
antik-bazar@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota - 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (164)
Biurko w stylu Klasycystycznym
Konstrukcja z drewna dębowego, okleinowane mahoniem,
dekorowane listwami mosiężnymi.
Na blacie skóra i mosiężny płotek
Europa Zachodnia, pocz. XIX w.

Wym: w. 80, sz.143, g. 86 cm.
Niezwykle elegancki mebel, wykonany na najwyższym poziomie stolarski
25-02-2017
Biurko gabinetowe eklektyczne
wolno - stojące, bogato płasko - rzeźbione, dąb k. XIX w.
wym: w. 77, sz. 160, g. 110 cm.
NR KAT. 133
16-03-2006
Biurko Art Deco
Biurko Art Deco, asymetryczne, wolnostojące
Okleina brzozowa, ranty barwione na czarno.
Polska, lata 30 XX w.
Wym: w. 79,5, sz. 157, g. 78 cm.
NR KAT. 613
10-03-2023
Europa Zachodnia XVIII/XIX w.

Z otwieranym cylindrem i wysuwanym pulpitem.

Konstrukcja z drwena iglastego, okleina orzechowa.

Bogato intarsjowany, widoczne ślady późniejszych konserwacji.

Wym: w.121, sz. 127, g. 63 cm
12-01-2018
Biblioteka wt. Empire
Biblioteka wt. Empire XIX/XX w.
Trój-skrzydłowa, konstrukcja dębowa, okleina mahoniowa,
dekoracje z brązu złoconego.
wym: w. 170, sz. 186, g. 47 cm
Zegar jest sprzedawany oddzielnie.
01-04-2015
Biblioteka w stylu Ludwika Filipa
okleina czereśnia II poł. XIX w. Wym: w. 302, sz. 115, g. 44 cm
NR KAT. 220
20-12-2001
Biblioteka Secesja geometryczna
cztero - skrzydłowa z fazowanymi szybkami, w górnej części, flankujące kolumny, dekoracyjne aplikacje z miedzi. Konstrukcja z drewna sosnowego, okleina orzechowa. Wym: w 192, sz. 81,5, g. 44 cm. NR KAT. 645
02-12-2021
Biblioteka kątna wt. Biedermeier
okleina czereśnia, intarsja taśmowa, pocz. XX w. Wym: w. 178, dł. boku 75 cm
NR KAT, 302
02-02-2005
Biblioteka Biedermeier
Polska I ćwiartka XIX w.
Dwu-skrzydłowa, okleina jesionowa i dębowa
Wewnątrz trzy półki. W cokole dwie szuflady.
Mebel rozkładany
NR KAT. 533
Wym: w. 211, sz. 145, g. 48 cm.
08-06-2017
Barek Art Deco
forma trój-bryłowa, szafki z drzwiczkami na prawym i lewym boku, w centralnej części szafka z otwieraną klapą, poniżej 2 szuflady. Konstrukcja: drewno iglaste, sklejka, okleina palisandrowa, w centralnej części układana w szachownicę i sykamora, intarsja
23-01-2014
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Akt kobiety , 1936
Grzegorz MENDOLY (1898-1966), Akt, 1936
olej, płótno; wym: 120 x 99 cm.
Sygn. i dat. p. g. : G. Mendoly / 1936;
obraz przed konserwacją.
27-03-2021
FRAGET Józef (1797-1867)
Taca
prostokątna dwu -uszna z lustrem mahoniowym i obramowaniem platerowym. Sygn. Fraget Warszawa przed 1914 r.
NR KAT. 249R
31-10-2023
JAKUBOWSKI Marceli
Samowar
wt. Empire z tacą, kominkiem i płukalnicą, mosiądz srebrzony
Sygn. Jakubowski&Jarra Kraków k. XIXw. Wym: samowar: w. 53, sz. 38, g. 37 cm. Taca: 28 x 47 cm. Płukalnica: w. 5, śr. 15 cm. Kominek: w. 21,5, śr. 8,7 cm.
NR KAT. 113R
04-02-2023
PLEWKIEWICZ Roman
Patera wt. Empire
plater, 4 talerzowa, trój kondygnacyjna z dek. figuralną i plastyczną
sygn. Plewkiewicz Warszawa k. XIX w.
Wym: w. 42, podstawa: d. 48 sz. 32,
średnica dużego talerza 33,5, małych 17 cm.
NR KAT. 248R
30-10-2023
/7
liczba obiektów: 164