ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (498)
Pierścionek złoty z oliwinem i brylantami

990 zł

05-02-2019
Pierścionek złoty z koralem Warszawa, po 1930 r.
złoto pr. 3, waga 7,5 g. korpus pierścionka 1,9x1,7 cm. Korala ruchomy 0,8x1,1 cm., rozmiar 10 cechowany; W, głowa rycerza i 3 oraz znak Ł? Polska, Warszawa , lata 30-ste. XX w.

1 400 zł

28-07-2020
Złoto, oprawa diamentów srebrna, agat i szmaragd, diamenty 6 szt. waga 4,16 g rozmiar 19, stara oryginalna ręczna praca XIX/XX w.

2 300 zł

19-05-2022
Złoto, próba 3, waga. 4 g, brylant 0.78ct (P3) cechowany. w prostokącie w, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej z lat 30 stych XX w.

4 500 zł

05-02-2019
Pierścionek, złoto pr. 585 waga 4.8 g., centralny brylant 0,35 ct. (P3) i 30szt. po 0,01ct. łącznie ok. 0,65 ct.

1 950 zł

29-01-2019
Pierścionek złoty lata 1963-1986
złoto próby 3 (585), ametyst syntetyczny, waga 5.97 g. rozmiar 17 cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy S 20. Polska, Warszawa, lata 1963-1986

1 500 zł

14-12-2020
Muszla, srebro próby 3 (800) ; waga 14,2 g. cm. kopułka 3,1x2,6x1,5 cm cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO

1 800 zł

05-08-2021
Pierścionek złoty Warszawa po 1931 r. .
Pierścień sygnet damski złoty, złoto próby 3 , waga 4,05 g. , rozmiar 16, kopułka 20x16x5 mm. cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W. Warszawa po 1931 r.

1 150 zł

17-11-2021
Pierścień złoty z turkusem
złoto próby 585, zielony kamień (turkus zielony), waga 14,4 g. wym. 2,1x1,7x0,7 cm., rozmiar 21 cechowany; 585, RH. Sygnet złoty

3 400 zł

20-05-2021
Para pelikanów z rybą porcelana farby podszkliwne wym. 33x28x18 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, Sygnowana: podszkliwnie ENS i nr. 7359 Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898) po 1919 r.

2 200 zł

10-10-2023
Paterka srebrna Niemcy Hugo Bohm po 1888r.
Patera srebrna, srebro złocone, pr.800 wys.6 cm.śr.17 cm. waga 210 g. puncowany; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm; po 1888

990 zł

04-11-2021
Paterka srebrna Berlin, Meyen & Co k. XIX w.
kosz srebrny ażurowy ze szklanym wkładem, srebro próby 800;, wys. 10 cm, Sr. 16,5 cm; waga 230 g bez szkła .Berlin, firma Meyen & Co (czynna 1846-c.1950), k. XIX.

950 zł

01-03-2017
Paterka porcelanowa Miśnia.
porcelana ażurowa ręcznie malowana, wys 5 cm., śr. 21 cm Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

650 zł

09-02-2021
secesja, srebro, próby 800 ; wym4,5x18x10 cm., waga 74g, puncowany; półksiężyc, korona, 800 znak warsztatowy lew. Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.

750 zł

14-07-2021
srebro z ażurowym kołnierzem , pr. 925 (sterling), waga 303 g., wym.5x24x24 cm. sygn. sterling J.S.Co. znak złotnika z literką s, sterling D30-1 pocz. XX w.

1 400 zł

28-11-2019
Patera srebrna, po 1888
Srebro próby 835, wym.27x21x4 cm., waga 323 g. puncowana; nr. 615, półksiężyc, korona, 835, znak wytwórni z G oraz 3 głowa kobiety w chuście z literka W. cecha probierni Warszawskiej. Niemcy po 1888 r.

1 400 zł

24-03-2022
srebro złocone, waga 432g. wys.11cm. (z uszami13,5cm) szerokość 16 cm z uszami 20 cm. na 10 cm. cechowana trzy wieże i brama z literką B. oraz IFB. Niemcy złotnik Johann Friedrich Brahmfeld (1790-1852) aktywny 1816-1852, probierz Ernst Friedrich Franck (1

4 700 zł

17-08-2023
Patera srebrna, Berlin, Körner&Proll po 1888r.
Paterka srebrna, próby 800, waga.574 g., śr. 24,5 cm. wys.8 cm. cechowana; półksiężyc, korona, 800, znak wytwórni Niemcy, Berlin, firma Körner & Proll po 1888r.

2 700 zł

11-03-2022
Patera srebrna ze szklanym wkładem pocz. XX w. .
Srebro, waga bez szkła 391 g., szkło szlifowane, wys. 23 cm., śr.20 cm. Puncowania: w owalu głowa kobiety i AP pocz. XX w.

1 800 zł

22-11-2021
srebro, próba 13, waga 738 g. wym. 36x24x6 cm. Puncowana: data 18 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża z cyfrą 13? , oraz rok.182?(przetarta) , VR (znak bity w Galicji od 1811 r. ), TF znak bity w latach 1810-1824(Taxfreistempel) na krawędzi wyryty mon

4 400 zł

15-12-2023
srebro, próby 800 ; wym.32x23x6,5 cm., , waga 334 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy, nr. 263183, D.H.DIEKEN. Niemcy, Brema-Hemelingen, M.H.Wilkens & Söhne (firma czynna od 1810), po 1888 r.

1 900 zł

12-08-2022
srebro, pr. 3, śr. 23,5 cm, wys. 6 cm. waga 480 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963.

3 200 zł

02-02-2023
Patera srebrna XX w. koszyk, srebro pr.925 waga 487gr. Śr.30 cm wys. 7,5 cm. cechowana; WALLACE, Sterling 4611-9 i grawerunek W dniu ślubu z serdecznymi życzeniami….. Rose Point. U.S.A., firma Robert Wallace and Sons Co. (czynna od 1871)

2 300 zł

26-04-2022
srebro pr. 800; wym.33x19,5x7 cm, 205g., sygnowany; półksiężyc, korona , 800 nr.6578 WTB Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm Binder (czynna od 1869), firma kupiecka Wilhelma Mulera z Berlina
04-11-2021
srebro pr. 925, waga 274 gr śr.19 cm. wys. 4,5 cm. sygn. na podstawie: 925 i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.

1 250 zł

03-03-2021
liczba obiektów: 498