Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Ułan z koniem, 192(8?)
olej/płótno naklejane na tekturę, wymiary: 37,5 x 24,5 cm (49 x 34 cm w oprawie) , sygnowany w lewym dolnym rogu: "Jerzy Kossak, 192(8?)"

15 000 zł

16-04-2023
SOBEL Judyta (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
olej na płótnie, wymiary: 77 x 91 cm, sygnowany l.d: 'J. SOBEL'
02-12-2019
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
STUDIUM PORTRETU
akwarela/papier, 35,5 x 28 cm

18 000 zł

20-01-2022
PEJZAŻ ZIMOWY Z SARNAMI , 1918
akwarela/papier, wymiary: 142 x 64 cm, sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu

167 000 zł

19-01-2022
KRACZKOWSKI (Josif Jewstafjewicz Kraczkowskij) Józef Anatoliusz (Warszawa 1854 - Cadenabbia, Włochy 1914)
Pejzaż o zachodzie słońca
olej/płótno, 44 x 68 cm (57 x 86 cm w oprawie), sygnowany: "J. Kraczkowski"

więcej na: www.galeriarafal.com

12 000 zł

14-02-2021
HECHT Józef (1891 Łódź -1952 Paryż)
POLOWANIE
akwaforta na papierze, 23 x 41 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout); opisana l. d.: XIII (...) 11-12 (ołówkiem), sygn. p. d.: Józef Hecht (ołówkiem).

więcej na www.galeriarafal.com

1 000 zł

16-03-2021
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw ze Smardzewic , 2011
akryl/płotno, wymiary: 12 x 19 cm (w oprawie 32 x 40 cm), sygnowany lewy dolny róg: "Panfil"

2 200 zł

21-05-2023
WASIOŁEK Józef (Smarglin 1921 - 2008 Łódź)
Uniejów , 1967
olej/płótno, wymiary: 42 x 52 cm (55 x 65 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "Uniejów 1967, J. Wasiołek"

2 200 zł

16-04-2023
KOSIŃSKI Kajetan (1847 Łużany na Bukowinie - 1935 Lwów)
WESELE KRAKOWSKIE
akwarela na papierze, wymiary w świetle passe-partout: 17,5 x 31 cm, sygnowany: "K. Kosiński".

2 100 zł

16-07-2022
MICHALSKI Krzysztof
PEJZAŻ ZIMOWY , 1995
olej na płótnie, wymiary 27,5 x 33 cm (36 x 42 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "Michalski '95".

1 100 zł

28-03-2021
MICHALSKI Krzysztof
PEJZAŻ , 1995
olej na płótnie, wymiary 27,5 x 33 cm (36 x 42 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "K. Michalski '95".

1 100 zł

28-03-2021
MICHALSKI Krzysztof
DROGA , 1995
olej na płótnie, wymiary 27 x 33 cm (36 x 42 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "Michalski '95".

1 100 zł

28-03-2021
SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)
WYSPA SFINKSA , 2010
miedzioryt, wymiary kompozycji: 29 x 37 cm (57 x 65 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "XXI/XX Wyspa Sfinksa Skórczewski, sygnowana i datowana na płycie, w obrębie kompozycji: "2010 S"

1 900 zł

09-02-2021
WIEŻA
miedzioryt, wymiary kompozycji: 15,5 x 21 cm (38 x 42 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "41/99/ Wieża / Skórczewski"

800 zł

23-03-2021
BAZYLIKA
miedzioryt, wymiary kompozycji: 20 x 24 cm (42 x 45 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "47/50 / Bazylika / Skórczewski"

800 zł

23-03-2021
KOWALSKI Leon (1870-1937)
JESIEŃ NAD STRUMYKIEM
pastel na tekturze, wymiary: 37 x 54 cm w świetle passę-partout, 66 x 84 cm w oprawie.

3 500 zł

12-05-2021
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
CHRYZANTEMY , 1920
akwarela na papierze, wymiary: 49,5 x 34,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu

83 000 zł

19-01-2022
NOWOSIELSKI Leszek (1918 Warszawa - 1999 Warszawa)
PATERA DEKORACYJNA, lata 60. XX w.
porcelana malowana, średnica: 22,5 cm, sygnowany na spodzie: 'L. Nowosielski'

3 100 zł

11-05-2021
RÓZGA Leszek (1924 Zgierz - 2015 Łódź)
Pejzaż - Łódź , 1959
olej na płótnie, wymiary: 62 x 62 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Rózga 59"

14 000 zł

10-04-2022
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
WYSZYWANIE
akwarela i piórko na papierze, wymiary: 20 x 28 cm (36 x 45 cm w oprawie), sygnowany. w lewym dolnym rogu: "majaberezowska", na odwrociu pieczątka opiniująca autentyczność obiektu.

2 100 zł

18-03-2021
CHAGALL Marc (1887-1985)
Bouquet De Fleur et Amants, ed. 467/500
litografia barwna na papierze, wymiary: 45 x 54 cm (62 x 81 cm w oprawie), litografia pochodzi. z limitowanej edycji, jej numer oznaczony został ołówkiem w lewym dolnym rogu. Faksymile sygnatury p.d.: "Marc Chagall".

1 400 zł

21-03-2021
KOTARSKI Marcin (1952 Warszawa - 2013 Warszawa)
KOŚCIÓŁ ŚW. ALEKSANDRA W WARSZAWIE , 1987
olej na płótnie, wymiary: 79 x 47 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu: "M. KOTARSKI 87".

1 500 zł

09-06-2022
KOTLIŃSKI Marek Darek (Rao)
NAŁĘCZÓW
olej na płótnie, wymiary: 60 x 70 cm (70 x 80 cm w oprawie), sygnowany: "KOTLIN"

1 500 zł

16-03-2021
WŁODARSKI (Henryk Streng) Marek (1903 - 1960)
LEJĄCY WINO , 1927
ołówek/papier, 54,5 x 35,9 cm

Praca reprodukowana w: Czarownik przy zielonej skale : Marek Włodarski - Henryk Streng / [red. Józef Chrobak, Justyna Michalik, Marek Wilk]

55 000 zł

09-11-2021
BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
MARTWA NATURA
olej na płótnie, 31 x 41 cm (42 x 52 cm w oprawie), sygnowany l.d: "M. Blond".
30-03-2020
liczba obiektów: 240