Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 50 x 50 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności autorski
4 500 zł
12-02-2023
BALCERZAK Dominik (ur. 1995)
Konstrukcje Świadomości
, 2018
Tytuł pracy: Konstrukcje Świadomości
Wymiary pracy: 70x100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
3 500 zł
18-11-2022
BRODA-MACIEJEWSKA Dorota (ur. 1988, Gliwice)
'Allegretto’
, 2021
Tytuł pracy: Allegretto
Wymiary pracy: 50×60 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: Dorota Broda Maciejewska, Allegretto, akryl, 2021
Certyfikat autentyczności
1 500 zł
09-12-2022
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Warszawa Plac Zamkowy
Wymiary: 46 x 55 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
04-10-2023
Tytuł: Tulipany żółte, niebieskie, czerwone
Wymiary: 100 x 73 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
12-06-2023
Tytuł: Tulipany niebieskie
Wymiary: 100 x 73 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
15-07-2023
Tytuł: Nowy Jork
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
Tytuł: Kontrabasista
Wymiary: 18 x 13 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: E. Dwurnik 2017, oraz na odwrociu opisany
13 500 zł
24-09-2023
Tytuł: Czerwone tulipany
Wymiary: 100 x 73 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
20-08-2023
Tytuł: Cytrynki i mandarynki
Wymiary: 29 x 40 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, papier
Rok: 2006
Sygnatura: E. DWURNIK 2006
Certyfikat autentyczności
17 500 zł
20-06-2023
Tytuł: Błękitne tulipany
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
27-07-2023
Tytuł: Abstrakcja nr 1431
Wymiary: 60 x 79cm (w świetle oprawy)
Technika: olej, tektura
Rok: 2005
Sygnatura: na odwrociu autorskie pieczęcie oraz autorski opis pracy
Certyfikat autentyczności renomowanego Domu Aukcyjnego
25-05-2023
Tytuł pracy: Niebieskie tulipany
Wymiary pracy: 81 x 65 cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
17-07-2022
Sosny
Wymiary: 33 x 24 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Certyfikat autentyczności
31-07-2023
Marki
, 2016
Tytuł pracy: Marki
Wymiary pracy: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Rok: 2016
Certyfikat autentyczności
81 500 zł
28-11-2022
'Tulipany żółte’'
Tytuł: Tulipany żółte
Wymiary: 100 x 73 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
21-04-2023
'Tulipany niebieskie'
Tytuł: Tulipany niebieskie
Wymiary: 100 x 73 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
21-04-2023
'Tulipan' 2018
Tytuł: Tulipan
Wymiary: 18 x 13 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, oraz na odwrociu opisany
Certyfikat autentyczności
14 500 zł
14-04-2023
'Tulipan'
Tytuł: Tulipan
Wymiary: 18 x 13 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Certyfikat autentyczności
14 500 zł
04-04-2023
'Osiem jabłek'
Tytuł pracy: Osiem jabłek
Wymiary pracy: 23 x 23 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, papier
Rok: 1995
Sygnatura: E. DWURNIK 1995
Certyfikat autentyczności
16 000 zł
22-12-2022
'Cytrynki i mandarynki'
Tytuł: Cytrynki i mandarynki
Technika: akwarela, papier
Rok: 2006
Sygnatura: E. DWURNIK 2006
Certyfikat autentyczności
17 900 zł
06-02-2023
ZHENATOVA Elena
'Monstera'
Tytuł pracy: Monstera
Wymiary pracy: 40x50cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: e.z h.
Certyfikat autentyczności
1 600 zł
09-12-2022
ZHENATOVA Elena
'He & She'
Tytuł pracy: He & She
Wymiary pracy: 36x28x11cm
Technika: terakota
Sygnatura: E. Zhenatova
Certyfikat autentyczności
4 600 zł
09-12-2022
ZHENATOVA Elena
'Graceful'
Tytuł pracy: Graceful
Wymiary pracy: 90x60cm
Technika: olej, płótno lniane
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności