Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (94)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Pochód, ok. 1960 r.
akwarela, tusz, papier;
20,8 x 29,2 cm w św. p-p.
nr inw. 303

2 200 zł

17-06-2010
Juliusz Studnicki, Krystyna Łada-Studnicka
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Zerwany most w Rekowie, ok. 1953 r.
akwarela, ołówek, papier;
34 x 48,4 cm w św. p-p.;
sygn. p.d.: J. Studnicki
nr inw. 180

2 900 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Krystyna Łada-Studnicka
węgiel, papier,
16,4 x 11,5 cm w św. p-p.

2 500 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Abstrakcja III
akwarela, kredka, papier;
19,2 x 26 cm w św. p-p.

1 400 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Wiolonczelista
ołówek, akwarela, papier;
36,8 x 47,8 cm w św. p-p.

3 400 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Dorożka
tusz, akwarela, papier;
16 x 15,8 cm w św. p-p.

650 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Diabeł spętany
ołówek, gwasz, papier;
31 x 23 cm w św. p-p.;
sygn. u dołu: STUDNICKI
nr inw. 140

2 700 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Dialog na scenie, ok. 1961 r.
gwasz, papier,
30,5 x 21 cm w św. p-p.;
sygn. p.d.: STUDNICKI

2 700 zł

17-06-2010
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Konni, 1961/62 r.
tusz, sangwina, papier;
28,6 x 40,8 cm w św. p-p.;
sygn. p.d.: Studnicki
nr inw. rys. 205

5 500 zł

17-06-2010
liczba obiektów: 94