ART|YKWARIAT
Paderewskiego 8
(Bazar Poznański)
61-770 Poznań
61 855 10 16
info@artykwariat.pl
pon. - pt. 11:00 – 19:00
sobota 10:00 – 16:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (810)
Taca , 1905 r.
7591 Anglia, Sheffield, E. Viners, dł. 54,5 cm, szer. 39,7 cm, waga 2081 g., próba Sterling

11 500 zł

16-12-2011
Taca , ok. 1900 r.
9638 Niemcy, dł. 49 cm, szer. 22 cm

780 zł

16-12-2011
070461
srebrne uchwyty, metalowe ostrze i trójząb
srebro próby 950
całkowita dł. widelca 27,5 cm
całkowita dł. noża 31,5 cm

1 100 zł

05-07-2017
Sztućce półmiskowe do ryb, ok. 1890 r.
070427
Niemcy, Hanau
próba 800,
zł. Seybold
szufelka dł. 22 cm
łopatka dł. 29 cm

1 200 zł

22-11-2016
Sztućce półmiskowe do ryb, Anglia
089648
Plater
Nóż: 34,5 cm, Widelec:24,5 cm

800 zł

02-12-2016
Sztućce do przystawek , po 1888 r.
8203 Niemcy

390 zł

25-07-2012
Sztućce do dziczyzny, Francja, lata 90. XIX w.
070336 Sztućce do dziczyzny, Francja, lata 90. XIX w.
srebrne uchwyty, srebro pr 950,
wymiary:
nóż - 31,8 cm
widelec metalowy - 27,3 cm
widelec kościany - 27,8 cm
łyżka kościana - 28 cm

2 500 zł

23-11-2015
Szpilka do krawata
060187 Szpilka do krawata, 2 poł. XIX w.
złoto pr. 585/ metal
dł. 6,2 cm

950 zł

02-06-2015
Szkoła włoska, w stylu Francesca GUARDIEGO... , koniec XIX w.
1525 Pejzaż wenecki, olej na płótnie, 29,3 x 40 cm

26 000 zł

24-01-2012
Szkoła niemiecka [XIX w]
Czekoladziarka, olej na blasze, 26 x 32 cm

12 000 zł

25-06-2009
Szkoła jazdy , 1927 r.
035619 Rosenthal Kunstabteilung Selb, proj. Ferdinand Liebermann (model 41 z 1910r.) podszkliwny znak wytwórni Rosenthal Kunstabteilung Selb Bawaria, Krieg's marke 1914-1916, na podstawie: "FERD. LIBBERMANN", wycisk w masie na spodzie: "K.41.9" wys. 23,5 cm

3 400 zł

23-05-2012
Szkoła francuska, Polowanie z psami myśliwskimi
013524 Szkoła francuska, Polowanie z psami myśliwskimi
technika: olej na płótnie (płótno maszynowe), wymiary: 72,5x92,5cm / 86,6x105,8cm

14 500 zł

21-03-2016
Szkoła FRANCUSKA [XIX w.]
3624 Polowanie z psami, olej na płótnie, 72,5 x 82,5 cm

16 000 zł

20-10-2009
Szkoła FRANCUSKA [koniec XIX w.]
011141 Plaża w Trouville, olej na płótnie, 25,4 x 40,4 cm sygn. p.d.: "Trouville'86"

9 000 zł

10-09-2012
Szkoła Barenda Cornelisa KOEKKOEKA [1803-1862] , 1859 r.
1065 Pejzaż, olej na płótnie, 83 x 96 cm, sygn. l.d. "B.C. Koekkoek 1859"
17-06-2010
Szkoła Barenda Cornelisa KOEKKOEKA
Dęby nad rozlewiskiem, olej na płótnie, 64 x 77 cm

35 000 zł

25-06-2009
Szklanka , ok. 1930 r.
8844 Cristalleries de Baccarat, Marcel F. Frank, szkło kryształowe, fasetowana stopka, dekoracja trawiona kwasem, złocona, motyw lilii heraldycznej, wys. 10,5 cm, 12 szt, cena za sztukę

145 zł

16-12-2011
Szczypce do lodu/cukru, Austria, Wiedeń, 1848 r.
070388 Szczypce do lodu/cukru, Austria, Wiedeń, 1848 r.
srebro pr. 812
masa 77 g
dł. 19 cm

880 zł

28-06-2016
070438
dł. 14,5 cm

680 zł

13-02-2017
Szczypce do cukru, Niemcy, ok. 1870 r.
070056 Szczypce do cukru, Niemcy, ok. 1870 r.
monogram "CCW"
waga 23,7g
dł. 13,6 cm

380 zł

17-09-2015
Szczypce do cukru, Niemcy, k. XIX w.
078462 Szczypce do cukru, Niemcy, k. XIX w.
srebro pr. 800
dł. 13,2 cm
waga: 50 g

420 zł

17-09-2015
Szczypce do cukru , kon. XIX w.
077551 Francja, Massat&Fils, dł. 15,5 cm, waga 67g

320 zł

10-09-2012
Szczypce do cukru , połowa XX wieku
070051 Dania, zł. Georg Jensen, srebro próby Sterling 925/1000, waga 57,4 g, dł. 14,3 cm

1 250 zł

29-01-2013
Szczypce do cukru , ok. 1820 r.
7644 Niemcy, Hamburg, Fischer, dł. 14 cm

820 zł

20-06-2012
Szczypce do cukru , pocz. XIX w.
077711 Niemcy próba srebra 13, waga 30 g dł 14,5 cm

490 zł

10-09-2012
liczba obiektów: 810