Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Herterich Heinrich Joachim (1772-1852)
"Zagroda" grafika 22 x 29 cm sygn. p.d.: von H. I. Herterich 1814
17-08-2018
Gerydon
brąz złocony, drewno orzechowe XIX w. wys. 77 cm śr. 35,5 cm

5 500 zł

30-11-2012
Flakon do perfum
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14 cm (z korkiem) szer. 8,5 cm gł. 4,5 cm
20-07-2019
Filiżanka ze spodkiem
porcelana BERLIN XVIII w. śr. talerzyka 13,5 cm wys. filiżanki 4,8 cm śr. filiżanki 8 cm

1 200 zł

30-03-2009
Filiżanka z podstawkiem
porcelana Berlim pocz. XIX w. wys. 6 cm

600 zł

05-06-2007
Filiżanka z podstawkiem
porcelana Miśnia okres Marcoliniego ( 1774 - 1815 ) wys. filiżanki 5 cm śr. podstawka 14 cm

1 200 zł

21-04-2008
Filiżanka
porcelana Miśnia ok. 1800 rok wys. 6 cm

1 000 zł

09-06-2011
Filiżanka
porcelana Miśnia, okres Marcoliniego ( 1774-1815 ) kon. XVIII w. wys. 4,5 cm

700 zł

28-02-2008
Figurka pieska
ceramika sygnowany P. Chodzież model nr 15637 lata 60. XX w.
wymiary: 12 x 12,5 x 8,5 cm
20-10-2017
Figurka chłopca
porcelana Miiśnia XIX w. wys.28 cm

3 500 zł

20-02-2014
Encyklopedia Judaica

3 500 zł

17-07-2015
Dzieje porozbiorowe Narodu Polskiego ilustrowane
T.1-4 Warszawa 1904

3 000 zł

25-03-2016
Dzbanuszek
porcelana Berlin ok. 1820 rok wys. 18 cm

1 500 zł

14-10-2009
Duplessi-Bertaux Jean (1747-1819)
"Scena uliczna z rewolucji francuskiej" miedzioryt 1794 rok 19 x 25 cm
17-08-2018
Drumaux Angelina (1881-1959)
"Kwiaty" olej, płótno 80 x 65 cm sygn. l.g.: A. Drumaux

8 500 zł

15-07-2016
Doniczka
ceramika VILLEROY & BOCH METTLACH wys. 16 cm śr. 21 cm

1 500 zł

05-08-2010
Doniczka
porcelana Waldenburg projekt: K. Krister kon. XIX w. wys. 15,5 cm śr. 17,5 cm

700 zł

16-07-2013
Doniczka
porcelana wys. 17,5 cm śr 17 cm

1 400 zł

30-04-2010
Donice - para
II połowa XIX w. wys. 27 cm śr. 14 cm

3 200 zł

26-05-2011
Czajkowka Anna (ur. w 1884r. )
"Pejzaż" olej, tektura 15 x 21,5 cm

2 500 zł

26-06-2014
Cukiernica
skrzynkowa srebro złocone Wiedeń 1831 rok waga 420g wys. 7,5 cm szer. 14 cm gł. 9 cm

5 500 zł

10-10-2009
Cukiernica
Fraget (1860-1896) metal srebrzony wys. 10,5 cm szer. 14 cm gł.10 cm
12-12-2013
Cukiernica
metal srebrzony WMF wys. 6,5 cm dł. 14,5 cm szer. 9 cm
10-07-2021
Cukiernica
srebro 1 ćw. XIX w. waga 479 g inicjały "IW" wys. 9 cm dł. 16,5 cm szer. 10,5 cm
28-05-2022
Cukiernica
srebro pr. 3 waga 350 g lata 20. XX w. wys. 9 cm szer. 13 cm g.ł. 10 cm
28-11-2023
liczba obiektów: 331