CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1278)
Talerz Berlin, ok 1855 r.
Talerz ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Berlinie
Średnica 25 cm. Prowienencja: baron Ernst von Kleist.

2 200 zł

05-10-2015
Talerz Berlin, ok 1855 r.
Talerz ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Berlinie.

2 200 zł

19-12-2016
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany i złocony, sygnowany. Średnica 22 cm.

5 500 zł

06-02-2017
Tadeusz Kokietek "Przygotowania do szabatu"
Olej na płótnie, sygn. pd. "T.Kokietek". Wymiary z ramą: 79x68 cm (60x50 cm).

9 800 zł

18-12-2015
Tacka, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 17,5x12 cm

Waga: 120 g

950 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 20x15,5 cm

Waga: 195 g

1 550 zł

14-07-2023
Tacka, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800.

Wymiary: 21x14,5 cm

Waga: 188 g

1 400 zł

14-07-2023
Tacka Wedgwood, Anglia, ok. 1900 r.
Tacka sygnowana. Wymiary: 27 cm x 19 cm.

550 zł

05-10-2015
Tacka secesyjna, pocz. XX w.
Miedziana tacka z dekoracją kwiatową w stylu secesyjnym, sygn. nieczytelnie.

Wymiary: 15,5x33 cm

380 zł

06-03-2023
Taca, Schiffers, Warszawa, k. XIX w.
Taca wykonana z plateru, grawerowana, sygnowana.

Wymiary: 46x60 cm

3 300 zł

18-10-2018
Taca, Miśnia, XX w.

Wymiary: 40x40 cm

2 500 zł

11-10-2023
Srebro puncowane.

Waga: 2920 g

Wymiary: 42x66 cm

12 800 zł

23-03-2023
Taca, Anglia, XX w.
Plater, sygn. EPNS (electro-plated nickel silver).

Wymiary: 45x31 cm

300 zł

17-05-2023
Taca srebrna, Wietnam, ok. 1950 r.
Taca srebro pr. 875, puncowane.

Waga 60 dkg, wymiary: 26x36 cm.

2 500 zł

26-02-2019
Taca Miśnia, XX w.
Taca z Królewskiej Manufaktury w Miśni, sygnowana.

"B-form", projekt Ernsta Augusta Leuteritza z lat 1844-45, złocony 23-karatowym złotem; zaprezentowany na Wystawie Światowej w Paryżu w 1867 r.

Średnica 30 cm.

1 200 zł

28-12-2018
Duża taca plater, sygnowana. Wymiary: 80x42 cm.

2 400 zł

29-06-2016
Tabakierka srebrna, XIX w.
Srebro, punce oryginalne nieczytelne, późniejsze punce eksportowe szwedzkie. Wymiary 11x8 cm.

2 900 zł

09-09-2015
Sztućce, Atkin Brothers, Sheffield, ok. 1890 r.
Komplet sztućców w oryginalnym etui. Szerokość 33 cm.

550 zł

09-09-2015
Sztućce w oryginalnym etui, Paryż, koniec XIX w.
Sztućce serwingowe, srebro złocone.

870 zł

09-09-2015
Szklanica, Wambierzyce, XIX w.
Szklanica w stylu biedermeier z widokiem "Albendorf " - Wambierzyce.

Szkło ołowiowe bezbarwne, szlifowane, rytowane, matownione i złocone.

Wysokość: 12,5 cm

Średnica: 8 cm

330 zł

19-07-2023
Szklanica, Niemcy, ok. 1850 r.
Szklanica w stylu biedermeier z widokiem Altenberg; szkło dwubarwne, cięte, szlifowane i trawione.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 7,5 cm

500 zł

19-07-2023
Szklanica, Czechy, 2 poł. XIX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste i barwione w masie, szlifowane; na brzuścu przedstawienie pałacu w Luhačovicach. Wysokość: 12 cm.

550 zł

10-10-2016
Szklanica Pomnik Niederwald , XIX w.
Szklanica w stylu biedermeier; szkło cięte, szlifowane i trawione.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 9,5 cm

1 300 zł

23-08-2023
Szklanica myśliwska, Bohemia, pocz. XX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste i barwione w masie, szlifowane.

Wysokość: 14 cm

Średnica: 10 cm

430 zł

23-08-2023
Szklanica Biedermeier, Bohemia, poł. XIX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste, miodowe i rubinowe barwione w masie; dekoracja szlifowana z motywem myśliwskim. Wysokość: 16 cm.

550 zł

07-12-2016
liczba obiektów: 1278