srebro próby 835, śr.28 cm. wys. 5cm. waga.399g. puncowana; półksiężyc, korona, 835, znak złotnika M i Ernst Menner Stuttgart z nr.1. po 1888 r.
1 700 zł
04-03-2022
Patera srebrna Czechosłowacja lata 1921-1940
Srebro, złocone, waga 905 g.; wym. 13 x 41 x 19 cm. Puncowanie: lilia z literą Č - czechosłowacka cecha z lat 1921-1940
4 200 zł
10-12-2021
Patera srebrna
Patera na czterech nóżkach. srebro pr. 925, waga 211 g. wym.28x17x6 cm. XX w.
900 zł
14-12-2021
Cyna srebrzona; wym.36x22x7 cm cechowana: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 1183 . Warszawa, secesja, Bracia Henneberg, ok. 1900r..
650 zł
16-06-2016
Patera porcelanowa Miśnia lata 1860 – 1924,
porcelana ,kobalt ,złocenia, wymiary: średnica 27 cm. sygn.; skrzyżowane miecze oraz wycisk w masie. Talerz Niemcy, Saksonia, Miśnia lata 1860 – 1924
Plater na mosiądzu,wym. 36 x 23,5 x 5,5 cm. Puncowanie: Groszkowski Galw w Warszawie; sześcioramienna gwiazda z Syrenką nad literami M C; 3; Met. monogram: H.M. Patera ażurowa Warszawa, Teodor Groszkowski, po 1892
650 zł
02-07-2020
Patera platerowa Warszawa, Norblin, 1896-1914
plater, wys. 13 cm, średnica 19 cm. sygnowana ; w owalu NORBLIN Co / Galw. i N. Paterka na słodycze w typie Ludwika Filipa Warszawa, firma Norblin, k.XIX w.
900 zł
12-05-2021
Patera platerowa Warszawa, Bracia Henneberg.
Plater na mosiądzu,; wys.9 cm. z uszami 10 cm. szer. z uszami 34,5 cm, śr. 26 cm. . sygnowana: w owalu gwiazdki Br.HENNEBERG W WARSZAWIE, oraz nr. modelu 1480 . Etażera posrebrzana. Warszawa, Bracia Henneberg (firma czynna 1856-1939)
750 zł
01-02-2023
Patera platerowa Fabryka Wolska, po 1885 r.
plater, złocony, cechowany; z koroną FABR. WOLSKA/POD/WARSZAWĄ/ nr modelu 1168 B, GALW, w rąbie N ; wys. 6 cm, szer. 42 cm, głęb. 29 cm. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.
990 zł
21-12-2015
srebro próby 830, wys. 9 cm. śr. 28,5 cm. Szkło szlifowane z kwiatem na spodzie. cechowana. 830, S, półksiężyc, korona i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.
600 zł
23-03-2022
szkło kryształowe szlifowane, srebro pr. 800; wys. 8,5 cm; śr. 18 cm; puncowana; półksiężyc, korona , 800, JSN. Miska, Niemcy, po. 1888 r. Niemcu po 1888r.
550 zł
25-08-2021
Patera koszykowa srebrna złocona po 1888 r.
Srebro złocone, próba 800, waga 376 g, wym. 5(zrączką16) x31x17 cm. Puncowanie: półksięzyc, korona, 800, znak firmowy , Niemcy po 1888 r.
2 100 zł
10-12-2022
cyna srebrzona patynowana wym. 38,5x28 cm do postawienia, powieszenia numerowana 375. WMF-G ze strusiem plakieta z motywem kobiecym i owieczkami. Württembergische Metalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1910-18
1 000 zł
19-05-2021
Plakieta dekoracyjna, cyna srebrzona oksydowana, plater na stopie cynowym britannia wym. 29x24 cm. plakieta z motywem zakochanych. Sygnowana: B, w kwadracie romb z pędzącym strusiem i literami WMF G; OX; na tacy: 280 Württembergische Metalwarenfabrik (WMF
950 zł
02-03-2022
srebro pr.800 wym. 31x20,5x5,5cm., waga 239 g., sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy WTB i 73106. Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm Binder (czynna od 1869) Niemcy po 1888 r.
980 zł
02-05-2021
Patera srebrna Kraków lata 30 ste. XX w.
Patera ażurowa z motywem winorośli na czterech nóżkach. Srebro ażurowe pr. 3 waga 255 g. wym 7x26,6 cm. cm. Cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej oraz znak złotnika JS; Kraków lata 30 ste. XX w.
1 700 zł
10-12-2022
Patera porcelanowa Miśnia lata 1860-1924.
patera z dekoracją kwiatową i owadami ; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wym.28x20x5 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze, wycisk 3750/103. Saksonia Miśnia lata 1860-1924
800 zł
30-11-2022
Para świeczników platerowych Norblin XIX w,
plater, wys. 19,5 cm, średnica 9,7 cm. sygnowane ; NORBLIN & Co / Galw / WARSZAWA i nr modelu 150 B oraz orzeł carski wybijany od 1896 Para Lichtarzy. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.
750 zł
16-03-2021
Para świeczników giloszowanych XIX w., mosiądz
Para świeczników giloszowanych XIX w., mosiądz; wys. 18 cm., podstawa śr. 13 cm. Para lichtarzy jednoświecowych z profitkami. poł. XX w.
1 200 zł
10-11-2022
Para świeczników art. deco lata 30 ste XX w.
Para świeczników art. deco lata 30 ste XX w. brąz, patynowany; wys. 21 cm. podstawa 6,5x6,5 cm. para lichtarzy
1 400 zł
15-10-2021
Srebro, próba 84, waga 59 g, wys. 3,2 cm, śr. 5 cm. Puncowanie: cecha probierza Andriej Antonowicz Kowalskij z monogramem A.K i datą 1882; 84; złotnik A.W.W. Andrjej Wilgelmowicz Wekman (czynny ok. 1860-1884), św. Jerzy Solniczki srebrne 1882 r.
1 100 zł
15-04-2021
Para solniczek srebrnych Rosja, Moskwa, 1877
Para solniczek. Srebro, próba 84, waga 55 g., wys.3,5 cm, śr.5 cm. Puncowanie: cecha probierza И K i datą 1877/ 84/ Św. Jerzy, Rosja, Moskwa,1877 r.
800 zł
29-05-2019
Para koszyczków platerowy do szklanki.
Plater, wys. 8 cm. z uchwytem 10 cm. śr. 7cm. koszyczek posrebrzany z rączka w kształcie kota.
600 zł
23-06-2021
PARA KINKIETÓW, XIX/XX w.
Jednoświecowe, na zawiasie Mosiądz patynowany, wym.18 x 21 cm XIX/XX w.