Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
Pejzaż zimowy z rzeką
ołówek, kredka/ papier, wymiary w świetle passe-partout: 47 x 69 cm (w ramie: 70 x 90 cm)

sygnowany l.d: 'M. J. Wywiórski'

8 500 zł

18-01-2023
SMÓŁKA Michał (ur. 1957, Krzeszowice)
Wenecja , 2011
olej/płótno, wymiary: 24 x 30 cm (40 x 47,5 cm w oprawie), sygnowany prawy dolny róg: "Smółka, 2011”

2 200 zł

21-05-2023
Osty , 2011
olej/płótno, wymiary: 50 x 20 cm (67 x 38 cm w oprawie), sygnowany prawy dolny róg: "Smółka,11”

2 700 zł

21-05-2023
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
ĆMIELÓW, figurka Psa Collie, 1959
porcelana, wymiary 16 x 12 x 8 cm

2 700 zł

25-11-2021
TRZCIŃSKI Mieczysław (1882-?)
NA BALKONIE , 1925
olej na tekturze, 48 x 68 cm w świetle ramy (60 x 80 cm cm z oprawą), sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu

4 700 zł

07-11-2021
JERNBERG Olaf August Andreas 1855 Düsseldorf - 1935
Przed chatą
olej/płótno, wymiary: 70 x 73 cm (87 x 93 w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "O.Jernberg"

6 000 zł

16-04-2023
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII
akwarela na papierze, wymiary: 23,5 x 33,5 cm (26,5 x 36,5 cm w oprawie), na odwrociu pieczątka autorska

850 zł

09-02-2021
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII
akwarela na papierze, wymiary: 23,5 x 33,5 cm (26,5 x 36,5 cm w oprawie)

850 zł

09-02-2021
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII
akwarela na papierze, wymiary: 23,5 x 33,5 cm (26,5 x 36,5 cm), na odwrociu pieczątka autorska

więcej na www.galeriarafal.com

850 zł

16-03-2021
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII

850 zł

16-03-2021
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII

850 zł

16-03-2021
AXER Otto (1906-1983)
PROJEKT SCENOGRAFII
akwarela na papierze, wymiary: 24 x 32 cm (27 x 35cm), na odwrociu pieczątka autorska

850 zł

03-07-2021
ARMAN (ARMAND) Pierre Fernandez
VIOLON SPIRALE
brąz patynowany, marmurowa podstawa, wysokość z podstawą 71 cm, sygnowany "Arman", numerowany "61/100

więcej na: www.galeriarafal.com

48 000 zł

14-02-2021
SCHOENBECK Richard (1840-1919)
Figurka konia
brąz, wymiary: 27 x 38 x 8 cm, wymiary podstawy: 32 x 14 cm, sygnowany na podstawie: "Rich, Schoenbek"

2 500 zł

21-05-2023
LIZUT Ryszard (ur. 1948, Jasin)
KAZIMIERZ
olej na płótnie, wymiary: 50 x 61 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Lizut R"

1 500 zł

09-06-2022
KAZIMIERZ

1 500 zł

09-06-2022
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
Widok z Orłowa , 1947
akwarela i gwasz/papier, wymiary w świetle passe-partout: 48,5 x 68 cm, (w ramie: 65 x 75 cm)
sygnowany i datowany p.d: 'S. Jaxa 1947'

18 000 zł

17-01-2023
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Góralka
pastel na tekturze, 49 x 33 cm w świetle ramy ( 60 x 43 cm w ramie), sygnowany p.ś: "St. Górski".

3 500 zł

03-07-2021
ŁAZOREK Stanisław Jan (1938 Aksamanice - 2000 Kazimierz Dolny)
MARTWA NATURA
olej na płótnie, wymiary: 60 x 51 cm, sygnowany w lewym górnym rogu: "ŁAZOREK"

1 700 zł

11-04-2022
LIGOŃ Stanisław (1879 Królewska Huta - 1954 Katowice)
Józef Piłsudzki , 1899
akwarela/papier, wymiary: 15 x 11 cm (36 x 32 cm w oprawie)

1 500 zł

17-04-2023
JACKOWSKI Stanisław Stefan (1887-1951)
TANCERKA
brąz, wymiary: 65 x 54 x 30 cm. Około 1927 r. Jackowski stworzył kilka wersji "Tancerki", a jedna z nich wykonana w monumentalnej skali została ustawiona w Parku Skaryszewskim. Rzeźby powstałe w tym okresie odlewane były u Braci Łopieńskich.
25-11-2021
ZAWADZKI Stanisław (1878 - 1960)
PORTRET DZIEWCZYNY
akwarela na papierze, wymiary w świetle passe-partout: 29,5 x 25 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu.

4 800 zł

25-04-2022
PIETRZAK-KRUPIŃSKA Stanisława (ur. 1930)
KWIATY , 1990
olej na płótnie, 65 x 54 cm, sygnowany w plewym dolnym rogu: "STANI P. KRUPIŃSKA 1990 R. VI"

3 800 zł

10-04-2022
KWIATY , 1989
olej na płótnie, 65 x 54 cm, sygnowany w plewym dolnym rogu: "STANI P. KRUPIŃSKA 1989 R. VII"

3 800 zł

13-04-2022
RASSALSKI Stefan (1910 - 1972)
ZAMEK - BĘDZIN Z TEKI "POLSKIE MIASTA TYSIĄCLECIA" , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Będzin-Zamek"

990 zł

23-03-2021
liczba obiektów: 240