artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (823)
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Wyścigi Konne , 2022
Tytuł pracy: Wyścigi konne
Wymiary pracy: 137x87cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: E. Gerlach 2022, oraz na odwrociu: tytuł, rozmiar, pieczątka oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności

15 500 zł

27-11-2022
Tytuł: Baletnica z czerwoną szarfą-022
Wymiary: 120 x 83 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: E. Gerlach 2022, oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

13 900 zł

02-05-2023
Pływaczka , 2021
Tytuł pracy: Pływaczka
Wymiary pracy: 77x101cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: E. Gerlach 2021
Certyfikat autentyczności

11 500 zł

27-11-2022
Akt geometryczny
Tytuł pracy: Akt geometryczny
Wymiary pracy: 66x40cm, w oprawie71x46cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: E. Gerlach 2017, oraz na odwrociu: tytuł, rozmiar, pieczątka oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności

6 900 zł

09-09-2022
'Ćwiczenia z szarfą'
Tytuł: Ćwiczenia z szarfą, 1976
Wymiary: 100 x 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: E. Gerlach

Certyfikat autentyczności

Obraz katalogowany, w albumie Czesława Czaplińskiego „Eugeniusz Gerlach – Malarstwo 1959-2009”

19 200 zł

01-02-2023
'Wiolonczelistka'
Tytuł: Wiolonczelistka
Wymiary: 70×47,5cm
Technika: pastel, karton
Sygnatura: E. Gerlach

Certyfikat autentyczności

6 250 zł

01-02-2023
'Tańcząca z papugą'
Tytuł: Tańcząca z papugą, 2022
Wymiary: 108 x 62 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: E. Gerlach, oraz na odwrociu

Certyfikat autentyczności

11 900 zł

12-02-2023
'Skrzypaczka'
Tytuł pracy: Skrzypaczka
Wymiary pracy: 116x88cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: E. Gerlach 2021, oraz na odwrociu: tytuł, rozmiar, pieczątka oraz podpis artysty

Certyfikat autentyczności

14 900 zł

10-12-2022
'Kobieta z gitarą'
Tytuł: Kobieta z gitarą
Wymiary: 70 x 47,5 cm, plus oprawa
Technika: pastel, karton
Sygnatura: E. Gerlach

Certyfikat autentyczności

5 500 zł

30-01-2023
'Arlekin'
Tytuł: Arlekin, 2023
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: olej, akryl, płótno

Certyfikat autentyczności

9 900 zł

12-02-2023
'Anioł'
Tytuł: Anioł, 2021
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: olej, akryl, płótno

Certyfikat autentyczności

9 900 zł

12-02-2023
'Akt’
Tytuł : Akt
Wymiary pracy: 60 x 42 cm
Technika: pastel
Sygnatura: E. Gerlach 2021

Certyfikat autentyczności

4 600 zł

08-12-2022
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Tytuł: ARTE DE LA MUSICA
Wymiary: 50 x 40 cm
Technika: własna, akryl, olej, szlagmetal, płótno
Sygnatura: Ochonko

3 600 zł

24-09-2023
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Tytuł pracy: Fiesta Magica del Mar
Wymiary pracy: 80x100cm
Technika własna: akryl, olej, szlagmetal, płótno
Sygnatura: Ochonko 2019
Certyfikat autentyczności

9 600 zł

25-08-2022
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Mundo mágico del teatro
Wymiary pracy: 80x100cm
Technika: akryl, olej, szlagmetal, płótno
Sygnatura: Ochonko 2019
Certyfikat autentyczności

9 600 zł

25-08-2022
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Mundo mágico del teatro , 2019
Tytuł pracy: Mundo mágico del teatro
Wymiary pracy: 80x100cm
Sygnatura: Ochonko 2019
Certyfikat autentyczności

9 600 zł

18-11-2022
OSIŃSKA-ROZPĘDEK Ewa
'UCIEKAJĄCE WSPOMNIENIA'
Tytuł pracy: UCIEKAJĄCE WSPOMNIENIA
Wymiary pracy: 90x90cm
Technika: akryl, olej na płótnie, rok 2019
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

4 000 zł

10-12-2022
OSIŃSKA-ROZPĘDEK Ewa
'Sen o Toskanii'
Tytuł pracy: Sen o Toskanii
Wymiary pracy: 50x66cm
Technika: akryl na płótnie, rok 2012
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

3 200 zł

10-12-2022
OSIŃSKA-ROZPĘDEK Ewa
'PODRÓŻ DO WNĘTRZA'
Tytuł pracy: PODRÓŻ DO WNĘTRZA
Wymiary pracy: 50x70cm
Technika: akryl na płótnie, rok 2020
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

2 000 zł

10-12-2022
OSIŃSKA-ROZPĘDEK Ewa
'OBECNOŚĆ'
Tytuł pracy: OBECNOŚĆ
Wymiary pracy: 90x90cm
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

4 500 zł

08-01-2023
OSIŃSKA-ROZPĘDEK Ewa
'JESZCZE JEDEN ZACHÓD'
Tytuł pracy: JECZE JEDEN ZACHÓD
Wymiary pracy: 46x55cm
Technika: akryl na płótnie, rok 2018
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

2 200 zł

08-01-2023
STERCZEWSKA Ewa (ur. 1980)
'W cieniu szkieletora'
Tytuł pracy: W cieniu szkieletora
Wymiary pracy: 170x120cm
Technika: pasta modelarska, akryl, werniks
Rok: 2018/2019
Sygnatura: na odwrociu Ewa Sterczewska, rok wykonania oraz tytuł pracy

10 500 zł

10-12-2022
ĆWIKŁA Ewa
Tytuł pracy: The Mask
Wymiary pracy: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: fotografia kolekcjonerska
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

9 900 zł

02-10-2022
ĆWIKŁA Ewa
Pupa – z serii Delfts Blauw White
Tytuł: Pupa – z serii Delfts Blauw White
Wymiary: 75 x 50 cm, 80 x 55 cm w oprawie
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

6 500 zł

18-11-2022
ĆWIKŁA Ewa
'Klara'
Tytuł: Klara
Wymiary: 50 x 40 cm, 80 x 70 cm w oprawie
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Wydruk artystyczny na papierze Canson RAG Photographique Ultra Smooth 310 gsm, przyklejony do płyty dibond.

9 500 zł

08-01-2023
liczba obiektów: 823