Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (100)
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Głuszec na drzewie

Olej, płótno, 50x70cm sygn.p.d.: Wiktor Korecki

01-12-2014
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Brzozy przy drodze, 1932

Olej, tektura, 24,4x35cm sygn. p.d.: Wiktor Korecki 1932r.

21-03-2014
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad morzem

50x34cm, olej, tektura, sygn.p.d.: Wiktor Korecki. Praca przedwojenna.

21-03-2014
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż zimowy

35x50cm, olej, tektura, sygn.l.d.: Wiktor Korecki, lata 30-te XXw.

6 300 zł

13-12-2013
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Kapliczka przy drodze

35x50cm, olej, tektura, sygn.p.d.: Wiktor Korecki._________SPRZEDANE__________________

8 200 zł

13-12-2013
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Jesień nad rzeką

33,5x46,5cm olej, tektura, sygn. p.d.: Wiktor Korecki

6 800 zł

20-11-2013
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Głuszec na drzewie, 1932r. , 1932

34,5x25cm, olej na płótnie, sygn. l.d: Wiktor Korecki 1932

20-11-2013
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad morzem, 1946r.

110x80,5 cm, olej, płyta malarska, sygn.p.d.: W.Korecki 1946. Praca namalowana na 1 piętrze cukierni na Morawach. Jest pracą szczególną - artysta podziękował nią czeskiej rodzinie za uratowanie życia swojego i swojej żony podczas wojny. Czesi (niejako z tęsknoty za morzem którego nie mają) wybrali właśnie taki temat. Malarstwopolskie.pl zorganizowało w tym roku w Warszawie wystawę malarstwa Wiktora Koreckiego pod patronatem Jego Ekscelencji Ambasadora Republiki Czeskiej w Polsce.

17-11-2013
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn o zachodzie słońca
Wiktor Korecki (1890 - 1980), obraz "Młyn o zachodzie słońca", olej/tektura, wym. 35x49 cm. sygn. l.d. Wiktor Korecki.

6 000 zł

16-11-2013
Galeria RETRO-ART Jacek Wróblewski
liczba obiektów: 100