Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Ponad wszystko , 2008
65 x 54 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 800 zł

31-08-2016
Pomiędzy światłem a cieniem , 2008
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 800 zł

01-08-2016
Po deszczu , 2016
125 x 85 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

18 000 zł

20-05-2017
Po burzy , 2018
100x80cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

18 000 zł

08-05-2018
Perspektywa czasu , 2013
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

9 000 zł

19-10-2017
Pejzaż błękitny , 2006
81 x 65 cm / 2006 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - na odwrocie obrazu / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 6

7 800 zł

22-07-2017
Pałac Cezara , 2010
40x60cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

5 800 zł

09-01-2018
Passa , 2014
130 x 100 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

30 000 zł

08-10-2017
Pamięci Nerona , 1999
115x170 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

29 000 zł

21-11-2017
Olej na płótnie pt. "Zdarzenie" 145 cm x 71 cm
Abstrakcja pt. "Zdarzenie" wykonana techniką olejną na płótnie w dużym formacie 145 × 71 cm w 2001 roku. Sygnatura: front, prawy, dolny róg

35 000 zł

13-04-2022
Olej na płótnie pt. "Październik" 18 x 13 cm , 2020
Miniaturowa abstrakcja Zdzisława Majrowskiego - Meyro z 2020 roku pt. "Październik". Obraz wykonany techniką olejną na płótnie w formacie 18 x 13 cm. Praca sygnowana przez artystę w prawym dolnym rogu.

2 300 zł

12-10-2020
Olej na płótnie pt. "Komplementarność" 100 cm... , 2020
Abstrakcja jest dziełem Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Praca pt. "Komplementarność" została wykonana techniką olejną na płótnie, w formacie 75 × 85 cm w 2020 roku. Sygnatura znajduje się w prawym, dolnym rogu.

24 000 zł

19-04-2021
Olej na płótnie pt. "Karpaty" , 2008
Obraz olejny na płótnie pt." Karpaty" Zdzisław Majrowski-Meyro z 2008 roku w dużym formacie 180 cm x 105 cm . Obraz sygnowany przez artystę na rewersie.

23 000 zł

31-03-2020
Olej na płótnie pt. "Dwa światy" , 2021
Abstrakcja wykonana w 2021 roku, jest dziełem Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz pt. "Dwa światy" wykonany techniką olejną na płótnie w formacie 100 × 70 cm.
Sygnatura: front, prawy, dolny róg

24 000 zł

21-06-2021
Olej na płótnie pt. "Astry" 13 cm x 18 cm , 2020
Olej na płótnie artysty Zdzisława Majrowskiego-Meyro
pt. "Astry" został wykonany techniką olejną na płótnie, w formacie 13 × 18 cm w 2020 roku. Olej sygnowany przez artystę w lewym dolnym rogu.

2 800 zł

01-02-2021
Olej na płótnie pt. "Porozumienie" , 2021
Abstrakcyjne kwiaty w wazonie Zdzisława Majrowskiego - Meyro pt. "Porozumienie". Obraz wykonany techniką olejną na płótnie. Praca w formacie 60 × 80 cm z 2021 roku. Sygnatura: front, prawy, dolny róg

18 000 zł

14-03-2022
Olej na płótnie pr. "Oczekiwanie"
Prezentowana miniaturowa abstrakcja jest dziełem wybitnego artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Praca pt. "Oczekiwanie" została wykonana techniką olejną na płótnie, w formacie 18 × 13 cm. Obraz sygnowany na froncie w p.d. rogu.

2 800 zł

25-05-2022
Odwilż , 2013
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy/ sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 800 zł

20-10-2017
Odległość bliskości , 2010
140x60 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

15 500 zł

16-01-2018
Niemen , 2004
140 x 190 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

28 000 zł

06-11-2017
Niebieski horyzont , 1999
105 x 160 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

25 000 zł

12-10-2017
Natura ognia , 2011
180 x 130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

40 000 zł

03-10-2017
Natarcie , 2016
70x90cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 000 zł

23-03-2018
Namiętności , 2008
100 x 70 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

25 800 zł

07-02-2017
Nagi mężczyzna , 2011
180 x 125 cm / 2011 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

155 000 zł

04-03-2017
liczba obiektów: 308