Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Bufet
w stylu Art deco wys. 110 cm dł. 260 cm gł. 75 cm

4 500 zł

21-04-2008
Bufet
w stylu art deco; orzech; J. Langier Kraków wys. 110 cm dł 200 cm gł. 60 cm
27-03-2020
Bransoleta
złoto pr. 3 waga 76 g dł. 22,5 cm
30-09-2023
Bransoleta
złoto pr. 3 waga 39,4 g
30-09-2023
Bombonierka
szkło iryzujące Pallme-Konig; brąz, inkrustacja srebrem wys. 6,3 cm śr. 10,5 cm
20-07-2019
Biurko cylindryczne
w typie Ludwika XVI przełom XVIII/XIX w. wys. 107 cm szer. 88 cm gł. 49 cm

7 500 zł

26-03-2014
Biblioteka
w stylu biedermeier pocz. XIX w. wys. 168 cm szer. 85 cm gł. 35 cm

9 000 zł

15-06-2010
Amor
porcelana Miśnia XIX w. wys. 12 cm

2 800 zł

13-04-2019
Amfory-para
w typie SEVRES XIX w. porcelana ręcznie malowana, brąz złocony wys. 23,5 cm

5 000 zł

31-10-2011
Amfory- para
porcelana XIX w. wys. 55 cm (jedna amfora uszkodzona)

7 000 zł

23-03-2015
Amfora z nakrywą
porcelana Drezno wys. 24 cm
13-05-2017
Amfora
Teplice - Czechy Reihold Borsdorf (1880-1910) ceramika wys. 50 cm

800 zł

10-05-2018
AL. CZECHOWSKI
"HISTORIA XIX STULECIA" T. 1-3
06-10-2018
"Śpiąca Ariadna"
marmur XIX w. wys. 37 cm dłł. 50 cm gł. 15 cm
28-11-2023
"Tryptyk-Stare Miasto w Warszawie"
akwarela, papier 34 x 23 cm; 34 x 45 cm; 34 x 23 cm

7 000 zł

16-03-2013
"Scena religijna"
olej, deska kon. XIX w. 45 x 24,3 cm gr. 3 mm
28-11-2023
"Portret"
olej, płótno XVIII w. 52 x 40 cm
07-11-2013
"Portret mężczyzny"
ołówek, papier 30 x 25 cm napis na odwrociu: rysował Wojtkiewicz
30-03-2019
"Portret kobiety"
olej, płótno XVII/XVIII w. 91 x 72 cm

10 000 zł

08-11-2007
"Pieta"
XVII w. olej na miedzi 40 x 32 cm
23-12-2019
"Ogród"
akwarela 34 x 48 cm sygnowana w lewym górnym rogu
01-03-2019
"Odpoczynek"
akwarela, tektura 30,5 x 40,5 cm sygnowany w prawym dolnym rogu
07-04-2018
"Martwa natura"
olej, sklejka 47 x 55 cm sygn. p.d.: Fidanza
22-05-2017
"Karykatura prof. Z. Kamińskiego"
ołówek, papier 20 x 14 cm

400 zł

29-04-2016
"Karykatura F. Piwowarczyka"
ołówek, papier 20 x 14 cm

400 zł

29-04-2016
liczba obiektów: 331