ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (485)
PARA KINKIETÓW, XIX/XX w.
Jednoświecowe, na zawiasie Mosiądz patynowany, wym.18 x 21 cm XIX/XX w.

400 zł

13-04-2016
srebro złocone pr.800, waga 98 g.dł.21,5 i 20,5 cm cechowany: półksiężyc, korona, 800, znak firmowy JB, Niemcy Schwäbisch Gmünd Johan Beck po 1888

400 zł

09-03-2018
Nóż do masła i sera Niemcy po 1888 r.
Nóż do masła i sera srebro pr.800, stal waga: 100 g, dł. 19,5 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800, znak warsztatowy. Niemcy po 1888 r.

280 zł

12-12-2015
Kolia srebrna ORNO. koral naturalny. srebro próby 800 ; waga 43,5 g, dł.58,5 cm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

2 800 zł

23-11-2022
srebro próby 3 ; waga 147 g. dł. 74 cm., ametyst śr. ok.1,5 cm. cechowany; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

23-12-2021
srebro próby 1 ; waga 73 g. dł.65 cm., cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 1 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

04-03-2022
Naszyjnik srebrny ORNO Warszawa lata 1963-1986
srebro próby 3 ; waga 102 g. dł.86 cm., chalcedon, wym. kamieni ok.2,2x1,5 cm sz. kulki ok.1,4 cm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

23-12-2021
Figurka, porcelana, ręcznie malowana, złocenia; wys. 24 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie. między datami 1710-1910 skrzyżowane miecze, wycisk: 2945. na 200-lecie. Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1910

4 200 zł

29-06-2023
Musztardnica srebrna Paryż lata 1809-1819.
srebro próby 2 wys. 12 cm, szer.9x6,5 cm,; waga 179 g. (bez szkła 87 g.) wkład szklany kobaltowy. cechowana; 2, kogut i głowa oraz znak firmowy w rąbie nieczytelny. Francja Paryż lata 1809-1819.

1 200 zł

15-04-2024
Mlecznik srebrny złocony Niemcy po 1888 r.
Srebro, próba 800, wym. 8,5x8,5x5,5 cm., waga 109 g. Puncowanie: 800, znak warsztatowy. Niemcy 1888 r.

880 zł

15-04-2024
Mlecznik srebrny Szwecja, Sztokholm, 1844 r.
Srebro złocone, próba 830, waga 141 g, wys.12 cm Puncowanie: O4, trzy korony, CN, głowa w koronie (Król Eryk) znak miejski Sztokholmu. Szwecja, Sztokholm, 1844 r.

990 zł

02-03-2022
Mlecznik srebrny po 1888 r. .
Srebro, próby 800, waga. 100 g, wys. 11cm. cechowany: sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w okręgu S. Niemcy po 1888 r

450 zł

20-01-2021
Mlecznik srebrny Moskwa lata 1908-1917
srebro, pr. 84, wym. 8,5 (10cm) x8,5x13,5 cm; waga 163 g. wewnątrz złocony puncowanie: w owalu Δ, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz Z?X oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 2 cecha probierni warszawskiej. Rosja, Moskwa lata 1908-1926

1 600 zł

28-03-2022
Mlecznik srebrny Moskwa lata 1899-1908 ,
srebro, pr. 84, wys. 8,5 cm; waga 137 gr; cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; MБ złotnik , ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; Rosja, Moskwa lata 1899-1908

1 200 zł

10-05-2021
srebro pr.925 ,waga 65 g., wys.7 cm. ,cechowany ; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 cecha probierni warszawskiej; oraz w okręgu literka B. Polska, Warmet oddział Biamet Białystok lata 80 te XX w.

370 zł

06-05-2020
Mlecznik Rosenthal art deco TIRANA
Porcelana biała, kalka barwna, złocenia . Wym.9x19 cm. syg. zielenią chromu podszkliwnie ; korona i napis Rosenthal Selb|/Bawaria/ Tirana. Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb, lata 20-ste. XX w.

250 zł

02-11-2015
Porcelana, złocenia, wys. 11 cm, Dzbanek z motywem winorośli .sygnowany; kobaltem podszkliwnie: I / KPM. Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany Carla Kristera , po 1835 r.

350 zł

14-10-2020
Mlecznik porcelanowy Berlin, KPM 1898
1898 Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys.8 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie berło przekreślone ukośnie | podszkliwnie: | naszkliwnie: KPM i czerwone jabłko z krzyżem oraz WR 1898 z koroną(Wilhelm II)|wycisk w masie.Niemcy, Berlin, KPM,1898

400 zł

01-03-2016
Mlecznik platerowy Norblin Lata 1851-1882
plater na miedzi, ; wys.10 cm, cechowany w spłaszczonym owalu; WARSZAWA/NORBLIN & Co, Norblin & Co, k. XIX w. Lata 1851-1882

450 zł

02-05-2021
porcelana biała, wys. 11,5 cm, dł. 17 cm, sygn. kobaltem na nie szkliwionym, spodzie (słabo czytelna): skrzyżowane miecze z gwiazdką, ryte O.12, wycisk: 41;Niemcy, Miśnia, okres Marcoliniego (1774 - 1814), przełom XVIII/XIX w.

2 300 zł

29-02-2024
Misa secesyjna Anglia, Royal Doulton ok.1900 r.
porcelana, wys.14 cm. średnica 41 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: lew na koronie / MADE ENGLAND ROYAL DOULTON / AUBRF; zieloną farbą naszkliwnie: No399945/403830

450 zł

18-01-2020
Martwa natura z winogronami XIX w.
olej, płótno, wym.63x44 cm. (z ramą 76x56 cm.) sygn. nieczytelna Obraz olejny XIX w.

2 500 zł

27-11-2020
olej na tekturze, owalny, wym; 60x80 cm.(75x95 cm. w owalnej ramie) , sygn. p.d.G??? sygnatura nieczytelna Szczecin, pocz. XXw

2 500 zł

14-10-2016
Lusterko srebrne Kraków lata 30-ste XXw.,
lustro, srebro pr. 3, waga 189 gr netto.(324g. brutto) wym.30x11cm., puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej Kraków lata 30-ste XXw.,

450 zł

03-11-2016
LESUEUR LEW Z BRĄZU XIX / XX w.
Brąz patynowany, wym.19 x 33 x 13 cm. Sygnowany : Lesuear / A

1 700 zł

16-06-2023
liczba obiektów: 485