Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
RASSALSKI Stefan (1910 - 1972)
TORUŃ - BRAMA MIEJSKA Z TEKI "POLSKIE MIASTA... , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Kraków - Barbakan"

więcej na www.galeriarafal.com

990 zł

22-03-2021
SZCZECIN - WAŁY CHROBREGO Z TEKI "POLSKIE... , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Szczecin - Wały Chrobrego".

990 zł

17-03-2021
POZNAŃ-RATUSZ Z TEKI "POLSKIE MIASTA TYSIĄCLECIA" , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Poznań - Ratusz" .

990 zł

21-03-2021
LUBLIN - BRAMA KRAKOWSKA Z TEKI "POLSKIE MIASTA... , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Lublin-Brama Krakowska".

990 zł

17-03-2021
KRUSZWICA-KOLEGIATA Z TEKI "POLSKIE MIASTA... , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Kruszwica - Kolegiata"

990 zł

23-03-2021
KRAKÓW - BARBAKAN Z TEKI "POLSKIE MIASTA... , 1961

990 zł

22-03-2021
GNIEZNO-KATEDRA Z TEKI "POLSKIE MIASTA... , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Gniezno-Katedra"

990 zł

23-03-2021
GDAŃSK - RATUSZ TEKI "POLSKIE MIASTA TYSIĄCLECIA , 1961
drzeworyt na papierze, wymiary: 38 x 28 cm (41 x 31 w oprawie), sygnowany i opisany ołówkiem: "Rassalski / Gdańsk - Ratusz"

990 zł

23-03-2021
SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
Portret
olej na płótnie
Wymiary 46,5 x 55 cm.
Sygnatura na odwrociu w prawym dolnym rogu "Siciński"

Obraz zakupiony na 26 Aukcji Promocyjnej "Rynek Sztuki".

700 zł

22-03-2024
GRONOWSKI Tadeusz (1894 - 1990)
KOMPOZYCJA Z GOŁĘBIEM
tempera na papierze, wymiary: 50 x 68 cm (53 x 72 cm w oprawie). Praca pochodzi ze spuścizny po Artyście, którą w dużej części zakupiła galeria. Autentyczność została potwierdzona przez żonę Artysty, posiadają one opinię wydaną przez Agnieszkę Szablowską

1 700 zł

18-03-2021
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
REMINISENCJA , 2012
olej na płótnie, wymiary: 60 x 50 cm, sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu: "URSZULA / TEKIELI / 2012 r", opisany na odwrociu.

14 000 zł

17-03-2021
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Reminiscentia IV , 2012
olej/płótno, wymiary: 50 x 60 cm (65 x 56 cm w oprawie), sygnowany w prawym dolnym rogu: "Urszula Tekieli, 2012 r."

11 000 zł

16-04-2023
KANDINSKY Vassily (1866-1944)
SMALL WORLDS V, ed. 38/300
litografia barwna/papier, wymiary: 50 x 40 cm (64 x 53 cm w oprawie).

1 400 zł

28-03-2021
SEIFERT Victor Heinrich (1870- 1953)
PORTRET DZIEWCZYNKI, XIX/XX w.
alabaster, wymiary: 20,5 x 19 x 8 cm, sygnowana: "V. Seifert / 08 / Lissek / V. Seifert"

1 100 zł

21-05-2022
SAWCZUK Wiesław (1933 - 1999)
WAZON
szkło sodowe barwione, wymiary: 29 x 13 x 13 cm.

1 200 zł

03-07-2021
SAWCZUK Wiesław (1933 - 1999)
WAZON
szkło sodowe barwione, wymiary: 15 x 18 x 15 cm.

2 400 zł

03-07-2021
SAWCZUK Wiesław (1933 - 1999)
WAZON
szkło sodowe barwione, wymiary: 18 x 12 x 10 cm.

1 100 zł

03-07-2021
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Przydrożna kapliczka
olej na tekturze, wymiary: 31 x 48 cm (50 x 62 cm w oprawie), sygnowany: "WIKTOR KORECKI"

więcej na: www.galeriarafal.com

4 900 zł

14-02-2021
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chata zimą
olej/tektura, wymiary: 25 x 32 cm (39 x 46 cm w oprawie), sygnowany prawy dolny róg: “Wiktor Korecki”

Obraz przedwojenny lub z lat 40 zachowana oryginalna rama

5 500 zł

21-05-2023
TYSZKOWSKI Wilhelm (1878 Raj - 1939 Piaśnica)
ZMIERZCH , 1917
olej na tekturze, wymiary: 43 x 62 cm (w świetle oprawy), 65 x 85 ca z ramą, sygnowany i datowany l.d: "WILHELM TYSZKOWSKI / TARNOBRZEG 1917"

2 700 zł

28-03-2021
LORENZ Willy
LIS
olej na płótnie, wymiary: 75 x 97 cm, sygnowany w prawym dolnym roku: "W. Lorenz"

7 500 zł

13-04-2022
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
Kobieta w stroju ludowym , 1924
olej/tektura, wymiary: 48 x 72 cm (63 x 87 cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "Wodzinowski, 1924"

6 000 zł

25-04-2023
PAŁKA Witold (1928-2013)
Kobieta we wnętrzu , 2007
olej/płótno, wymiary: 40 x 50 cm (w oprawie 50 x 60 cm), sygnowany prawy dolny róg: Pałka W., 2007"

11 000 zł

21-05-2023
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
ZWIAD KAWALERYJSKI
olej na desce, wymiary: 43,5 x 59,5 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Wojciech Kossak / [nieczytelna data]"

49 000 zł

09-06-2022
JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)
SZKIC
ołówek na papierze, wymiary: 24,5 x 30 cm w świetle passe-partout (36 x 44,5 cm w oprawie)

1 000 zł

16-03-2021
liczba obiektów: 240