Oryginalny obraz Tomka Sętowskiego pt. "Inspiratio". Praca, wykonana techniką mieszaną (olej + akryl) na płótnie w formacie 70 x 80 cm. Sygnatura: na froncie w lewej, dolnej części płótna: T. Sętowski oraz na rewersie pracy.
85 000 zł
06-02-2022
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł pracy: Pocałunek
Wymiary pracy: 28 x 38 cm, w oprawie 61 x 71 cm
Technika: akwarela, akwaforta
Sygnatura: T. Sętowski, ‘Pocałunek’, akwarela, akwaforta E/A