Galeria STEEL FOREST
Al. Wojska Polskiego 3
05 -520 Konstancin-Jeziorna
22 702 8606
steel_forest@o2.pl
pn.- sob. 10 -19
nd.11 -17
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (30)
WOJNAROWSKI Antoni Janusz (ur. 1946)
Kwiat pigwy
olej na płótnie, 10o x 80 cm. oprawiony

4 500 zł

15-05-2011
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Żółty krokodyl , 2011
olej na płótnie 100 x 80 cm. bez oprawy

4 000 zł

15-05-2011
Z arbuzem , 2011
olej na płótnie, 100 x 80 cm. bez oprawy

4 000 zł

15-05-2011
Wieczorny spacer w Toledo , 2011

4 000 zł

15-05-2011
INFANTKA
olej na płótnie, oprawiony 60 x 50 cm.

2 500 zł

24-08-2010
olej na płótnie, 40 x 100 cm., bez oprawy

2 900 zł

14-11-2011
Olej na płótnie, 40 x 100 cm., bez oprawy

2 900 zł

14-11-2011
Olej na płótnie, 100 x 80 cm., bez oprawy

4 000 zł

14-11-2011
- , 2011
olej na płótnie, 80 x 100 cm., bez oprawy

3 800 zł

15-07-2011

2 900 zł

14-11-2011
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Oby gwiazdom było cieplej
akwarela, 22 x 49 cm

4 200 zł

24-06-2010
Dzień dojrzały , 2010
akwarela, papier, bez oprawy, 26.5 x 35.5 cm.

3 800 zł

15-07-2011
TROJAN Henryk
Odpoczynek
olej na płótnie 70x 90 cm. bez oprawy

4 200 zł

20-07-2010
TROJAN Henryk
- , 2008
olej na płótnie, 46 x 38 cm. bez oprawy

900 zł

20-05-2011
TROJAN Henryk
olej na płótnie, 75 x 100 cm. bez oprawy

5 200 zł

20-05-2011
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Torebka , 2010
olej na płótnie, 14x 24 cm. , oprawiony

300 zł

15-07-2011
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Martwa natura , 2010
olej na płótnie,90 x 40 cm. bez oprawy

2 800 zł

15-07-2011
KOCIOMYK-DUDZIŃSKA Katarzyna
olej na płótnie, 150 x 150 cm. bez oprawy

6 300 zł

20-07-2010
HIEROWSKA Krystyna (1925-1982)
Zapisane z wyobraźni
grafika, 100 x 70 cm

1 200 zł

24-08-2010
Museum of Andrzej Wajda
grafika, odbitka 26/50/II, oprawiona, 20 x 18 cm

750 zł

20-07-2010
ŁUKASIK Marek
marmur, wys.20 cm

3 300 zł

11-05-2010
STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)
Drink II
Olej na płótnie, 70 x 90 cm., bez oprawy

4 800 zł

14-11-2011
Drink
Olej na płótnie, 120 x 80cm. bez oprawy

5 500 zł

14-11-2011
BACA Michał (ur. 1958r.)
olej na płótnie,40 x 30 cm. oprawiony

2 400 zł

21-05-2011
SZAMOCKI Wiesław (ur. 1956)
Modrzewie
technika własna, 40 x40 cm. oprawiona

550 zł

20-05-2011
liczba obiektów: 30