Galeria Berżera
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97
02-777 Warszawa
22 644 30 82
kontakt@galeriaberzera.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 19.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
Żardiniera Art-Deco, Moser , 1920
Kryształ dmuchany w formie, głęboko szlifowany, rytowany, polerowany, barwiony w masie.

1 600 zł

04-04-2019
Taca serwisowa
Plater, wyrób z okresu 1891-1927; wymiary: 67x51 cm

2 500 zł

07-04-2017
Stół okrągły, Art-Deco , 1930
Stół okrągły, wsparty na czterech nogach, z dekoracyjnie wyciętą półką pod blatem. W górnej części nóg snycersko dekorowane medaliony. Fornir - wzorzysty orzech. Mebel miał przeprowadzaną renowację 10 lat temu, posiada drobne ryski. Srednica:100cm

2 000 zł

28-03-2019
Lampka na biurko, lata 60-te
Lampka biurkowa, niklowana, z oryginalnym włącznikiem światła i kablem. Sygnowana W. Jęczmyk W-Wa. Stan idealny. Sprawna.

1 200 zł

04-04-2019
Komplet deserowy, Chodzież, l. 60-te
Porcelit, natrysk wybierany. Chodzież lata 60-te XX w.
Średnica półmiska 29 cm, talerzyka 16,5cm

500 zł

10-04-2018
Karafka z kieliszkami, Moser , 1920
Grubościenny, barwiony bursztynowo, prawdziwy kryształ, dmuchany w formie, szlifowany, polerowany. Sygnowany MOSER/KARLSBAD - sygnatura z okresu 1911-1938.

1 300 zł

28-03-2019
Figura Art. Deco, "Tańcząca Para" , 1920

3 000 zł

07-03-2018
Bażant
Duża figura porcelanowa Bażanta - sygnowana Paul Zeiller (Monachium 1880-Bad Ems 1915)-rzeźbiarz, animalista, współpracował m.in. z Rosenthalem. Wymiary: szer:53cm, wys:26,5 cm

2 500 zł

15-04-2016
POLI Flavio
Wazon, Murano , 1950
Wazon autorstwa Flavio Poli (1900-1984), włoskiego projektanta szkła artystycznego. Wazon jest przykładem tzw. szkła "zanurzonego", stworzonego przez artystę. Wyrób z lat 1950-1959

700 zł

08-03-2018
liczba obiektów: 9