CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1280)
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
“Konfesja św. Stanisława z Katedry Wawelskiej”
Litografia na papierze, sygn. i dat. na płycie p.d. "LWyczół 1911".

Wymiary w ramie: 58x45 cm (40x28 cm)

3 800 zł

20-05-2024
Nowość
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
"Chart"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. "ST. MASŁOWSKI"

Wymiary w ramie: 39,5x55,5 cm (23,5x39,5 cm)

5 500 zł

20-05-2024
Nowość
„Córka Ben Brahima”, 1938 r.
Drzeworyt barwny, sygnowany i datowany na dole: "A. Laszenko drzeworyt 1938".

Wymiary w ramie: 72x61,5 cm (50,5x40,5 cm)

2 500 zł

20-05-2024
Nowość
MATEJKO Jan (1838 Kraków - 1893 Kraków)
"Stańczyk”
Staloryt według Jana Matejki, sygnowany na płycie l.d.: - Malował Jan Matejko, śr. - Druk L. Angerera w Berlinie, p.d. - Rytował Henryk Redlich.

Wymiary w ramie: 48,5x58,5 cm (32,5x43,5 cm)

1 800 zł

17-05-2024
Nowość
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
„Pejzaż wiosenny”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner”.

Wymiary w ramie: 30x40 cm (25x35 cm)

2 600 zł

17-05-2024
Nowość
TRĘBACZ Maurycy (1861 - 1941)
“Martwa natura z różami”
Olej na sklejce, sygn. l.g. „Maurycy Trębacz”.
Wymiary w ramie: 67x85 cm (56,5x73,5 cm)

22 000 zł

17-05-2024
Nowość
Wizytownik, XX w.
Mosiężny wizytownik z chłopcem i kaczkami.

Wymiary: 16x22x20 cm

950 zł

16-05-2024
Nowość
Wizytownik, Wiedeń, ok. 1900 r.
Figurka dzika z brązu na podstawie marmurowej. Wymiary: średnica: 20 cm, wysokość całości: 8,5 cm.

1 400 zł

16-05-2024
Nowość
Przybornik biurkowy, Wiedeń, ok. 1900 r.
Przybornik z onyxu z dwoma kałamarzami i figurą z brązu patynowanego.

Wymiary podstawy: 40x23 cm

Wymiary rzeźby: 21x20x7 cm

Wymiary kałamarza: 4,5x6 cm

2 900 zł

16-05-2024
Nowość
Kielich weselny, poł. XIX w.
Wielki kielich weselny, szkło bezbarwne i rubinowe - barwione w masie

Wysokość 26,5 cm, średnica 12 cm

750 zł

15-05-2024
Nowość
Karafka Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30. XX w.
Szkło ołowiowe barwione w masie.

Wysokość z korkiem: 23 cm

Wysokość bez korka: 15 cm

950 zł

15-05-2024
Nowość
W skład zestawu wchodzi karafka oraz sześć kieliszków; szkło barwione w masie.

Wysokość karafki z korkiem: 18,5 cm

Wysokość karafki bez korka: 13 cm

Wysokość kieliszka: 6 cm

1 200 zł

15-05-2024
Nowość
Jan Czajecki "Pierrot z gitarą", Zakopane, 1932 r.
Rzeźba ręczna w drewnie, sygnowana, opisana i datowana od spodu: "Jan Czajecki Zakopane 1932"

Wysokość 31 cm

50 000 zł

14-05-2024
Nowość
“Putto na marabucie”, pocz. XX w.
Rzeźba cynowa, sygnowana “P”.

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawy: 5,5 cm

950 zł

14-05-2024
Nowość
PARISI Francesco Paolo (1857-1948)
"Neapolitańska piękność", 1899 r.
Olej na desce, sygnowany i datowany ld. "FParisi 7/12 99".

Wymiary w ramie: 50x40 cm (40x30 cm).

6 800 zł

13-05-2024
Nowość
SAWICZEWSKI Stanisław (1866-1943)
„Popołudnie w dworku”, 1923 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. p.d. „St. Sawiczewski 1923”.

Wymiary w ramie: 56x72 cm (45x61 cm)

9 500 zł

13-05-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.

Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)

3 500 zł

29-08-2023
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 14,5x11x7,5 cm

1 950 zł

10-08-2023
“Dziewczynka”, Michel Victor Acier, Miśnia, XIX w.

Wysokość: 14,5 cm

4 800 zł

28-09-2023
“Akt z dzbanem”, XX w.
Ceramika, sygnowana wyciskiem.

Wymiary: ok. 48x16x21 cm

1 200 zł

01-08-2023
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
/52
liczba obiektów: 1280