ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (120)
ZWIERZCHOWSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Doprowadzenie abstrakcji do expresji , 2013
olej na płótnie,150x200,2013
04-12-2018
Blok-miejsce urodzenia , 2008
olej na płótnie,152x200
26-10-2017
PAZDALSKA Anna (ur. 1969)
Pocałunek
brąz, marmur, wys.: 40cm, sygn.: APAZ
02-10-2018
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko III , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko II , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt , 2008
92x204,technika mieszana na płycie
15-04-2016
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt
technika mieszana na płycie, 92x204, sygn.l.d.
07-02-2017
BATRUCH Diana (ur. 1988, Rzym)
Zajezdnia , 2016
olej na płótnie, 80x120
18-10-2016
Miasto , 2013
olej na płótnie, 70x100
15-10-2014
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Walka kogutów , 2016
olej na płótnie, 150x150, sygn.l.d.
16-02-2023
Przyjaciółki , 2014
olej na płótnie, 115x150, sygn.l.d.
16-02-2023
WÓJCIK Henryk (1920 Sosnowiec - 2009 Kraków)
Polaryzacja , 1959
olej na płótnie 64x130
11-12-2012
Pejzaż , 1980
olej na płótnie 73x100
19-10-2006
Martwa natura z czerwonymi jabłkami , 1980
olej na płótnie 100x80
19-10-2006
Martwa natura z butelką szampana , 1999
olej na płótnie 73x61
19-10-2006
ŁYŚ-DOBRADIN Iwona (ur. 1958, Gomunice)
Zawrót głowy , 2014
53x109x10, aluminium, stal
11-12-2019
Metamorfoza , 2018
220x90x85, aluminium, corten
11-12-2019
DELEKTA-WICIŃSKA Izabela (ur. 1921)
Św. Maksymilian Kolbe
olej na płótnie, 92x66, sygn.p.d.
26-06-2014
Dyrygent
olej na płótnie, 70x90
07-02-2017
Czarodziejski grosz
olej na płótnie, 100x70, sygn.p.d
15-10-2014
ŻOŁYNIAK Jadwiga (ur. 1949)
Spacer w błękicie , 2015
olej na płótnie, 120x90
15-04-2016
ŻOŁYNIAK Jadwiga (ur. 1949)
Morskie wybrzeże (Fuerte Ventura) , 2015
olej na płótnie, 135x180
07-02-2017
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Zamek-Będzin , 2002
olej na płótnie 50x71
08-12-2008
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Pejzaż górski , 1991
olej na płótnie 78x52
17-07-2013
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Mała Babia Góra , 1969
olej na płótnie 71x51
22-02-2013
/5
liczba obiektów: 120