Galeria ELLAART
ul. Warszawska 2
10-084 Olsztyn
895 275 344
galeria.ellaart@gmail.com
pn.-pt. 10:00-16:00, sob. 11:00-15:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (50)
Rzeżba XIX w.
Rzeżba XIX wieczna polichromowana ,ubytek w jednej dłoni poza tym stan bardzo dobry.Wysokość 54cm.

3 000 zł

13-06-2007
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
Spacer , 1926
Olej na płótnie o wymiarach 73x54cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu Kanelba.
27-04-2009
KUŁAKOWSKI Alfons (ur. 1927)
Droga , 1993
Olej na płótnie o wymiarach 41x50cm.
13-12-2012
LENICA Alfred (1899 - 1977)
Gwasz na papierze o wymiarach 48x63cm.Sygnowany p.d.Lenica.
18-06-2009
CISOWSKI Andrzej (1962 Białystok - 2020 Targowo)
Twarze
akryl,olej na płótnie o wym.80x100cm.sygnowana na odwrocie.
17-02-2007
Cisowski Andrzej
Akryl,olej na płótnie o wym.86x110cm. Sygn. na odwrocie A.Cisowski.
17-02-2007
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Wiosna , 2012
Olej na płótnie o wymiarach 50x50 cm.Praca oprawiona.
13-12-2012
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Wiosenny powiew , 2012
Olej na płótnie o wymiarach 80x80cm.
13-12-2012
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
Konie
Olej na płótnie 49x98cm.
24-10-2009
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Wrocław
Olej na płótnie o wymiarach 70x50cm.Sygnowany i datowany E.Dwurnik 2011.Praca oprawiona.
18-12-2011
Tulipany
Olej na płótnie o wymiarach 40x40cm.Sygnowany prawy dół E.Dwurnik2012.Praca oprawiona.
23-05-2012
Czerwone tulipany
Olej na płótnie o wym.100x70cm.Sygnowany E.Dwurnik oraz opisany na odwrocie przez autora.

10 000 zł

14-03-2010
Czerwone tulipany
Olej na płótnie 55x46cm.Sygnowany prawy dół Dwurnik 2011.
06-03-2011
MORELLET François (ur. 1926)
40 000 carres bleus et rouges
Serigrafia ,papier 80x80 cm.Sygnowana ołowkiem prawy dół Morellet.

600 zł

23-01-2013
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
Martwa natura z pomarańczami
Olej na płótnie o wymiarach 73x50cm.Sygnowany w prawym górnym rogu.Oprawiony w oryginalnej ramie.
12-09-2008
HAYDEN Henryk (1883 Warszawa - 1970 Paryż)
Portret młodej kobiety , 1941
Olej na płótnie o wymiarach 73x60cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu.
31-07-2008
SKURPSKI Hieronim (1914 Skurpie - 2006 Olsztyn)
Siedząca w tle kubiki
Olej na płótnie o wym.56x48cm.Sygnowany i datowany na odwrocie 21 4 1984r.
15-06-2008
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Prise De Position
Tusz,długopis na papierze o wym.60x49cm.Sygnowany i datowany p.d.Lebenstein 1969.
18-06-2009
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Lebenstein Jan
Węgiel na kartonie o wym.w świetle oprawy 40x51 cm.Wymiary wraz z oprawą 57x75cm.sygn. w lewym dolnym rogu Lebenstein 69.
08-08-2007
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Lebenstein Jan
Serigrafia barwna o wym.50x70cm.Sygnowana i datowana ołówkiem.

2 600 zł

02-11-2007
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Lebenstein Jan
Serigrafia barwna o wym.50x70cm.Sygnowana i datowana ołówkiem Lebenstein 74.

2 600 zł

04-11-2007
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Apokalipsa
Litografia barwna o wym.50x30cm.Sygnowana i numerowana ołówkiem Lebenstein85.

1 600 zł

17-06-2009
LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Anioł i Tobiasz
Olej ,płyta 65x40cm.sygnowany prawy dół Lewandowski.
23-01-2013
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Autoportret
Akwarela,tusz na papierze o wymiarach 27x13cm.Sygnowana i datowana Jerzy Duda -Gracz 1963.Dedykacja: Bardzo dobrej nieznajomej Pani z Ruchu" od amatora "Extra mocnych"Mrągowo 1963r.
19-03-2012
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Odpoczynek Ułana
Olej na tekturze o wymiarach 52x73cm.Sygnowany i datowany lewy dolny róg.
26-07-2012
liczba obiektów: 50